Валерий Левоневский

  Главная

  Законодательство РБ

  Кодексы Беларуси

  Законодательные и нормативные акты по дате принятия

  Законодательные и нормативные акты принятые различными органами власти

  Законодательные и нормативные акты по темам

  Законодательные и нормативные акты по виду документы

  Международное право в Беларуси

  Законодательство СССР

  Законы других стран

  Кодексы

  Законодательство РФ

  Право Украины

  Полезные ресурсы

  Контакты

  Новости сайта

  Поиск документа








НАЙТИ ДОКУМЕНТ


Указ Президента Республики Беларусь от 8 сентября 2004 г. №436 "Аб узнагароджаннi ваеннаслужачых, асоб начальнiцкага складу органаў унутраных спраў i прыраўнаваных да iх асоб медалём "За бездакорную службу" I, II, III ступенi"

Архив

обновление

Текст документа по состоянию на 28 марта 2007 года

<< Содержание

 
                УКАЗ ПРЭЗIДЭНТА РЭСПУБЛIКI БЕЛАРУСЬ
                      8 верасня 2004 г. № 436

АБ УЗНАГАРОДЖАННI ВАЕННАСЛУЖАЧЫХ, АСОБ НАЧАЛЬНIЦКАГА СКЛАДУ
ОРГАНАЎ УНУТРАНЫХ СПРАЎ I ПРЫРАЎНАВАНЫХ ДА IХ АСОБ МЕДАЛЁМ
"ЗА БЕЗДАКОРНУЮ СЛУЖБУ" I, II, III СТУПЕНI

     За ўзорнае выкананне службовых абавязкаў узнагародзiць:
             медалём "За бездакорную службу" I ступенi

Арчакова                  - намеснiка начальнiка аддзела
Уладзiмiра Юр'евiча         Дзяржаўнага сакратарыята Савета Бяспекi
                            Рэспублiкi Беларусь, падпалкоўнiка

Гузаеўскага               - начальнiка аддзела следчай часцi
Мiкалая Iванавiча           ўпраўлення папярэдняга расследавання
                            ўпраўлення ўнутраных спраў
                            Гродзенскага аблвыканкома,
                            падпалкоўнiка мiлiцыi

Давыдава                  - памочнiка аператыўнага дзяжурнага
Iвана Iванавiча             цэнтральнага каманднага пункта
                            Узброеных Сiл, палкоўнiка

Жасткова                  - начальнiка кафедры факультэта
Паўла Iванавiча             пагранiчных войскаў пры дзяржаўнай
                            установе адукацыi "Iнстытут
                            нацыянальнай бяспекi Рэспублiкi
                            Беларусь", палкоўнiка

Лiзуна                    - начальнiка ўпраўлення
Мiкалая Кузьмiча            аператыўна-дзяжурнай службы галоўнага
                            ўпраўлення мiлiцыi грамадскай бяспекi i
                            спецыяльнай мiлiцыi Мiнiстэрства
                            ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Луканава                  - першага намеснiка начальнiка ўпраўлення
Мiкалая Мiкалаевiча         па супрацьдзеянню незаконнаму абароту
                            наркотыкаў i злачынствам у сферы
                            нораваў галоўнага ўпраўлення
                            крымiнальнай мiлiцыi Мiнiстэрства
                            ўнутраных спраў, палкоўнiка мiлiцыi

Патоню                    - намеснiка начальнiка па ўзбраенню
Уладзiмiра Валянцiнавiча    ўстановы адукацыi "Ваенная акадэмiя
                            Рэспублiкi Беларусь ", палкоўнiка

Пяхоту                    - начальнiка Мiнскага абласнога
Генадзiя Мiкалаевiча        ўпраўлення Дэпартамента аховы
                            Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                            палкоўнiка мiлiцыi

Суглобава                 - намеснiка начальнiка аддзела ўпраўлення
Аляксандра Iванавiча        бюджэтнага планавання i фiнансавання
                            Дзяржаўнага камiтэта пагранiчных
                            войскаў, падпалкоўнiка

Храмцова                  - начальнiка аддзела ўпраўлення ваеннай
Мiхаiла Адамавiча           адукацыi i падрыхтоўкi войскаў
                            Узброеных Сiл, палкоўнiка

             медалём "За бездакорную службу" II ступенi

Асадчага                  - намеснiка начальнiка аператыўнага
Леанiда Мiхайлавiча         аддзялення штаба 38-й асобнай
                            гвардзейскай мабiльнай брыгады
                            Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Гайдука                   - галоўнага iнжынера ўпраўлення
Валерыя Мiкалаевiча         Дэпартамента выканання пакаранняў
                            Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                            палкоўнiка ўнутранай службы

Гейсцера                  - начальнiка цыкла - прафесара кафедры
Сяргея Раманавiча           радыёлакацыi i прыёмаперадавальных
                            устройстваў установы адукацыi "Ваенная
                            акадэмiя Рэспублiкi Беларусь",
                            палкоўнiка

Граноўскага               - намеснiка начальнiка аддзела ўнутраных
Васiлiя Аляксандравiча      спраў Валожынскага райвыканкома -
                            начальнiка мiлiцыi грамадскай бяспекi
                            i спецыяльнай мiлiцыi, падпалкоўнiка
                            мiлiцыi

Гулько                    - галоўнага спецыялiста аддзела
Аляксандра Арсеньевiча      Дзяржаўнага цэнтра бяспекi iнфармацыi
                            пры Прэзiдэнце Рэспублiкi Беларусь,
                            падпалкоўнiка

Гусева                    - старшага афiцэра 2-га аддзела
Аляксандра Пятровiча        ўпраўлення маральна-псiхалагiчнага
                            забеспячэння Ваенна-паветраных сiл i
                            войскаў процiпаветранай абароны
                            Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Зарапiна                  - старшага iнжынера батальёна сувязi 38-й
Паўла Iванавiча             асобнай гвардзейскай мабiльнай брыгады
                            Узброеных Сiл, маёра

Камiсарэнку               - начальнiка групы Дзяржаўнага цэнтра
Уладзiмiра Уладзiмiравiча   бяспекi iнфармацыi пры Прэзiдэнце
                            Рэспублiкi Беларусь, падпалкоўнiка

Лапцева                   - начальнiка iнспекцыi тылу Узброеных
Алега Iванавiча             Сiл, падпалкоўнiка

Лысёнка                   - намеснiка начальнiка аддзела ўнутраных
Барыса Мiкалаевiча          спраў Аршанскага райвыканкома,
                            падпалкоўнiка мiлiцыi

Мароза                    - намеснiка начальнiка мiлiцыi грамадскай
Лявона Iванавiча            бяспекi i спецыяльнай мiлiцыi аддзела
                            ўнутраных спраў Мядзельскага
                            райвыканкома, маёра мiлiцыi

Мiрашнiчэнку              - старшага афiцэра 1-га аддзела ўпраўлення
Аляксандра Леанiдавiча      ваеннага бюджэту i фiнансавання
                            Мiнiстэрства абароны, падпалкоўнiка

Пенкрата                  - мiлiцыянера-вадзiцеля аддзела тылавога
Сяргея Мiкалаевiча          забеспячэння ўпраўлення ўнутраных спраў
                            адмiнiстрацыi Фрунзенскага раёна
                            г.Мiнска, прапаршчыка мiлiцыi

Позiна                    - начальнiка 2-й групы галоўнага
Алега Якаўлевiча            аператыўнага ўпраўлення Генеральнага
                            штаба Узброеных Сiл, палкоўнiка

Пракарыма                 - намеснiка камандзiра 108-га асобнага
Мечыслава Люцыянавiча       палка матэрыяльнага забеспячэння
                            Заходняга аператыўнага камандавання
                            Сухапутных войскаў Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

Рыжэўскага                - начальнiка групы Дзяржаўнага цэнтра
Аляксандра Вячаслававiча    бяспекi iнфармацыi пры Прэзiдэнце
                            Рэспублiкi Беларусь, падпалкоўнiка

Салахутдзiнава            - памочнiка ваеннага камiсара па
Мурата Эшаналiевiча         матэрыяльна-тэхнiчнаму забеспячэнню
                            Брэсцкага абласнога ваеннага
                            камiсарыята, падпалкоўнiка

Цыцэню                    - камандзiра дывiзiёна ўпраўлення 302-й
Аляксандра Пятровiча        зенiтнай ракетнай брыгады Заходняга
                            аператыўна-тактычнага камандавання
                            Ваенна-паветраных сiл i войскаў
                            процiпаветранай абароны Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

Шавеля                    - намеснiка начальнiка факультэта
Андрэя Леанiдавiча          ўнутраных войскаў установы адукацыi
                            "Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь",
                            палкоўнiка

Шастака                   - намеснiка начальнiка ўпраўлення аховы
Вiкенцiя Аркадзьевiча       правапарадку i прафiлактыкi мiлiцыi
                            грамадскай бяспекi i спецыяльнай
                            мiлiцыi ўпраўлення ўнутраных спраў
                            Гродзенскага аблвыканкома, палкоўнiка
                            мiлiцыi

Шаўчэнку                  - начальнiка аддзела кадраў Заходняга
Анатолiя Мiкалаевiча        аператыўна-тактычнага камандавання
                            Ваенна-паветраных сiл i войскаў
                            процiпаветранай абароны Узброеных Сiл,
                            палкоўнiка

            медалём "За бездакорную службу" III ступенi

Бабiцкага                 - намеснiка начальнiка аддзела ўнутраных
Юрыя Валянцiнавiча          спраў Пiнскага гарвыканкома, маёра
                            мiлiцыi

Безкаравайную             - старшага дазнавальнiка па асаблiва
Алену Яўгенаўну             важных справах упраўлення дазнання
                            галоўнага ўпраўлення папярэдняга
                            расследавання Мiнiстэрства ўнутраных
                            спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Булаўку                   - намеснiка камандзiра 120-й зенiтнай
Анатолiя Анатольевiча       ракетнай брыгады Заходняга
                            аператыўна-тактычнага камандавання
                            Ваенна-паветраных сiл i войскаў
                            процiпаветранай абароны Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

Булку                     - памочнiка дзяжурнага аддзела
Мiхаiла Аркадзьевiча        аператыўна-дзяжурнай службы мiлiцыi
                            грамадскай бяспекi i спецыяльнай
                            мiлiцыi ўпраўлення ўнутраных спраў на
                            транспарце Мiнiстэрства ўнутраных
                            спраў, старшага прапаршчыка мiлiцыi

Бутурлю                   - камандзiра самаходнага артылерыйскага
Вiктара Бранiслававiча      дывiзiёна 103-й асобнай гвардзейскай
                            мабiльнай брыгады Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

Васiлюка                  - рэнтгенатэхнiка аддзялення прамянёвай
Васiлiя Рыгоравiча          дыягностыкi 1-га ваеннага шпiталя
                            пагранiчных войскаў, старшага
                            прапаршчыка

Газданкера                - начальнiка службы ўпраўлення
Мiхаiла Уладзiмiравiча      камплектавання i арганiзацыйна-штатнай
                            работы галоўнага ўпраўлення камандуючага
                            ўнутранымi войскамi Мiнiстэрства
                            ўнутраных спраў, падпалкоўнiка

Галаўкова                 - старшага оперупаўнаважанага аддзялення
Леанiда Леанiдавiча         па барацьбе з эканамiчнымi злачынствамi
                            крымiнальнай мiлiцыi аддзела ўнутраных
                            спраў Магiлёўскага райвыканкома, маёра
                            мiлiцыi

Грака                     - начальнiка Партызанскага раённага
Алега Мiкалаевiча           аддзела па надзвычайных сiтуацыях
                            Мiнскага гарадскога ўпраўлення
                            Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях,
                            маёра ўнутранай службы

Грышчука                  - камандзiра 50-й гвардзейскай базы
Уладзiмiра Антонавiча       захоўвання ўзбраення i тэхнiкi Заходняга
                            аператыўнага камандавання Сухапутных
                            войскаў Узброеных Сiл, палкоўнiка

Данiльчыка                - старшага афiцэра службы радыёэлектроннай
Васiлiя Вiкенцьевiча        барацьбы Галоўнага штаба
                            Ваенна-паветраных сiл i войскаў
                            процiпаветранай абароны Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

Дварэцкага                - намеснiка начальнiка Гомельскага
Сяргея Iванавiча            гарадскога аддзела па надзвычайных
                            сiтуацыях Гомельскага абласнога
                            ўпраўлення Мiнiстэрства па
                            надзвычайных сiтуацыях, падпалкоўнiка
                            ўнутранай службы

Дземiдзенку               - начальнiка аддзялення пагранiчнага
Анатолiя Анатольевiча       кантролю 19-га пагранiчнага атрада
                            пагранiчных войскаў, падпалкоўнiка

Забродскую                - начальнiка папраўчай калонii-пасялення
Галiну Уладзiмiраўну        № 21 упраўлення Дэпартамента выканання
                            пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў
                            па Гомельскай вобласцi, падпалкоўнiка
                            ўнутранай службы

Захарэнку                 - начальнiка аддзела ўнутраных спраў
Аляксандра Iльiча           Слаўгарадскага райвыканкома,
                            падпалкоўнiка мiлiцыi

Зубрыцкага                - намеснiка камандзiра 29-й зенiтнай
Аляксандра Аляксандравiча   ракетнай брыгады Паўночна-заходняга
                            аператыўна-тактычнага камандавання
                            Ваенна-паветраных сiл i войскаў
                            процiпаветранай абароны Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

Iшмуратава                - намеснiка камандзiра па ўзбраенню
Васiлiя Усманавiча          2289-га радыётэхнiчнага батальёна 49-га
                            радыётэхнiчнага палка
                            Паўночна-заходняга
                            аператыўна-тактычнага камандавання
                            Ваенна-паветраных сiл i войскаў
                            процiпаветранай абароны Узброеных Сiл,
                            маёра

Калачова                  - памочнiка дзяжурнага
Аляксандра Фёдаравiча       аператыўна-дзяжурнай службы мiлiцыi
                            грамадскай бяспекi i спецыяльнай
                            мiлiцыi аддзела ўнутраных спраў
                            Чачэрскага райвыканкома, прапаршчыка
                            мiлiцыi

Калеснiкава               - намеснiка начальнiка штаба 1-га
Валерыя Вiктаравiча         вучэбнага пагранiчнага атрада
                            пагранiчных войскаў, падпалкоўнiка

Караля                    - мiлiцыянера-вадзiцеля групы тылавога
Сяргея Пятровiча            забеспячэння Мiнскага аддзела ўнутраных
                            спраў на транспарце, прапаршчыка
                            мiлiцыi

Кахновiча                 - мiлiцыянера групы патрульна-паставой
Леанiда Еўстаф'евiча        службы мiлiцыi мiлiцыi грамадскай
                            бяспекi i спецыяльнай мiлiцыi лiнейнага
                            пункта мiлiцыi на станцыi Ганцавiчы
                            Баранавiцкага аддзела ўнутраных спраў
                            на транспарце, прапаршчыка мiлiцыi

Клiмаўца                  - старшага ўчастковага iнспектара мiлiцыi
Уладзiмiра Мiкалаевiча      мiлiцыi грамадскай бяспекi i
                            спецыяльнай мiлiцыi аддзела ўнутраных
                            спраў Iванаўскага райвыканкома,
                            капiтана мiлiцыi

Крагеля                   - намеснiка начальнiка аддзела Галоўнага
Сяргея Iванавiча            штаба Сухапутных войскаў Узброеных Сiл,
                            маёра

Краўцова                  - начальнiка аддзела Дзяржаўнага
Юрыя Мiхайлавiча            экспертна-крымiналiстычнага цэнтра
                            Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                            падпалкоўнiка мiлiцыi

Куруленку                 - старшага памочнiка начальнiка напрамку
Сяргея Васiльевiча          вайсковай часцi 93802 Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

Лабецкага                 - начальнiка напрамку 2-га ўпраўлення
Сяргея Мiхайлавiча          галоўнага аператыўнага ўпраўлення
                            Генеральнага штаба Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

Лугаўскога                - намеснiка начальнiка аддзела кадраў
Сяргея Анатольевiча         Брэсцкага абласнога ўпраўлення
                            Мiнiстэрства па надзвычайных
                            сiтуацыях, падпалкоўнiка ўнутранай
                            службы

Макарава                  - начальнiка 12-й школы падрыхтоўкi
Сяргея Мiкалаевiча          спецыялiстаў падраздзяленняў сувязi
                            72-га гвардзейскага аб'яднанага
                            вучэбнага цэнтра падрыхтоўкi
                            прапаршчыкаў i малодшых спецыялiстаў
                            Сухапутных войскаў Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

Мароза                    - начальнiка штаба - першага намеснiка
Мiкалая Мiхайлавiча         камандзiра батальёна аэрадромнага i
                            матэрыяльнага забеспячэння 927-й
                            знiшчальнай авiяцыйнай базы
                            Паўночна-заходняга
                            аператыўна-тактычнага камандавання
                            Ваенна-паветраных сiл i войскаў
                            процiпаветранай абароны Узброеных Сiл,
                            маёра

Мароза                    - каменданта пагранiчнай камендатуры
Сяргея Часлававiча          15-га пагранiчнага атрада пагранiчных
                            войскаў, маёра

Мiховiча                  - камандзiра атрада мiлiцыi асобага
Максiма Якаўлевiча          прызначэння ўпраўлення ўнутраных спраў
                            Брэсцкага аблвыканкома, маёра мiлiцыi

Мiцуру                    - начальнiка аддзела ўнутраных спраў
Iвана Паўлавiча             Петрыкаўскага райвыканкома,
                            падпалкоўнiка мiлiцыi

Няхайчыка                 - начальнiка групы 3-га ўпраўлення
Уладзiмiра Iгнацьевiча      галоўнага арганiзацыйна-мабiлiзацыйнага
                            ўпраўлення Генеральнага штаба Узброеных
                            Сiл, падпалкоўнiка

Папко                     - начальнiка аддзела ўнутраных спраў
Уладзiмiра Iванавiча        Вiцебскага райвыканкома, падпалкоўнiка
                            мiлiцыi

Пахадню                   - старшага тэхнiка аддзялення вайсковай
Андрэя Iванавiча            часцi 1250 пагранiчных войскаў,
                            старшага прапаршчыка

Пашкевiча                 - камандзiра вучэбнай мотастралковай роты
Леанiда Мiхайлавiча         307-й гвардзейскай школы падрыхтоўкi
                            спецыялiстаў мотастралковых
                            падраздзяленняў 72-га гвардзейскага
                            аб'яднанага вучэбнага цэнтра
                            падрыхтоўкi прапаршчыкаў i малодшых
                            спецыялiстаў Сухапутных войскаў
                            Узброеных Сiл, маёра

Пiкаловiча                - старшага афiцэра аддзела
Iгара Вячаслававiча         радыёэлектроннай разведкi 3-га
                            ўпраўлення галоўнага разведвальнага
                            ўпраўлення Генеральнага штаба Узброеных
                            Сiл, падпалкоўнiка

Пiскуна                   - старшага ўчастковага iнспектара мiлiцыi
Уладзiмiра Рыгоравiча       гарадскога аддзела мiлiцыi № 3
                            упраўлення ўнутраных спраў
                            адмiнiстрацыi Заводскага раёна
                            г.Мiнска, старшага лейтэнанта мiлiцыi

Прэдкава                  - намеснiка начальнiка мабiлiзацыйнага
Сяргея Пятровiча            аддзела Гродзенскага абласнога ваеннага
                            камiсарыята, падпалкоўнiка

Ранько                    - начальнiка аддзялення ўпраўлення па
Леанiда Аляксеевiча         барацьбе з эканамiчнымi злачынствамi
                            крымiнальнай мiлiцыi ўпраўлення
                            ўнутраных спраў Гомельскага
                            аблвыканкома, падпалкоўнiка мiлiцыi

Сазонава                  - камандзiра 80-га асобнага батальёна
Сяргея Мiкалаевiча          радыяцыйнай, хiмiчнай i бiялагiчнай
                            абароны Паўночна-заходняга аператыўнага
                            камандавання Сухапутных войскаў
                            Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Салейчука                 - начальнiка транспартна-гаспадарчай
Станiслава Трафiмавiча      часцi ўстановы "Вытворча-тэхнiчны
                            цэнтр" Мiнскага абласнога ўпраўлення
                            Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях,
                            маёра ўнутранай службы

Сiлкiна                   - дзяржаўнага аўтамабiльнага iнспектара
Вiктара Iванавiча           мiлiцыi грамадскай бяспекi i
                            спецыяльнай мiлiцыi аддзела ўнутраных
                            спраў адмiнiстрацыi Ленiнскага раёна
                            г.Бабруйска, старшага лейтэнанта
                            мiлiцыi

Скарыну                   - намеснiка начальнiка штаба 16-га
Уладзiмiра Аляксандравiча   пагранiчнага атрада пагранiчных
                            войскаў, падпалкоўнiка

Смольскага                - афiцэра службы аўтатэхнiчнага
Iвана Уладзiмiравiча        забеспячэння ўзбраення 19-га
                            пагранiчнага атрада пагранiчных
                            войскаў, падпалкоўнiка

Сокалава                  - намеснiка начальнiка ўпраўлення па
Барыса Мiхайлавiча          барацьбе з эканамiчнымi злачынствамi
                            крымiнальнай мiлiцыi ўпраўлення
                            ўнутраных спраў Вiцебскага
                            аблвыканкома, падпалкоўнiка мiлiцыi

Сцеблева                  - начальнiка штаба ўпраўлення ўнутраных
Уладзiмiра Iванавiча        спраў адмiнiстрацыi Фрунзенскага раёна
                            г.Мiнска, капiтана мiлiцыi

Сямашку                   - намеснiка начальнiка аддзела следчай
Юрыя Антонавiча             часцi ўпраўлення папярэдняга
                            расследавання ўпраўлення ўнутраных
                            спраў Гродзенскага аблвыканкома,
                            падпалкоўнiка мiлiцыi

Чаплыгiну                 - начальнiка аддзела
Валянцiну Iванаўну          iнфармацыйна-аналiтычнага ўпраўлення
                            Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                            падпалкоўнiка мiлiцыi

Шастаковiча               - начальнiка аддзялення дзяржаўнай
Мiхаiла Пятровiча           аўтамабiльнай iнспекцыi мiлiцыi
                            грамадскай бяспекi i спецыяльнай
                            мiлiцыi аддзела ўнутраных спраў
                            Барысаўскага райвыканкома, маёра
                            мiлiцыi

Шаўчэнку                  - старшага афiцэра аддзела
Сяргея Аляксандравiча       маральна-псiхалагiчнага забеспячэння
                            Паўночна-заходняга аператыўнага
                            камандавання Сухапутных войскаў
                            Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Шостку                    - начальнiка Гродзенскага раённага
Вiталiя Расцiслававiча      аддзела па надзвычайных сiтуацыях
                            Гродзенскага абласнога ўпраўлення
                            Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях,
                            падпалкоўнiка ўнутранай службы

Шылава                    - старшага афiцэра аддзела тэхнiчнага
Валерыя Генадзьевiча        забеспячэння ўпраўлення сувязi
                            Генеральнага штаба Узброеных Сiл,
                            маёра

Юркевiча                  - намеснiка начальнiка цэнтра -
Сяргея Канстанцiнавiча      начальнiка аддзела 106-га
                            разлiкова-аналiтычнага цэнтра Узброеных
                            Сiл, падпалкоўнiка

Язерскага                 - начальнiка склада 16-га пагранiчнага
Дзмiтрыя Аляксеевiча        атрада пагранiчных войскаў, старшага
                            прапаршчыка

Прэзiдэнт Рэспублiкi Беларусь                            А.Лукашэнка


<< Назад

Перейти к другому документу
Следующий правовой акт

карта новых документов

Разное

При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка на pravo.levonevsky.org обязательна

© 2006-2017г. www.levonevsky.org

TopList

Законодательство Беларуси и других стран

Законодательство России кодексы, законы, указы (избанное), постановления, архив

Законодательство Республики Беларусь по дате принятия:

2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 до 2000 года

О защите прав потребителя

ЗОНА - специальный проект

Бюллетень "ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ" - о предпринимателях.



Новые документы



Рассылка


Content.Mail.Ru


 

Приколы, фото, юморПриколы