Валерий Левоневский

  Главная

  Законодательство РБ

  Кодексы Беларуси

  Законодательные и нормативные акты по дате принятия

  Законодательные и нормативные акты принятые различными органами власти

  Законодательные и нормативные акты по темам

  Законодательные и нормативные акты по виду документы

  Международное право в Беларуси

  Законодательство СССР

  Законы других стран

  Кодексы

  Законодательство РФ

  Право Украины

  Полезные ресурсы

  Контакты

  Новости сайта

  Поиск документа








НАЙТИ ДОКУМЕНТ


Указ Президента Республики Беларусь от 11 февраля 2003 г. №68 "Аб узнагароджаннi ваеннаслужачых, асоб начальнiцкага складу органаў унутранных спраў i прыраўнаваных да iх асоб медалём "За бездакорную службу" I, II, III ступенi"

Архив

обновление

Текст документа по состоянию на 28 марта 2007 года

<< Содержание

 
                УКАЗ ПРЭЗIДЭНТА РЭСПУБЛIКI БЕЛАРУСЬ
                       11 лютага 2003 г. № 68

АБ УЗНАГАРОДЖАННI ВАЕННАСЛУЖАЧЫХ, АСОБ НАЧАЛЬНIЦКАГА СКЛАДУ
ОРГАНАЎ УНУТРАНЫХ СПРАЎ I ПРЫРАЎНАВАНЫХ ДА IХ АСОБ МЕДАЛЁМ
"ЗА БЕЗДАКОРНУЮ СЛУЖБУ" I, II, III СТУПЕНI

     За ўзорнае выкананне службовых абавязкаў узнагародзiць:

             медалём "За бездакорную службу" I ступенi

Вайко                      - намеснiка начальнiка ўпраўлення кадраў
Сяргея Мiхайлавiча           Дзяржаўнага камiтэта пагранiчных
                             войскаў, палкоўнiка

Варонiна                   - начальнiка 3-й базы забеспячэння i
Анатолiя Васiльевiча         захоўвання пагранiчных войскаў,
                             палкоўнiка

Зiнькевiча                 - намеснiка начальнiка ўпраўлення
Яўгенiя Аляксандравiча       асабiстай бяспекi - начальнiка аддзела
                             прафiлактычных мерапрыемстваў
                             упраўлення ўнутраных спраў Мiнскага
                             аблвыканкома, палкоўнiка мiлiцыi

Зусько                     - старшага тэхнiка 1-га аддзела
Уладзiмiра Уладзiмiравiча    ўпраўлення тылавога забеспячэння Службы
                             бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi Беларусь,
                             старшага прапаршчыка

Iванкова                   - намеснiка камандзiра па лётнай
Аляксандра Пятровiча         падрыхтоўцы 206-й штурмавой авiяцыйнай
                             базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў
                             процiпаветранай абароны Узброеных Сiл,
                             падпалкоўнiка

Калупаева                  - старшага афiцэра службы
Мiкалая Пятровiча            ракетна-артылерыйскага ўзбраення
                             ўпраўлення ўзбраення Сухапутных войскаў
                             Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Каптура                    - старшага iнспектара аховы 2-га аддзела
Уладзiмiра Iванавiча         ўпраўлення аховы аб'ектаў Службы
                             бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi Беларусь,
                             старшага лейтэнанта

Марзана                    - старшага ўчастковага iнспектара мiлiцыi
Мiхаiла Рыгоравiча           мiлiцыi грамадскай бяспекi i
                             спецыяльнай мiлiцыi аддзела ўнутраных
                             спраў Iванаўскага райвыканкома, маёра
                             мiлiцыi

Моханя                     - начальнiка ўпраўлення па барацьбе з
Iвана Iванавiча              эканамiчнымi злачынствамi крымiнальнай
                             мiлiцыi ўпраўлення ўнутраных спраў
                             Гродзенскага аблвыканкома, палкоўнiка
                             мiлiцыi

Перахода                   - начальнiка аддзела ўнутраных спраў
Вячаслава Сцяпанавiча        Баранавiцкага райвыканкома,
                             падпалкоўнiка мiлiцыi

Рыбачука                   - намеснiка начальнiка ўзбраення 18-га
Вiктара Леанiдавiча          пагранiчнага атрада пагранiчных
                             войскаў, падпалкоўнiка

             медалём "За бездакорную службу" II ступенi

Андрэева                   - начальнiка аддзела 3-га ўпраўлення
Аляксандра Уладзiслававiча   галоўнага арганiзацыйна-мабiлiзацыйнага
                             ўпраўлення Генеральнага штаба Узброеных
                             Сiл, палкоўнiка

Асмалоўскага               - начальнiка iнспекцыi тылу Узброеных
Вiктара Васiльевiча          Сiл, палкоўнiка

Гурскага                   - намеснiка начальнiка вучэбнага аддзела
Аляксея Уладзiмiравiча       Гомельскага вышэйшага
                             камандна-iнжынернага вучылiшча
                             Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях,
                             падпалкоўнiка ўнутранай службы

Давiдовiча                 - старшага оперупаўнаважанага па асаблiва
Iвана Валяр'янавiча          важных справах упраўлення ўласнай
                             бяспекi Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                             падпалкоўнiка мiлiцыi

Дземчука                   - намеснiка камандзiра па выхаваўчай
Вiктара Васiльевiча          рабоце 115-й зенiтнай ракетнай брыгады
                             Заходняга аператыўна-тактычнага
                             камандавання Ваенна-паветраных сiл i
                             войскаў процiпаветранай абароны
                             Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Дзеркача                   - начальнiка ўпраўлення дзяржаўнай
Аляксандра Макаравiча        аўтамабiльнай iнспекцыi мiлiцыi
                             грамадскай бяспекi i спецыяльнай
                             мiлiцыi ўпраўлення ўнутраных спраў
                             Гомельскага аблвыканкома, падпалкоўнiка
                             мiлiцыi

Драбышэўскага              - намеснiка начальнiка службы -
Сяргея Мiхайлавiча           начальнiка аддзела службы
                             ракетна-артылерыйскага ўзбраення
                             ўпраўлення ўзбраення Ваенна-паветраных
                             сiл i войскаў процiпаветранай абароны
                             Узброеных Сiл, палкоўнiка

Ждана                      - намеснiка камандзiра па
Валерыя Анатольевiча         маральна-псiхалагiчнаму i прававому
                             забеспячэнню вайсковай часцi 7404
                             унутраных войскаў Мiнiстэрства
                             ўнутраных спраў, палкоўнiка

Жураўскага                 - начальнiка мабiлiзацыйнай групы 592-га
Вiктара Казiмiравiча         ваеннага шпiталя Паўночна-заходняга
                             аператыўнага камандавання Сухапутных
                             войскаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
                             медыцынскай службы

Зелянкевiча                - начальнiка мiжраённай пашпартна-вiзавай
Аляксандра Iванавiча         службы пры ўпраўленнi ўнутраных спраў
                             Мiнскага аблвыканкома, падпалкоўнiка
                             мiлiцыi

Кавалёва                   - начальнiка папраўчай калонii № 9
Аляксандра Мiхайлавiча       упраўлення выканання пакаранняў
                             Камiтэта выканання пакаранняў
                             Мiнiстэрства ўнутраных спраў па
                             Магiлёўскай вобласцi, палкоўнiка
                             ўнутранай службы

Калюжнага                  - начальнiка штаба - першага намеснiка
Iгара Уладзiмiравiча         камандзiра 65-й аўтамабiльнай брыгады
                             Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Караля                     - намеснiка камандзiра па выхаваўчай
Сяргея Алмазавiча            рабоце 740-й зенiтнай ракетнай брыгады
                             Паўночна-заходняга аператыўнага
                             камандавання Сухапутных войскаў
                             Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Катла                      - намеснiка начальнiка ўпраўлення -
Мiкалая Яўгеньевiча          начальнiка следчай часцi ўпраўлення
                             Следчага камiтэта Мiнiстэрства
                             ўнутраных спраў па Брэсцкай вобласцi,
                             падпалкоўнiка мiлiцыi

Кнiгу                      - начальнiка 4-га аддзялення штаба 18-га
Уладзiмiра Пятровiча         пагранiчнага атрада пагранiчных
                             войскаў, падпалкоўнiка

Корсака                    - начальнiка аддзялення пашпартна-вiзавай
Мiкалая Антонавiча           службы мiлiцыi грамадскай бяспекi i
                             спецыяльнай мiлiцыi аддзела ўнутраных
                             спраў Нясвiжскага райвыканкома, маёра
                             мiлiцыi

Ляўковiча                  - старшага следчага па асаблiва важных
Валерыя Канстанцiнавiча      справах упраўлення па кантролю за
                             расследаваннем злачынстваў
                             тэрытарыяльнымi i на транспарце
                             органамi папярэдняга следства Следчага
                             камiтэта Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                             падпалкоўнiка мiлiцыi

Мандро                     - намеснiка начальнiка аддзела ўнутраных
Сяргея Iосiфавiча            спраў Пастаўскага райвыканкома па
                             выхаваўчай рабоце i кадраваму
                             забеспячэнню, падпалкоўнiка мiлiцыi

Мiсюту                     - начальнiка вучэбнага цэнтра Брэсцкага
Валерыя Уладзiмiравiча       абласнога ўпраўлення Мiнiстэрства па
                             надзвычайных сiтуацыях, падпалкоўнiка
                             ўнутранай службы

Раманенку                  - начальнiка аддзела радыётэхнiчных
Анатолiя Захаравiча          войскаў Паўночна-заходняга
                             аператыўна-тактычнага камандавання
                             Ваенна-паветраных сiл i войскаў
                             процiпаветранай абароны Узброеных Сiл,
                             палкоўнiка

Саўчука                    - намеснiка начальнiка аддзела вайсковай
Сяргея Валер'евiча           часцi 1250 пагранiчных войскаў,
                             падпалкоўнiка

Скорага                    - старшага афiцэра аддзела
Мiкалая Мiкалаевiча          маральна-псiхалагiчнага забеспячэння
                             19-га пагранiчнага атрада пагранiчных
                             войскаў, маёра

Сцепанеева                 - начальнiка лiнейнага пункта мiлiцыi на
Сяргея Мiхайлавiча           станцыi Церахоўка, маёра мiлiцыi

Сямёнава                   - начальнiка аддзела па раскрыццю
Валерыя Мiкалаевiча          злачынстваў супраць асобы ўпраўлення
                             крымiнальнага вышуку крымiнальнай
                             мiлiцыi ўпраўлення ўнутраных спраў
                             Магiлёўскага аблвыканкома,
                             падпалкоўнiка мiлiцыi

Тарасава                   - начальнiка 1769-га ваеннага шпiталя
Валерыя Васiльевiча          Заходняга аператыўнага камандавання
                             Сухапутных войскаў Узброеных Сiл,
                             палкоўнiка медыцынскай службы

Тарасевiча                 - старшага афiцэра ваенна-навуковага
Андрэя Барысавiча            аддзела ваенна-навуковага ўпраўлення
                             Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Чухлебава                  - намеснiка камандзiра батальёна па
Вiктара Андрэевiча           ўзбраенню - начальнiка тэхнiчнай часцi
                             рамонтна-аднаўленчага батальёна 5161-й
                             цэнтральнай рамонтна-аднаўленчай
                             брыгады Узброеных Сiл, маёра

Шаршнёва                   - начальнiка аддзела па раскрыццю
Уладзiмiра Леанiдавiча       кватэрных крадзяжоў упраўлення
                             крымiнальнага вышуку крымiнальнай
                             мiлiцыi галоўнага ўпраўлення ўнутраных
                             спраў Мiнскага гарвыканкома, маёра
                             мiлiцыi

Шаўцова                    - старшага афiцэра 1-га аддзела
Сяргея Iванавiча             ўпраўлення кадраў Сухапутных войскаў
                             Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Шэўчыка                    - намеснiка начальнiка Камiтэта выканання
Казiмiра Iосiфавiча          пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных
                             спраў, палкоўнiка мiлiцыi

            медалём "За бездакорную службу" III ступенi

Алейнiкава                 - начальнiка аддзялення па барацьбе з
Уладзiмiра Мiхайлавiча       эканамiчнымi злачынствамi крымiнальнай
                             мiлiцыi аддзела ўнутраных спраў
                             Буда-Кашалёўскага райвыканкома, маёра
                             мiлiцыi

Арэшкiна                   - старшага iнжынера 4-га аддзела штаба
Юрыя Мiкалаевiча             Службы бяспекi Прэзiдэнта
                             Рэспублiкi Беларусь, падпалкоўнiка

Аўрошку                    - мiлiцыянера роты патрульна-паставой
Сяргея Анатольевiча          службы мiлiцыi мiлiцыi грамадскай
                             бяспекi i спецыяльнай мiлiцыi аддзела
                             ўнутраных спраў па ахове Мiнскага
                             метрапалiтэна, старшыну мiлiцыi

Бардушку                   - выкладчыка ўстановы адукацыi "Iнстытут
Сяргея Мiкалаевiча           перападрыхтоўкi i павышэння
                             квалiфiкацыi Мiнiстэрства па
                             надзвычайных сiтуацыях
                             Рэспублiкi Беларусь", капiтана
                             ўнутранай службы

Батуру                     - начальнiка аддзела галоўнага ўпраўлення
Iгара Пятровiча              аператыўна-вышуковай дзейнасцi
                             Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                             падпалкоўнiка мiлiцыi

Белiка                     - аператыўнага вадзiцеля суправаджэння
Дзмiтрыя Мiкалаевiча         1-га аддзялення 1-га аддзела ўпраўлення
                             асабiстай аховы Службы бяспекi
                             Прэзiдэнта Рэспублiкi Беларусь,
                             капiтана

Белкiна                    - начальнiка аддзялення дзяржаўнай
Юрыя Мiхайлавiча             аўтамабiльнай iнспекцыi мiлiцыi
                             грамадскай бяспекi i спецыяльнай
                             мiлiцыi аддзела ўнутраных спраў
                             Гарадокскага райвыканкома, маёра
                             мiлiцыi

Грэзiна                    - намеснiка начальнiка 1-га аддзела штаба
Уладзiмiра Аляксандравiча    16-га пагранiчнага атрада пагранiчных
                             войскаў, падпалкоўнiка

Драба                      - старшага iнспектара-дзяжурнага
Генадзiя Альбiнавiча         аператыўна-дзяжурнай службы мiлiцыi
                             грамадскай бяспекi i спецыяльнай
                             мiлiцыi аддзела ўнутраных спраў
                             Астравецкага райвыканкома, капiтана
                             мiлiцыi

Дубiну                     - старшага тэхнiка 1-га асобнага
Аляксандра Антонавiча        батальёна сувязi пагранiчных войскаў,
                             старшага прапаршчыка

Дуброўскага                - iнспектара аховы 1-га аддзела
Сяргея Лявонцьевiча          ўпраўлення аховы аб'ектаў Службы
                             бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi Беларусь,
                             прапаршчыка

Жолудзя                    - намеснiка начальнiка штаба - начальнiка
Сяргея Пятровiча             аператыўнага аддзялення 8-й
                             радыётэхнiчнай брыгады Заходняга
                             аператыўна-тактычнага камандавання
                             Ваенна-паветраных сiл i войскаў
                             процiпаветранай абароны Узброеных Сiл,
                             падпалкоўнiка

Зуськова                   - начальнiка 5-га аддзела захоўвання
Аляксандра Мiкалаевiча       2783-й цэнтральнай базы бранятанкавай
                             маёмасцi Узброеных Сiл, маёра

Зямца                      - мiлiцыянера ўзвода асобнага батальёна
Уладзiмiра Францавiча        патрульна-паставой службы мiлiцыi пры
                             ўпраўленнi ўнутраных спраў Вiцебскага
                             аблвыканкома, старшыну мiлiцыi

Кавалёва                   - начальнiка аддзела ўнутраных спраў
Мiхаiла Рыгоравiча           Мсцiслаўскага райвыканкома, маёра
                             мiлiцыi

Каневiчуса                 - старшага афiцэра аддзела эксплуатацыi
Вiталiя Альгiрдавiча         ўзбраення ўпраўлення зенiтных ракетных
                             войскаў i зенiтнай артылерыi
                             Ваенна-паветраных сiл i войскаў
                             процiпаветранай абароны Узброеных Сiл,
                             падпалкоўнiка

Кнiгiна                    - начальнiка аддзялення крымiнальнага
Аляксандра Фёдаравiча        вышуку крымiнальнай мiлiцыi аддзела
                             ўнутраных спраў Жыткавiцкага
                             райвыканкома, маёра мiлiцыi

Кротава                    - камандзiра 603-га асобнага
Юрыя Васiльевiча             мотастралковага батальёна 6-й асобнай
                             гвардзейскай механiзаванай брыгады
                             Заходняга аператыўнага камандавання
                             Сухапутных войскаў Узброеных Сiл,
                             падпалкоўнiка

Крывашапку                 - начальнiка пошукава-выратавальнай i
Мiкалая Мiхайлавiча          парашутна-дэсантнай службы аддзела
                             авiяцыi Заходняга аператыўна-тактычнага
                             камандавання Ваенна-паветраных сiл i
                             войскаў процiпаветранай абароны
                             Узброеных Сiл, маёра

Кузменкова                 - начальнiка 9-га ўпраўлення Дзяржаўнага
Дзмiтрыя Яўгенавiча          экспертна-крымiналiстычнага цэнтра
                             Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                             падпалкоўнiка мiлiцыi

Кузняцова                  - начальнiка аддзялення аддзела па
Аляксандра Мiкалаевiча       раскрыццю маёмасных злачынстваў
                             упраўлення крымiнальнага вышуку
                             крымiнальнай мiлiцыi ўпраўлення
                             ўнутраных спраў Магiлёўскага
                             аблвыканкома, падпалкоўнiка мiлiцыi

Ленько                     - камандзiра атрада мiлiцыi асобага
Уладзiмiра Пятровiча         прызначэння ўпраўлення ўнутраных спраў
                             на транспарце Мiнiстэрства ўнутраных
                             спраў, маёра мiлiцыi

Мадзяра                    - кантралёра аддзялення пагранiчнага
Тараса Васiльевiча           кантролю асобнага
                             кантрольна-прапускнога пункта "Мiнск"
                             пагранiчных войскаў, старшага
                             прапаршчыка

Макарэвiча                 - начальнiка аддзялення дзяржаўнай
Вiктара Казiмiравiча         аўтамабiльнай iнспекцыi мiлiцыi
                             грамадскай бяспекi i спецыяльнай
                             мiлiцыi аддзела ўнутраных спраў
                             Астравецкага райвыканкома, маёра
                             мiлiцыi

Мартынава                  - намеснiка начальнiка 3-га аддзела
Мiкалая Мiкалаевiча          харчовага ўпраўлення тылу Узброеных
                             Сiл, маёра

Мiхайлава                  - старшага афiцэра ўпраўлення ваеннага
Сяргея Iгаравiча             бюджэту i фiнансавання Мiнiстэрства
                             абароны, падпалкоўнiка

Мякоту                     - намеснiка камандзiра вучэбнай рамонтнай
Вiктара Рыгоравiча           роты 11-й школы падрыхтоўкi
                             спецыялiстаў рамонтных падраздзяленняў
                             72-га гвардзейскага аб'яднанага
                             вучэбнага цэнтра падрыхтоўкi
                             прапаршчыкаў i малодшых спецыялiстаў
                             Сухапутных войскаў Узброеных Сiл,
                             старшага прапаршчыка

Пiлiпенку                  - намеснiка начальнiка па тэхнiчнай часцi
Сяргея Валянцiнавiча         - начальнiка тэхнiчнай часцi 227-га
                             агульнавайсковага палiгона Сухапутных
                             войскаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Пяткоўскага                - старшага афiцэра 2-га аддзялення 2-га
Вiктара Пятровiча            аддзела Нацыянальнага агенцтва па
                             кантролю i iнспекцыях - дэпартамента
                             Мiнiстэрства абароны, маёра

Русака                     - намеснiка начальнiка аддзела тэхнiчнага
Алега Мiхайлавiча            забеспячэння - начальнiка службы
                             артылерыйскага ўзбраення галоўнага
                             ўпраўлення камандуючага ўнутранымi
                             войскамi Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                             падпалкоўнiка

Санюка                     - старшага iнспектара аховы 4-га аддзела
Алега Уладзiмiравiча         ўпраўлення аховы аб'ектаў Службы
                             бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi Беларусь,
                             старшага лейтэнанта

Сераду                     - намеснiка начальнiка
Сяргея Уладзiмiравiча        арганiзацыйна-аналiтычнага ўпраўлення
                             Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях,
                             падпалкоўнiка ўнутранай службы

Сiлiчава                   - старшага iнспектара аховы 2-га аддзела
Уладзiмiра Анатольевiча      ўпраўлення асабiстай аховы Службы
                             бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi Беларусь,
                             старшага лейтэнанта

Скварко                    - iнспектара аховы 3-га аддзела
Андрэя Часлававiча           ўпраўлення аховы аб'ектаў Службы
                             бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi Беларусь,
                             прапаршчыка

Сырамятнiкава              - галоўнага спецыялiста iнспекцыi
Сяргея Мiкалаевiча           дзяржаўнага пажарнага нагляду
                             Гомельскага гарадскога аддзела па
                             надзвычайных сiтуацыях Гомельскага
                             абласнога ўпраўлення Мiнiстэрства па
                             надзвычайных сiтуацыях, маёра ўнутранай
                             службы

Сямашку                    - начальнiка 202-га хiмматалагiчнага
Анатолiя Аляксандравiча      цэнтра гаручага Узброеных Сiл, маёра

Тарунова                   - начальнiка службы бяспекi палётаў
Уладзiмiра Мiхайлавiча       аддзела авiяцыi Паўночна-заходняга
                             аператыўна-тактычнага камандавання
                             Ваенна-паветраных сiл i войскаў
                             процiпаветранай абароны Узброеных Сiл,
                             падпалкоўнiка

Фiлiна                     - начальнiка аддзялення пагранiчнага
Аляксея Аляксеевiча          кантролю 16-га пагранiчнага атрада
                             пагранiчных войскаў, маёра

Царыка                     - старшага афiцэра разведвальнага аддзела
Андрэя Вiлянiнавiча          Галоўнага штаба Сухапутных войскаў
                             Узброеных Сiл, маёра

Чарняева                   - галоўнага спецыялiста групы распрацовак
Сяргея Аляксандравiча        i ўкаранення перспектыўных тэхналогiй
                             упраўлення iнфармацыйных тэхналогiй
                             Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра
                             мiлiцыi

Чыжова                     - намеснiка камандзiра па
Сяргея Уладзiмiравiча        маральна-псiхалагiчнаму забеспячэнню
                             174-га асобнага чыгуначнага батальёна
                             механiзацыi 30-й асобнай чыгуначнай
                             брыгады чыгуначных войскаў, капiтана

Шчэрбiна                   - камандзiра вучэбнай роты - выкладчыка
Вячаслава Вiктаравiча        гвардзейскай школы па падрыхтоўцы
                             прапаршчыкаў 72-га гвардзейскага
                             аб'яднанага вучэбнага цэнтра
                             падрыхтоўкi прапаршчыкаў i малодшых
                             спецыялiстаў Сухапутных войскаў
                             Узброеных Сiл, маёра

Шылу                       - старшага памочнiка Баранавiцкага
Сяргея Сяргеевiча            мiжгарнiзоннага ваеннага пракурора,
                             маёра юстыцыi

Югiна                      - камандзiра зенiтнай ракетнай батарэi
Аляксандра Валер'евiча       4-га асобнага зенiтнага ракетнага
                             дывiзiёна 120-й зенiтнай ракетнай
                             брыгады Заходняга аператыўна-тактычнага
                             камандавання Ваенна-паветраных сiл i
                             войскаў процiпаветранай абароны
                             Узброеных Сiл, маёра

Яроменку                   - старшага iнспектара службы групы аховы
Сяргея Леанiдавiча           правапарадку i прафiлактыкi мiлiцыi
                             грамадскай бяспекi i спецыяльнай
                             мiлiцыi Лiдскага аддзялення ўнутраных
                             спраў на транспарце, капiтана мiлiцыi

Яўсейчыка                  - памочнiка дзяжурнага
Iвана Мiкалаевiча            аператыўна-дзяжурнай службы мiлiцыi
                             грамадскай бяспекi i спецыяльнай
                             мiлiцыi аддзела ўнутраных спраў па
                             ахове Мiнскага метрапалiтэна,
                             прапаршчыка мiлiцыi

Прэзiдэнт Рэспублiкi Беларусь                            А.ЛУКАШЭНКА


<< Назад

Перейти к другому документу
Следующий правовой акт

карта новых документов

Разное

При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка на pravo.levonevsky.org обязательна

© 2006-2017г. www.levonevsky.org

TopList

Законодательство Беларуси и других стран

Законодательство России кодексы, законы, указы (избанное), постановления, архив

Законодательство Республики Беларусь по дате принятия:

2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 до 2000 года

О защите прав потребителя

ЗОНА - специальный проект

Бюллетень "ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ" - о предпринимателях.



Новые документы



Рассылка


Content.Mail.Ru


 

Приколы, фото, юморПриколы