Стр. 2
| Стр.1 | Стр.2 | Стр.3 | Стр.4 | Стр.5 | Стр.6 |
Мазаніка - штурмана 61-й знішчальнай авіяцыйнай базы
Анатолія Віктаравіча Заходняга аператыўна-тактычнага
камандавання Ваенна-паветраных сіл і
войскаў супрацьпаветранай абароны
Узброеных Сіл, маёра
Мішына - начальніка аддзялення кадраў 28-й асобнай
Валерыя Вячаслававіча чыгуначнай брыгады транспартных войскаў,
падпалкоўніка
Мотава - намесніка начальніка - камандзіра
Пятра Міхайлавіча вучэбнага батальёна курсантаў ваенна-
тэхнічнага факультэта ў Беларускім
нацыянальным тэхнічным універсітэце,
палкоўніка
Мядзведзева - намесніка начальніка па ідэалагічнай
Канстанціна Эдуардавіча рабоце 1-га ваеннага шпіталя пагранічных
войскаў, падпалкоўнiка
Паддубнага - начальніка аддзялення пагранічнага
Мікалая Мікалаевіча кантролю 16-га пагранiчнага атрада
пагранічных войскаў, падпалкоўніка
Панятоўскага - старшага інспектара аховы 2-га аддзела
Ігара Леанідавіча ўпраўлення асабістай аховы Службы бяспекі
Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь, старшага
прапаршчыка
Паравога - намесніка начальніка штаба ліквідацыі
Сяргея Уладзіміравіча надзвычайных сітуацый дзяржаўнай установы
«Рэспубліканскі цэнтр кіравання і
рэагавання на надзвычайныя сітуацыі
Міністэрства па надзвычайных сітуацыях
Рэспублікі Беларусь», падпалкоўнiка
ўнутранай службы
Пудзенкова - начальніка змены 1-га аддзела ўпраўлення
Андрэя Валер’евіча аховы аб’ектаў Службы бяспекі Прэзідэнта
Рэспублікі Беларусь, маёра
Сібгатулліна - намесніка начальніка аэрамабільнага
Равіля Даўлетханавіча атрада па ідэалагічнай і выхаваўчай
рабоце дзяржаўнай авіяцыйнай аварыйна-
выратавальнай установы «АВІЯЦЫЯ»
Міністэрства па надзвычайных сітуацыях,
падпалкоўнiка ўнутранай службы
Скрыбу - старшага афіцэра 3-га аддзела галоўнага
Ігара Васільевіча ўпраўлення планавання і каардынацыі
тэхнічнага забеспячэння Міністэрства
абароны, падпалкоўніка
Сямашку - намесніка начальніка па вучэбнай і
Юрыя Аляксандравіча навуковай рабоце ваеннага факультэта ва
ўстанове адукацыі «Беларускі дзяржаўны
універсітэт інфарматыкі і
радыёэлектронікі», палкоўніка
Усцінава - намесніка камандзіра 65-й аўтамабільнай
Сяргея Генадзьевіча брыгады транспартных войскаў,
падпалкоўніка
Федарынчыка - намесніка начальніка інспекцыі -
Сяргея Іванавіча начальніка кантрольна-рэвізійнага
ўпраўлення галоўнай ваеннай інспекцыі
Узброеных Сіл, палкоўніка
Федзюковіча - начальніка аўтамабільнай службы тэхнічнай
Віктара Іванавіча часці 103-й асобнай гвардзейскай
мабільнай брыгады Узброеных Сіл,
падпалкоўніка
Хвасько - начальніка аддзела ракетна-артылерыйскага
Міхаіла Васільевіча ўзбраення ўпраўлення ўзбраення
Дзяржаўнага камітэта пагранічных войскаў,
падпалкоўніка
Хлебаказава - намесніка начальніка ўпраўлення -
Анатолія Пятровіча начальніка 1-га аддзела галоўнага
фінансава-эканамічнага ўпраўлення
Міністэрства абароны, палкоўніка
Цюрына - памочніка начальніка 4-га аддзялення
Уладзіміра Васільевіча штаба 15-га пагранічнага атрада
пагранічных войскаў, старшага
прапаршчыка
Чэрнушэвіча - аператыўнага вадзіцеля 2-га аддзела
Віталія Адамавіча ўпраўлення тылавога забеспячэння Службы
бяспекі Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь,
капітана
Шлеіна - намесніка начальніка штаба ліквідацыі
Алега Віктаравіча надзвычайных сітуацый дзяржаўнай установы
«Рэспубліканскі цэнтр кіравання і
рэагавання на надзвычайныя сітуацыі
Міністэрства па надзвычайных сітуацыях
Рэспублікі Беларусь», падпалкоўнiка
ўнутранай службы
Юргеля - начальніка фізічнай падрыхтоўкі і
Уладзіміра Станіслававіча спорту - намесніка начальніка аддзялення
баявой падрыхтоўкі 38-й асобнай
гвардзейскай мабільнай брыгады Узброеных
Сіл, падпалкоўніка
медалём «За бездакорную службу» III ступені
Агеева - інспектара аховы 3-га аддзела ўпраўлення
Сяргея Анатольевіча аховы аб’ектаў Службы бяспекі Прэзідэнта
Рэспублікі Беларусь, старшага прапаршчыка
Акінчыца - камандзіра аўтамабільнага батальёна 361-й
Руслана Леанідавіча базы аховы і абслугоўвання Узброеных Сіл,
падпалкоўніка
Альсевіча - намесніка ваеннага камісара па
Сяргея Іосіфавіча ідэалагічнай рабоце Віцебскага абласнога
ваеннага камісарыята, падпалкоўніка
Аляксандрава - начальніка аддзела пісем і рэкламы -
Уладзіміра Юр’евіча рэдактара дзяржаўнай установы «Рэдакцыя
ордэна Чырвонай Зоркі газеты «Беларуская
ваенная газета. Ва славу Радзімы»,
падпалкоўніка
Аляшэвіча - начальніка змены 2-га аддзела ўпраўлення
Сяргея Іосіфавіча асабістай аховы Службы бяспекі Прэзідэнта
Рэспублікі Беларусь, капітана
Анапрэенку - старшыну пагранічнай камендатуры 15-га
Мікалая Іванавіча пагранічнага атрада пагранічных войскаў,
старшага прапаршчыка
Антонава - намесніка начальніка штаба па
Уладзіміра Мікалаевіча мабілізацыйнай рабоце аддзялення 120-й
асобнай гвардзейскай механізаванай
брыгады Паўночна-заходняга аператыўнага
камандавання Сухапутных войскаў Узброеных
Сіл, падпалкоўніка
Апаровіча - намесніка начальніка пагранічнага атрада
Аляксандра Вячаслававіча па тылу - начальніка тылу 15-га
пагранічнага атрада пагранічных войскаў,
падпалкоўніка
Арочку - начальніка штаба - першага намесніка
Сяргея Міхайлавіча камандзіра 11-й асобнай гвардзейскай
механізаванай брыгады Заходняга
аператыўнага камандавання Сухапутных
войскаў Узброеных Сіл, палкоўніка
Арцюха - каменданта пагранічнай камендатуры 15-га
Ігара Міхайлавіча пагранічнага атрада пагранічных войскаў,
падпалкоўніка
Асадчага - інспектара аховы 2-га аддзела ўпраўлення
Аляксандра Уладзіміравіча аховы аб’ектаў Службы бяспекі Прэзідэнта
Рэспублікі Беларусь, старшага прапаршчыка
Аўхачова - каменданта пагранічнай камендатуры 14-га
Рамана Генадзьевіча пагранічнага атрада пагранічных войскаў,
падпалкоўніка
Бабовіка - начальніка навукова-даследчага аддзела
Андрэя Пятровіча дзяржаўнай установы «Навукова-даследчы
інстытут Узброеных Сіл Рэспублікі
Беларусь», падпалкоўніка
Баброва - начальніка цыкла кафедры тактычнай і
Ігара Уладзіміравіча агульнавайсковай падрыхтоўкі ваеннага
факультэта ва ўстанове адукацыі
«Беларускі дзяржаўны універсітэт
інфарматыкі і радыёэлектронікі»,
падпалкоўніка
Багатырова - начальніка курса дывізіёна курсантаў
Сяргея Юр’евіча факультэта супрацьпаветранай абароны
ўстановы адукацыі «Ваенная акадэмія
Рэспублікі Беларусь», маёра
Бадака - старшага афіцэра групы рамонту ўпраўлення
Ігара Віктаравіча ўзбраення Дзяржаўнага камітэта
пагранічных войскаў, падпалкоўніка
Балацюка - начальніка 1-га аддзела 581-га галоўнага
Алега Пятровіча цэнтра аналізу і прагнозу Узброеных Сіл,
падпалкоўніка
Балыша - намесніка начальніка аператыўнага аддзела
Аляксандра Яўгенавіча штаба Заходняга аператыўна-тактычнага
камандавання Ваенна-паветраных сіл і
войскаў супрацьпаветранай абароны
Узброеных Сіл, падпалкоўніка
Бандарэнку - начальніка штаба - першага намесніка
Валянціна Фёдаравіча начальніка 114-й гвардзейскай школы па
падрыхтоўцы прапаршчыкаў і спецыялістаў
харчовай службы 72-га гвардзейскага
аб’яднанага вучэбнага цэнтра падрыхтоўкі
прапаршчыкаў і малод-шых спецыялістаў
Сухапутных войскаў Узброеных Сіл,
падпалкоўніка
Барадая - інспектара аховы 4-га аддзела ўпраўлення
Вадзіма Георгіевіча аховы аб’ектаў Службы бяспекі Прэзідэнта
Рэспублікі Беларусь, старшага прапаршчыка
Бардашэвіча - старшага інспектара аховы 5-га аддзялення
Уладзіміра Аляксандравіча ўпраўлення аховы аб’ектаў Службы бяспекі
Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь, старшага
лейтэнанта
Бардзілоўскага - галоўнага спецыяліста аддзела арганізацыі
Алега Станіслававіча навучання насельніцтва і прафесійнай
падрыхтоўкі Міністэрства па надзвычайных
сітуацыях, падпалкоўнiка ўнутранай службы
Барсукова - начальніка апаратнай спецыяльнай
Міхаіла Сцяпанавіча тэлефоннай сувязі пагранічнай камендатуры
19-га пагранічнага атрада пагранічных
войскаў, старшага прапаршчыка
Барысевіча - дыспетчара вучэбнай пажарнай аварыйна-
Юрыя Віктаравіча выратавальнай часці дзяржаўнай установы
адукацыі «Камандна-інжынерны інстытут»
Міністэрства па надзвычайных сітуацыях,
старшага прапаршчыка ўнутранай службы
Басалая - начальніка службы гаручага і змазачных
Юрыя Паўлавіча матэрыялаў тылу 927-й знішчальнай
авіяцыйнай базы Паўночна-заходняга
аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-
паветраных сіл і войскаў
супрацьпаветранай абароны Узброеных Сіл,
маёра
Башкевіча - начальніка палявога вузла сувязі
Андрэя Віктаравіча вайсковай часці 14860 Узброеных Сіл,
падпалкоўніка
Бельскага - старшага інспектара аховы 3-га аддзела
Аляксандра Аляксандравіча ўпраўлення аховы аб’ектаў Службы бяспекі
Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь, старшага
прапаршчыка
Бібіка - старшага афіцэра аддзела галоўнага
Уладзіміра Леанідавіча разведвальнага ўпраўлення Генеральнага
штаба Узброеных Сіл, падпалкоўніка
Бондара - начальніка сталовай роты абслугоўвання і
Сяргея Антонавіча рамонту батальёна забеспячэння 5-й
асобнай брыгады спецыяльнага прызначэння
Узброеных Сіл, старшага прапаршчыка
Братчука - старшыну інжынерна-сапёрнай роты 38-й
Уладзіміра Іванавіча асобнай гвардзейскай мабільнай брыгады
Узброеных Сіл, старшага прапаршчыка
Бурака - вядучага навуковага супрацоўніка 2-й
Аляксандра Андрэевіча секцыі навукова-тэхнічнага камітэта
Узброеных Сіл, маёра
Бурдыку - начальніка харчовай службы ўпраўлення
Андрэя Валер’янавіча тылу Паўночна-заходняга аператыўнага
камандавання Сухапутных войскаў Узброеных
Сіл, падпалкоўніка
Варанько - начальніка рухомай групы 98-га асобнага
Мікалая Васільевіча радыёлакацыйнага вузла 49-га
радыётэхнічнага палка Паўночна-заходняга
аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-
паветраных сіл і войскаў
супрацьпаветранай абароны Узброеных Сіл,
маёра
Васільева - намесніка начальніка штаба 6-й асобнай
Святаслава Ігаравіча гвардзейскай механізаванай брыгады
Заходняга аператыўнага камандавання
Сухапутных войскаў Узброеных Сіл,
палкоўніка
Войціка - намесніка начальніка арганізацыйна-
Генадзія Аляксеевіча мабілізацыйнага ўпраўлення Галоўнага
штаба Ваенна-паветраных сіл і войскаў
супрацьпаветранай абароны Узброеных Сіл,
палкоўніка
Волка - інспектара аховы - кінолага 2-га аддзела
Аляксандра Казіміравіча ўпраўлення асабістай аховы Службы бяспекі
Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь,
прапаршчыка
Выдрыцкага - кантралёра аддзялення пагранічнага
| Стр.1 | Стр.2 | Стр.3 | Стр.4 | Стр.5 | Стр.6 |
|