Валерий Левоневский

  Главная

  Законодательство РБ

  Кодексы Беларуси

  Законодательные и нормативные акты по дате принятия

  Законодательные и нормативные акты принятые различными органами власти

  Законодательные и нормативные акты по темам

  Законодательные и нормативные акты по виду документы

  Международное право в Беларуси

  Законодательство СССР

  Законы других стран

  Кодексы

  Законодательство РФ

  Право Украины

  Полезные ресурсы

  Контакты

  Новости сайта

  Поиск документа








НАЙТИ ДОКУМЕНТ


Указ Президента Республики Беларусь от 26 июня 2002 г. №337 "Аб узнагароджаннi групы ваеннаслужачых, асоб начальнiцкага складу органаў унутраных спраў i прыраўнаваных да iх асоб медалём "За бездакорную службу" I, II, III ступенi"

Архив

обновление

Текст документа по состоянию на 28 марта 2007 года

<< Содержание

 
                УКАЗ ПРЭЗIДЭНТА РЭСПУБЛIКI БЕЛАРУСЬ
                     26 чэрвеня 2002 г. № 337

АБ УЗНАГАРОДЖАННI ГРУПЫ ВАЕННАСЛУЖАЧЫХ, АСОБ
НАЧАЛЬНIЦКАГА СКЛАДУ ОРГАНАЎ УНУТРАНЫХ СПРАЎ I
ПРЫРАЎНАВАНЫХ ДА IХ АСОБ МЕДАЛЁМ "ЗА БЕЗДАКОРНУЮ
СЛУЖБУ" I, II, III СТУПЕНI

     За ўзорнае выкананне службовых абавязкаў узнагародзiць:

     медалём "За бездакорную службу" I ступенi

Аверкава                  - старшага iнспектара 2-га
Васiлiя Iванавiча           iнспектарскага аддзела галоўнай
                            ваеннай iнспекцыi Узброеных Сiл,
                            палкоўнiка

Бiклова                   - начальнiка сакрэтнага аддзялення
Аляксандра Васiльевiча      361-й базы аховы i абслугоўвання
                            Мiнiстэрства абароны, старшага
                            прапаршчыка

Бунто                     - начальнiка iнспекцыi 2-га аддзела
Мiкалая Уладзiмiравiча      штаба тылу Узброеных Сiл, палкоўнiка

Буцiча                    - начальнiка ўчастка мiлiцыi грамадскай
Iвана Дзмiтрыевiча          бяспекi п.г.т.Лагiшын аддзела
                            ўнутраных спраў Пiнскага
                            райвыканкома, маёра мiлiцыi

Галакаленку               - галоўнага спецыялiста ўпраўлення па
Юрыя Валянцiнавiча          барацьбе з карупцыяй у дзяржаўных
                            органах Пракуратуры, палкоўнiка
                            мiлiцыi

Ганчарука                 - мiлiцыянера-вадзiцеля аддзела
Валянцiна Уладзiмiравiча    ўнутраных спраў Гродзенскага
                            райвыканкома, прапаршчыка мiлiцыi

Грэбенко                  - начальнiка крымiнальна-выканаўчай
Уладзiмiра Мiхайлавiча      iнспекцыi ўпраўлення ўнутраных спраў
                            адмiнiстрацыi Партызанскага раёна
                            г.Мiнска, маёра мiлiцыi

Загародняга               - начальнiка штаба - першага намеснiка
Аляксея Валер'евiча         начальнiка 20-га пагранiчнага атрада
                            пагранiчных войскаў, падпалкоўнiка

Iванова                   - галоўнага спецыялiста ўпраўлення па
Алега Мiхайлавiча           барацьбе з карупцыяй у дзяржаўных
                            органах Пракуратуры, палкоўнiка

Кавалёва                  - начальнiка аддзела ўнутраных спраў
Мiкалая Аляксандравiча      Кiраўскага райвыканкома, палкоўнiка
                            мiлiцыi

Куцэнку                   - начальнiка 1068-й харчовай базы
Аляксандра Аляксандравiча   Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Магiлеўчыка               - начальнiка аддзялення па раскрыццю
Алега Iосiфавiча            злачынных замахаў на грузы
                            крымiнальнай мiлiцыi Магiлёўскага
                            аддзела ўнутраных спраў на
                            транспарце, падпалкоўнiка мiлiцыi

Мацэеўскага               - старшага iнспектара па асобых
Аляксандра Уладзiмiравiча   даручэннях аддзела дзяржаўнай
                            аўтамабiльнай iнспекцыi мiлiцыi
                            грамадскай бяспекi i спецыяльнай
                            мiлiцыi ўпраўлення ўнутраных спраў
                            Брэсцкага аблвыканкома,
                            падпалкоўнiка мiлiцыi

Мяргур'ева                - начальнiка процiпаветранай абароны -
Валерыя Дзмiтрыевiча        начальнiка аддзела процiпаветранай
                            абароны Паўночна-заходняга
                            аператыўнага камандавання Сухапутных
                            войскаў Узброеных Сiл, палкоўнiка

Нiканюка                  - намеснiка начальнiка курса асноўнага
Мiкалая Адамавiча           падраздзялення страявой часцi
                            вучэбнага цэнтра аб'яднання "Ахова"
                            пры Мiнiстэрстве ўнутраных спраў,
                            капiтана мiлiцыi

Пырко                     - галоўнага спецыялiста ўпраўлення па
Генадзiя Андрэевiча         барацьбе з карупцыяй у дзяржаўных
                            органах Пракуратуры, падпалкоўнiка
                            мiлiцыi

Саладуху                  - начальнiка 15-га пагранiчнага атрада
Мiхаiла Iванавiча           пагранiчных войскаў, падпалкоўнiка

Сароку                    - старшага iнспектара-дзяжурнага
Вiктара Уладзiмiравiча      аператыўна-дзяжурнай службы
                            гарадскога аддзела мiлiцыi ўпраўлення
                            ўнутраных спраў адмiнiстрацыi
                            Савецкага раёна г.Мiнска, маёра
                            мiлiцыi

Сачука                    - старшыну вучэбнай пагранiчнай заставы
Васiлiя Лаўрэнцьевiча       1-га вучэбнага пагранiчнага атрада
                            пагранiчных войскаў, старшага
                            прапаршчыка

Худобу                    - намеснiка начальнiка аддзела
Антона Антонавiча           ўнутраных спраў Гродзенскага
                            райвыканкома - начальнiка мiлiцыi
                            грамадскай бяспекi i спецыяльнай
                            мiлiцыi, падпалкоўнiка мiлiцыi

Шкурова                   - галоўнага спецыялiста ўпраўлення па
Пятра Iванавiча             барацьбе з карупцыяй у дзяржаўных
                            органах Пракуратуры, падпалкоўнiка
                            мiлiцыi

             медалём "За бездакорную службу" II ступенi

Алмакова                  - навуковага супрацоўнiка
Андрэя Генадзьевiча         навукова-даследчай лабараторыi
                            факультэта процiпаветранай абароны
                            Ваеннай акадэмii, падпалкоўнiка

Антоненку                 - намеснiка каменданта пагранiчнай
Мiхаiла Аляксеевiча         камендатуры па
                            маральна-псiхалагiчнаму забеспячэнню
                            19-га пагранiчнага атрада
                            пагранiчных войскаў, маёра

Бабiчэнку                 - намеснiка ваеннага камiсара -
Леанiда Аляксеевiча         начальнiка 1-га аддзялення
                            Смалявiцкага раённага ваеннага
                            камiсарыята Мiнскай вобласцi,
                            падпалкоўнiка

Барсукова                 - старшага iнспектара аператыўнага
Мiхаiла Уладзiмiравiча      аддзела Службы бяспекi Прэзiдэнта
                            Рэспублiкi Беларусь, падпалкоўнiка

Бераснева                 - начальнiка 2-й групы ўпраўлення
Анатолiя Рыгоравiча         тапагеадэзiчнага забеспячэння i
                            наземнай навiгацыi Генеральнага
                            штаба Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Вакульчыка                - намеснiка начальнiка аператыўнага
Вячаслава Барысавiча        ўпраўлення галоўнага ўпраўлення
                            камандуючага ўнутранымi войскамi
                            Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                            палкоўнiка

Дымара                    - начальнiка аўтамабiльнай службы
Юрыя Лявонцьевiча           тэхнiчнай часцi 11-й гвардзейскай
                            асобнай механiзаванай брыгады
                            Заходняга аператыўнага камандавання
                            Сухапутных войскаў Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

Караля                    - начальнiка мабiлiзацыйнага аддзялення -
Уладзiмiра Анатольевiча     намеснiка начальнiка штаба 30-й
                            гвардзейскай базы захоўвання
                            ўзбраення i тэхнiкi Сухапутных
                            войскаў Узброеных Сiл, маёра

Кашляка                   - начальнiка 361-й базы аховы i
Iгара Васiльевiча           абслугоўвання Мiнiстэрства абароны,
                            палкоўнiка

Краеўскую                 - начальнiка фiнансава-гаспадарчага
Таццяну Мiкалаеўну          аддзела ўпраўлення дэпартамента
                            фiнансавых расследаванняў Камiтэта
                            дзяржаўнага кантролю па Вiцебскай
                            вобласцi, падпалкоўнiка фiнансавай
                            мiлiцыi

Крывушына                 - ваеннага камiсара Пружанскага
Мiкалая Аляксандравiча      раённага ваеннага камiсарыята
                            Брэсцкай вобласцi, падпалкоўнiка

Кухаронка                 - намеснiка начальнiка аддзела
Юрыя Генадзьевiча           крымiнальнага вышуку крымiнальнай
                            мiлiцыi ўпраўлення ўнутраных спраў
                            адмiнiстрацыi Партызанскага раёна
                            г.Мiнска, падпалкоўнiка мiлiцыi

Паднюка                   - старшага памочнiка начальнiка штаба
Алега Пятровiча             па кадрах i страявой часцi вайсковай
                            часцi 01266 Узброеных Сiл, маёра

Пастушэню                 - намеснiка начальнiка Камiтэта
Аляксандра Мiкалаевiча      выканання пакаранняў Мiнiстэрства
                            ўнутраных спраў, палкоўнiка мiлiцыi

Пюрко                     - намеснiка начальнiка 4-га аддзела
Юрыя Iосiфавiча             галоўнага ўпраўлення ваеннага бюджэту
                            i фiнансавання Мiнiстэрства абароны,
                            падпалкоўнiка

Сiмановiча                - аператыўнага дзяжурнага цэнтральнай
Алега Яўгеньевiча           аператыўна-дзяжурнай службы мiлiцыi
                            грамадскай бяспекi i спецыяльнай
                            мiлiцыi Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                            маёра мiлiцыi

Сцяпанава                 - начальнiка 2-га аддзела штаба Службы
Паўла Валер'евiча           бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi
                            Беларусь, падпалкоўнiка

Фралова                   - начальнiка рамонтнай майстэрнi
Уладзiмiра Iванавiча        сродкаў сувязi 40-га асобнага палка
                            сувязi Сухапутных войскаў Узброеных
                            Сiл, маёра

Якаўлева                  - начальнiка аддзела
Алега Барысавiча            экспертна-крымiналiстычнага цэнтра
                            ўпраўлення ўнутраных спраў
                            Гродзенскага аблвыканкома,
                            падпалкоўнiка мiлiцыi

            медалём "За бездакорную службу" III ступенi

Аўдзеўнiна                - начальнiка аддзела ўпраўлення па
Паўла Канстанцiнавiча       выкарыстанню паветранай прасторы
                            Узброеных Сiл, палкоўнiка

Барабанава                - старшага вадзiцеля аўтамабiльнага
Сяргея Харытонавiча         батальёна 361-й базы аховы i
                            абслугоўвання Мiнiстэрства абароны,
                            старшага прапаршчыка

Барадзiнскага             - намеснiка начальнiка аддзела -
Аляксея Аляксандравiча      начальнiка аператыўнага аддзялення
                            Бабруйскага мiжраённага аддзела
                            ўпраўлення дэпартамента фiнансавых
                            расследаванняў Камiтэта дзяржаўнага
                            кантролю па Магiлёўскай вобласцi,
                            падпалкоўнiка фiнансавай мiлiцыi

Бойку                     - старшага афiцэра ўпраўлення
Сяргея Аляксандравiча       Ваенна-паветраных сiл i войскаў
                            процiпаветранай абароны Узброеных
                            Сiл, падпалкоўнiка

Боўкуна                   - памочнiка начальнiка змены аддзялення
Пятра Антонавiча            пагранiчнага кантролю 19-га
                            пагранiчнага атрада пагранiчных
                            войскаў, старшага прапаршчыка

Бохана                    - намеснiка начальнiка ўпраўлення па
Андрыяна Вiктаравiча        барацьбе з эканамiчнымi злачынствамi
                            крымiнальнай мiлiцыi ўпраўлення
                            ўнутраных спраў Вiцебскага
                            аблвыканкома, падпалкоўнiка мiлiцыi

Валаводава                - намеснiка начальнiка аддзялення
Мiкалая Валер'евiча         пагранiчнага кантролю 16-га
                            пагранiчнага атрада пагранiчных
                            войскаў, маёра

Васюка                    - першага намеснiка начальнiка аддзела
Алега Леанiдавiча           ўнутраных спраў Лоеўскага райвыканкома -
                            начальнiка крымiнальнай мiлiцыi,
                            маёра мiлiцыi

Гаспарэвiча               - намеснiка начальнiка аддзялення
Iвана Вiктаравiча           дзяржаўнай аўтамабiльнай iнспекцыi
                            мiлiцыi грамадскай бяспекi i
                            спецыяльнай мiлiцыi аддзела
                            ўнутраных спраў Валожынскага
                            райвыканкома, маёра мiлiцыi

Гусева                    - намеснiка начальнiка 4-га аддзела
Аляксея Вiктаравiча         штаба Службы бяспекi Прэзiдэнта
                            Рэспублiкi Беларусь, падпалкоўнiка

Касiнскага                - намеснiка камандзiра па выхаваўчай
Леанiда Вiктаравiча         рабоце 3-га асобнага танкавага
                            батальёна 6-й асобнай гвардзейскай
                            механiзаванай брыгады Заходняга
                            аператыўнага камандавання Сухапутных
                            войскаў Узброеных Сiл, маёра

Кендзюхова                - старшага афiцэра 2-га аддзела штаба
Iгара Мiхайлавiча           ўзбраення Узброеных Сiл, маёра

Кiнчыкава                 - дацэнта кафедры сiстэм
Iгара Уладзiмiравiча        радыёэлектроннай разведкi i
                            падаўлення факультэта сувязi i
                            аўтаматызаваных сiстэм кiравання
                            Ваеннай акадэмii, падпалкоўнiка

Кiшко                     - камандзiра каменданцкай роты 18-га
Андрэя Эдуардавiча          пагранiчнага атрада пагранiчных
                            войскаў, маёра

Клiмовiча                 - першага намеснiка начальнiка
Аляксандра Уладзiмiравiча   экспертна-крымiналiстычнага цэнтра
                            пры ўпраўленнi ўнутраных спраў
                            Мiнскага аблвыканкома, падпалкоўнiка
                            мiлiцыi

Кмiту                     - кантралёра-iнструктара пагранiчнага
Андрэя Венядзiктавiча       паста 14-га пагранiчнага атрада
                            пагранiчных войскаў, прапаршчыка

Колесня                   - старшага iнспектара аховы 4-га
Уладзiмiра Васiльевiча      аддзела ўпраўлення аховы аб'ектаў
                            Службы бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi
                            Беларусь, малодшага лейтэнанта

Краўчанку                 - намеснiка начальнiка штаба 8-га палка
Iгара Яўгеньевiча           радыяцыйнай, хiмiчнай i бiялагiчнай
                            абароны Узброеных Сiл, маёра

Кузьмiна                  - старшага афiцэра 1-га аддзялення
Юрыя Мiкалаевiча            аддзела арганiзацыйна-мабiлiзацыйнага
                            i камплектавання штаба
                            Паўночна-заходняга аператыўнага
                            камандавання Сухапутных войскаў
                            Узброеных Сiл, маёра

Марозава                  - начальнiка вытворча-тэхнiчнага
Iгара Алегавiча             аддзела 43-га арсенала Узброеных Сiл,
                            маёра

Маткiна                   - першага намеснiка камандзiра -
Алега Уладзiмiравiча        начальнiка штаба вайсковай часцi 6713
                            унутраных войскаў Мiнiстэрства
                            ўнутраных спраў, маёра

Маханька                  - старшага ўчастковага iнспектара
Уладзiмiра Станiслававiча   мiлiцыi мiлiцыi грамадскай бяспекi i
                            спецыяльнай мiлiцыi аддзела ўнутраных
                            спраў Талачынскага райвыканкома,
                            маёра мiлiцыi

Мiкулу                    - начальнiка змены 4-га аддзела
Анатолiя Вячаслававiча      ўпраўлення аховы аб'ектаў Службы
                            бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi
                            Беларусь, старшага лейтэнанта

Мiхайлава                 - старшага ваеннага пракурора следчага
Сяргея Львовiча             аддзела па нагляду за следствам i
                            дазнаннем Беларускай ваеннай
                            пракуратуры, падпалкоўнiка юстыцыi

Млечку                    - галоўнага спецыялiста ўпраўлення па
Iвана Станiслававiча        барацьбе з карупцыяй у дзяржаўных
                            органах Пракуратуры, маёра мiлiцыi

Мохарава                  - начальнiка аператыўнага аддзела
Мiкалая Iванавiча           ўпраўлення дэпартамента фiнансавых
                            расследаванняў Камiтэта дзяржаўнага
                            кантролю па Гомельскай вобласцi,
                            падпалкоўнiка фiнансавай мiлiцыi

Наздрына-Платнiцкага      - iнспектара аховы 1-га аддзела
Мiкалая Мiкалаевiча         ўпраўлення аховы аб'ектаў Службы
                            бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi
                            Беларусь, прапаршчыка

Найлаўца                  - малодшага оперупаўнаважанага аддзела
Вiктара Станiслававiча      крымiнальнага вышуку крымiнальнай
                            мiлiцыi аддзела ўнутраных спраў
                            Барысаўскага гарвыканкома,
                            прапаршчыка мiлiцыi

Насiбянца                 - начальнiка штаба - намеснiка
Iгара Эдуардавiча           камандзiра 49-га радыётэхнiчнага
                            палка Ваенна-паветраных сiл i войскаў
                            процiпаветранай абароны Узброеных
                            Сiл, падпалкоўнiка

Палонiна                  - старшага iнспектара аддзела ўласнай
Андрэя Леанiдавiча          бяспекi Службы бяспекi Прэзiдэнта
                            Рэспублiкi Беларусь, маёра

Пасеку                    - начальнiка штаба - намеснiка
Андрэя Аляксандравiча       камандзiра 178-й пушачнай
                            артылерыйскай брыгады 51-й
                            гвардзейскай цэнтральнай групы
                            артылерыi ўзмацнення Сухапутных
                            войскаў Узброеных Сiл, маёра

Полазава                  - старшага iнспектара па асобых
Iгара Мiхайлавiча           даручэннях аператыўнага аддзела штаба
                            ўпраўлення ўнутраных спраў Вiцебскага
                            аблвыканкома, маёра мiлiцыi

Прыстрома                 - старшага афiцэра групы 3-га
Васiлiя Сяргеевiча          ўпраўлення галоўнага ўпраўлення
                            кадраў Мiнiстэрства абароны,
                            падпалкоўнiка

Пятроўскага               - намеснiка камандзiра па тыле -
Вiктара Вiктаравiча         начальнiка тылу 15-й зенiтнай
                            ракетнай брыгады Ваенна-паветраных
                            сiл i войскаў процiпаветранай
                            абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Ражкова                   - намеснiка начальнiка 228-га асобнага
Валерыя Мiкалаевiча         цэнтра радыёэлектроннай барацьбы па
                            тыле - начальнiка тылу Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

Раменчыка                 - старшага афiцэра 3-га аддзела
Вячаслава Яўгеньевiча       ўпраўлення маральна-псiхалагiчнага
                            забеспячэння Мiнiстэрства абароны,
                            падпалкоўнiка

Ранцава                   - намеснiка начальнiка аддзела
Мiкалая Пятровiча           ўнутраных спраў Чавускага
                            райвыканкома па выхаваўчай рабоце i
                            кадраваму забеспячэнню, падпалкоўнiка
                            мiлiцыi

Самусева                  - намеснiка начальнiка аддзела
Мiхаiла Iванавiча           ўнутраных спраў адмiнiстрацыi
                            Ленiнскага раёна г.Магiлёва па
                            выхаваўчай рабоце i кадраваму
                            забеспячэнню, падпалкоўнiка мiлiцыi

Сафронава                 - старшага дазнавальнiка па асаблiва
Андрэя Пятровiча            важных справах упраўлення дазнання
                            Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра
                            мiлiцыi

Седаса                    - першага намеснiка начальнiка
Сяргея Мiкалаевiча          Баранавiцкага аддзела ўнутраных
                            спраў на транспарце - начальнiка
                            крымiнальнай мiлiцыi, маёра мiлiцыi

Сiўчука                   - намеснiка начальнiка аддзела
Аляксея Рыгоравiча          ўнутраных спраў Ельскага райвыканкома
                            па выхаваўчай рабоце i кадраваму
                            забеспячэнню, капiтана мiлiцыi

Стараверава               - начальнiка аддзялення анестэзii i
Сяргея Панцялеевiча         рэанiмацыi 1-га ваеннага шпiталя
                            пагранiчных войскаў, падпалкоўнiка
                            медыцынскай службы

Уманскага                 - начальнiка аддзялення сувязi
Андрэя Андрэевiча           ўпраўлення ўнутраных спраў на
                            транспарце Мiнiстэрства ўнутраных
                            спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Фiлiповiча                - старшага афiцэра 1-га ўпраўлення
Аляксандра Сцяпанавiча      штаба Дзяржаўнага камiтэта
                            пагранiчных войскаў, маёра

Хмяльнiцкага              - старшага iнспектара аператыўнага
Георгiя Рыгоравiча          аддзела ўпраўлення дэпартамента
                            фiнансавых расследаванняў Камiтэта
                            дзяржаўнага кантролю па Брэсцкай
                            вобласцi, маёра фiнансавай мiлiцыi

Чопчыца                   - намеснiка начальнiка аддзела
Леанiда Дзмiтрыевiча        ўнутраных спраў Нараўлянскага
                            райвыканкома - начальнiка мiлiцыi
                            грамадскай бяспекi i спецыяльнай
                            мiлiцыi, падпалкоўнiка мiлiцыi

Швабоўскага               - старшага iнспектара аховы 2-га
Андрэя Мiкалаевiча          аддзела ўпраўлення аховы аб'ектаў
                            Службы бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi
                            Беларусь, старшага лейтэнанта

Шэўчыка                   - намеснiка камандзiра 8-га асобнага
Сяргея Васiльевiча          дысцыплiнарнага батальёна Узброеных
                            Сiл, маёра

Ярашука                   - начальнiка штаба аддзела ўнутраных
Эдуарда Аляксандравiча      спраў Кобрынскага райвыканкома,
                            капiтана мiлiцыi

Яцэвiча                   - старшага iнспектара па асобых
Сяргея Вiктаравiча          даручэннях аддзела праходжання службы
                            ўпраўлення iнспекцыйна-кадравай
                            работы Камiтэта дзяржаўнага кантролю,
                            маёра фiнансавай мiлiцыi

Прэзiдэнт Рэспублiкi Беларусь                            А.ЛУКАШЭНКА




<< Назад

Перейти к другому документу
Следующий правовой акт

карта новых документов

Разное

При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка на pravo.levonevsky.org обязательна

© 2006-2017г. www.levonevsky.org

TopList

Законодательство Беларуси и других стран

Законодательство России кодексы, законы, указы (избанное), постановления, архив

Законодательство Республики Беларусь по дате принятия:

2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 до 2000 года

О защите прав потребителя

ЗОНА - специальный проект

Бюллетень "ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ" - о предпринимателях.



Новые документы



Рассылка


Content.Mail.Ru


 

Приколы, фото, юморПриколы