Большая электронная библиотека законов
Загрузить Adobe Flash Player

  Главная

  Законодательство РБ

  Кодексы Беларуси

  Законодательные и нормативные акты по дате принятия

  Законодательные и нормативные акты принятые различными органами власти

  Законодательные и нормативные акты по темам

  Законодательные и нормативные акты по виду документы

  Международное право в Беларуси

  Законодательство СССР

  Законы других стран

  Кодексы

  Законодательство РФ

  Право Украины

  Полезные ресурсы

  Контакты

  Новости сайта

  Поиск документа


Полезные ресурсы

- Таможенный кодекс таможенного союза

- Каталог предприятий и организаций СНГ

- Законодательство Республики Беларусь по темам

- Законодательство Республики Беларусь по дате принятия

- Законодательство Республики Беларусь по органу принятия

- Законы Республики Беларусь

- Новости законодательства Беларуси

- Тюрьмы Беларуси

- Законодательство России

- Деловая Украина

- Автомобильный портал

- The legislation of the Great Britain


Правовые новости





Указ Президента Республики Беларусь от 22 февраля 2007 г. №101 "Аб узнагароджаннi медалём "За бездакорную службу" I, II, III ступенi"

Архив февраль 2009 года

Право Беларуси 2011

<< Содержание | <<< Главная страница

                 УКАЗ ПРЭЗІДЭНТА РЭСПУБЛІКІ БЕЛАРУСЬ
                       22 лютага 2007 г. № 101

АБ УЗНАГАРОДЖАННІ МЕДАЛЁМ «ЗА БЕЗДАКОРНУЮ СЛУЖБУ» I,
II, III СТУПЕНІ

     За ўзорнае выкананне службовых абавязкаў узнагародзіць:
     
             медалём «За бездакорную службу» I ступені

Бражата                 - галоўнага інжынера галоўнага інфармацыйна-
Генадзія Аляксандравіча   вылічальнага цэнтра Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Васькіна                - начальніка каманднага пункта - намесніка
Уладзіміра Міхайлавіча    начальніка штаба 243-га радыётэхнічнага
                          батальёна Паўночна-заходняга аператыўна-
                          тактычнага камандавання Ваенна-паветраных
                          сіл і войскаў супрацьпаветранай абароны
                          Узброеных Сіл, маёра

Дудніка                 - ваеннага аташэ пры Пасольстве Рэспублікі
Генадзія Іванавіча        Беларусь у Літоўскай Рэспубліцы, палкоўніка

Каліноўскага            - намесніка начальніка кафедры спецыяльнай
Сяргея Міхайлавіча        сувязі ўстановы адукацыі «Ваенная акадэмія
                          Рэспублікі Беларусь», палкоўніка

Кацубу                  - ваеннага камісара Светлагорскага раённага
Васіля Уладзіміравіча     ваеннага камісарыята Гомельскай вобласці,
                          палкоўніка

Краўчука                - начальніка мабілізацыйнага аддзела
Генадзія Аляксеевіча      Віцебскага абласнога ваеннага камісарыята,
                          палкоўніка

Марозава                - начальніка мабілізацыйнага аддзялення -
Георгія Віктаравіча       намесніка начальніка штаба 28-й асобнай
                          чыгуначнай брыгады транспартных войскаў,
                          падпалкоўніка

Меджуса                 - начальніка разведкі - намесніка начальніка
Віталія Вінцэнта-         штаба аддзела ракетных войскаў і артылерыі
Альвідавіча               Заходняга аператыўнага камандавання
                          Сухапутных войскаў Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Міхайлава               - начальніка аператыўнага аддзела - намесніка
Генадзія Васільевіча      начальніка штаба Паўночна-заходняга
                          аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-
                          паветраных сіл і войскаў супрацьпаветранай
                          абароны Узброеных Сіл, палкоўніка

Сташкевіча              - начальніка 1074-га каманднага пункта
Віктара Леанідавіча       Паўночна-заходняга аператыўна-тактычнага
                          камандавання Ваенна-паветраных сіл і
                          войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных
                           Сіл, палкоўніка

Шэлудкова               - старшага выкладчыка кафедры ўстановы
Ігара Рыгоравіча          адукацыі «Ваенная акадэмія Рэспублікі
                          Беларусь», падпалкоўніка

             медалём «За бездакорную службу» II ступені

Бароўку                 - начальніка кафедры - прафесара ваенна-
Ігара Радзівонавіча       медыцынскага факультэта ў Беларускім
                          дзяржаўным медыцынскім універсітэце,
                          палкоўніка медыцынскай службы

Башмакова               - начальніка аддзялення тэрытарыяльнай
Сяргея Сямёнавіча         абароны аператыўнага аддзела штаба Паўночна-
                          заходняга аператыўнага камандавання
                          Сухапутных войскаў Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Болтышэва               - старшага афіцэра аддзела галоўнага
Анатолія Анатольевіча     арганізацыйна-мабілізацыйнага ўпраўлення
                          Генеральнага штаба Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Бубелева                - памочніка ваеннага камісара - начальніка
Ігара Міхайлавіча         аддзела матэрыяльна-тэхнічнага забеспячэння
                          Магілёўскага абласнога ваеннага
                          камісарыята, падпалкоўніка

Валадзько               - начальніка аддзялення штаба 120-й асобнай
Алега Леанідавіча         гвардзейскай механізаванай брыгады Паўночна-
                          заходняга аператыўнага камандавання
                          Сухапутных войскаў Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Варашылава              - старшага афіцэра-рэвізора групы кантролю і
Генадзія Мікалаевіча      фінансавага планавання харчовага ўпраўлення
                          Міністэрства абароны, падпалкоўніка

Варвашэню               - ваеннага камісара Капыльскага раённага
Аляксандра Міхайлавіча    ваеннага камісарыята Мінскай вобласці,
                          падпалкоўніка

Васільева               - галоўнага інжынера аддзела ўпраўлення
Юрыя Васільевіча          ўзбраення Ваенна-паветраных сіл і войскаў
                          супрацьпаветранай абароны Узброеных Сіл,
                          палкоўніка

Гайдукевіча             - начальніка аддзела - намесніка начальніка
Аляксандра Сяргеевіча     штаба па арганізацыйна-мабілізацыйнай
                          рабоце Паўночна-заходняга аператыўна-
                          тактычнага камандавання Ваенна-паветраных
                          сіл і войскаў супрацьпаветранай абароны
                          Узброеных Сіл, палкоўніка

Гіраўца                 - начальніка штаба - першага намесніка
Аляксандра Мікалаевіча    камандзіра батальёна тэхнічнага
                          забеспячэння 116-й гвардзейскай
                          бамбардзіровачна-разведвальнай авіяцыйнай
                          базы Ваенна-паветраных сіл і войскаў
                          супрацьпаветранай абароны Узброеных Сіл,
                          маёра

Гука                    - намесніка начальніка штаба - начальніка
Вячаслава Уладзіміравіча  аддзялення баявога кіравання штаба 8-й
                          радыётэхнічнай брыгады Заходняга аператыўна-
                          тактычнага камандавання Ваенна-паветраных
                          сіл і войскаў супрацьпаветранай абароны
                          Узброеных Сіл, маёра

Дзядкова                - намесніка начальніка аркестра - ваеннага
Юрыя Іванавіча            дырыжора аркестра дзяржаўнай установы
                          «Узорна-паказальны аркестр Узброеных Сіл
                          Рэспублікі Беларусь», падпалкоўніка

Ергунова                - начальніка аддзела захоўвання 3540-й
Мікалая Яўгенавіча        харчовай базы Узброеных Сіл, маёра

Ждана                   - намесніка камандзіра 255-га асобнага
Васіля Сямёнавіча         радыётэхнічнага палка Заходняга
                          аператыўнага камандавання Сухапутных
                          войскаў Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Заверача                - намесніка начальніка радыёлакацыйнага
Вячаслава Васільевіча     вузла - начальніка радыёлакацыйнага
                          комплексу 8-й радыётэхнічнай брыгады
                          Заходняга аператыўна-тактычнага
                          камандавання Ваенна-паветраных сіл і
                          войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных
                          Сіл, маёра

Заікіна                 - намесніка начальніка 1-га аддзела
Аляксея Аляксеевіча       аўтамабільнага ўпраўлення Міністэрства
                          абароны, падпалкоўніка

Кандрацьева             - начальніка цыкла ваенна-тэхнічнага
Сяргея Уладзіміравіча     факультэта Беларускага нацыянальнага
                          тэхнічнага універсітэта, палкоўніка

Карэвіка                - начальніка службы бяспекі інфармацыі
Валерыя Рыгоравіча        восьмага ўпраўлення Генеральнага штаба
                          Узброеных Сіл, палкоўніка

Краўцова                - начальніка юрыдычнай службы галоўнай
Уладзіміра Васільевіча    ваеннай інспекцыі Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка юстыцыі

Кубраковіча             - камандзіра супрацьтанкавага артылерыйскага
Іосіфа Іосіфавіча         дывізіёна 1199-га змешанага артылерыйскага
                          палка Заходняга аператыўнага камандавання
                          Сухапутных войскаў Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Куліка                  - намесніка начальніка штаба - начальніка
Пятра Паўлавіча           аператыўнага аддзялення 307-й асобнай
                          чыгуначнай брыгады транспартных войскаў,
                          падпалкоўніка

Лазарава                - начальніка кафедры радыяцыйнай, хімічнай,
Ігара Герасімавіча        біялагічнай аховы і экалогіі ўстановы
                          адукацыі «Ваенная акадэмія Рэспублікі
                          Беларусь», палкоўніка

Ліпскага                - намесніка камандзіра па ідэалагічнай рабоце
Віктара Аляксеевіча       50-й гвардзейскай базы захоўвання ўзбраення
                          і тэхнікі Заходняга аператыўнага
                          камандавання Сухапутных войскаў Узброеных
                          Сіл, падпалкоўніка

Мелёхіна                - намесніка начальніка авіяцыйнага факультэта
Уладзіміра Мікалаевіча    ўстановы адукацыі «Ваенная акадэмія
                          Рэспублікі Беларусь», палкоўніка

Мурашку                 - начальніка аддзялення - намесніка
Віктара Іосіфавіча        начальніка штаба 72-га гвардзейскага
                          аб’яднанага вучэбнага цэнтра падрыхтоўкі
                          прапаршчыкаў і малодшых спецыялістаў
                          Сухапутных войскаў Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Мурашова                - начальніка аддзела прызыву на ваенную
Андрэя Яўгеньевіча        службу Брэсцкага абласнога ваеннага
                          камісарыята, палкоўніка

Палішчука               - начальніка аддзела захоўвання 977-й
Роберта Анатольевіча      артылерыйскай базы ўзбраення Узброеных Сіл,
                          маёра

Палякова                - начальніка штаба - намесніка камандзіра
Леаніда Мікалаевіча       вайсковай часці 93802 Узброеных Сіл,
                          палкоўніка

Паўлава                 - начальніка аддзела ідэалагічнай работы
Уладзіміра Аляксандравіча Дэпартамента транспартнага забеспячэння
                          Міністэрства абароны, падпалкоўніка

Петрушкевіча            - намесніка камандзіра па ідэалагічнай рабоце
Часлава Часлававіча       111-й гвардзейскай артылерыйскай брыгады
                          Заходняга аператыўнага камандавання
                          Сухапутных войскаў Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Сівохіна                - намесніка камандзіра - начальніка тэхнічнай
Андрэя Сяргеевіча         часткі 302-й зенітнай ракетнай брыгады
                          Заходняга аператыўна-тактычнага
                          камандавання Ваенна-паветраных сіл і
                          войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных
                          Сіл, падпалкоўніка

Сокала                  - намесніка начальніка - прафесара ваенна-
Сяргея Васільевіча        медыцынскага факультэта ў Беларускім
                          дзяржаўным медыцынскім універсітэце,
                          палкоўніка медыцынскай службы

Старкова                - камандзіра 8-га палка радыяцыйнай, хімічнай
Вячаслава Мікалаевіча     і біялагічнай аховы Узброеных Сіл,
                          палкоўніка

Сушкевіча               - старшага афіцэра 2-га аддзела галоўнага
Сяргея Аляксандравіча     арганізацыйна-мабілізацыйнага ўпраўлення
                          Генеральнага штаба Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Ткачука                 - начальніка ўпраўлення супрацьпажарнай аховы
Мікалая Сцяпанавіча       і аварыйна-выратавальных работ Узброеных
                          Сіл, палкоўніка

Трынашкіна              - старшага афіцэра 2-га аддзела ўпраўлення
Дзмітрыя Станіслававіча   інжынерных войскаў Генеральнага штаба
                          Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Уса                     - начальніка аддзялення службы войскаў штаба
Івана Браніслававіча      38-й асобнай гвардзейскай мабільнай брыгады
                          Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Францава                - старшага афіцэра аператыўнага аддзела
Уладзіміра Мікалаевіча    ўпраўлення ракетных войскаў і артылерыі
                          Генеральнага штаба Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Хабірава                - камандзіра рамонтна-аднаўленчага батальёна
Рэната Каюмавіча          37-й гвардзейскай базы захоўвання ўзбраення
                          і тэхнікі Паўночна-заходняга аператыўнага
                          камандавання Сухапутных войскаў Узброеных
                          Сіл, падпалкоўніка

Халупку                 - начальніка 1-га аддзела галоўнага
Алега Аляксандравіча      арганізацыйна-мабілізацыйнага ўпраўлення
                          Генеральнага штаба Узброеных Сіл,
                          палкоўніка

Хрэніна                 - намесніка камандзіра 6-й асобнай
Віктара Генадзьевіча      гвардзейскай механізаванай брыгады
                          Заходняга аператыўнага камандавання
                          Сухапутных войскаў Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Ціханава                - камандзіра 5-й асобнай брыгады спецыяльнага
Паўла Віктаравіча         прызначэння Узброеных Сіл, палкоўніка

Чмыхуна                 - начальніка цыкла - прафесара кафедры
Івана Мікалаевіча         ідэалагічнай работы і сацыяльных дысцыплін
                          установы адукацыі «Ваенная акадэмія
                          Рэспублікі Беларусь», палкоўніка

Чуксіна                 - начальніка інфармацыйна-аналітычнага
Генадзія Іванавіча        аддзела ваенна-навуковага ўпраўлення
                          Узброеных Сіл, палкоўніка

Шаплаўскага             - камандзіра 71-га асобнага пуцявога
Юрыя Мікалаевіча          чыгуначнага батальёна 307-й асобнай
                          чыгуначнай брыгады транспартных войскаў,
                          падпалкоўніка

Шаўчэнку                - начальніка юрыдычнай службы 336-й
Аляксандра Іванавіча      рэактыўнай артылерыйскай брыгады Узброеных
                          Сіл, падпалкоўніка юстыцыі

Шаўчэнку                - начальніка сувязі штаба 336-й рэактыўнай
Ігара Эдуардавіча         артылерыйскай брыгады Узброеных Сіл, маёра

Шкляева                 - старшага афіцэра аддзела ідэалагічнай
Алега Робертавіча         работы Паўночна-заходняга аператыўнага
                          камандавання Сухапутных войскаў Узброеных
                          Сіл, падпалкоўніка

Яшына                   - намесніка начальніка па тылу - начальніка
Васілія Анатольевіча      тылу 230-га агульнавайсковага палігона
                          Заходняга аператыўнага камандавання
                          Сухапутных войскаў Узброеных Сіл, маёра

            медалём «За бездакорную службу» III ступені

Алейнічэнку             - старшага афіцэра юрыдычнага аддзела Ваенна-
Анатолія Грыгор’евіча     паветраных сіл і войскаў супрацьпаветранай
                          абароны Узброеных Сіл, падпалкоўніка
                          юстыцыі

Аляксеева               - намесніка камандзіра па ўзбраенню батальёна
Сяргея Аляксандравіча     сувязі 103-й асобнай гвардзейскай мабільнай
                          брыгады Узброеных Сіл, маёра

Арловіча                - намесніка начальніка па ідэалагічнай рабоце
Мікалая Міхайлавіча       1371-й цэнтральнай інжынернай базы
                          Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Арэхава                 - начальніка аддзялення службы войскаў штаба
Ігара Аляксандравіча      Паўночна-заходняга аператыўнага
                          камандавання Сухапутных войскаў Узброеных
                          Сіл, падпалкоўніка

Асокіна                 - камандзіра кадра батальёна 36-й дарожна-
Алега Вячаслававіча       маставой брыгады транспартных войскаў,
                          падпалкоўніка

Балахніна               - старшага афіцэра аддзела зенітных ракетных
Артура Васільевіча        войскаў Паўночна-заходняга аператыўна-
                          тактычнага камандавання Ваенна-паветраных
                          сіл і войскаў супрацьпаветранай абароны
                          Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Баранчыкава             - намесніка камандзіра па матэрыяльна-
Аляксандра Данілавіча     тэхнічнаму забеспячэнню вайсковай часці
                          51886 Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Барысіка                - начальніка аддзялення штаба 11-й асобнай
Аляксандра Уладзіміравіча гвардзейскай механізаванай брыгады
                          Заходняга аператыўнага камандавання
                          Сухапутных войскаў Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Барысюка                - начальніка ўпраўлення арганізацыі мытнага
Сяргея Валер’евіча        кантролю Дзяржаўнага мытнага камітэта

Белянка                 - намесніка камандзіра па ідэалагічнай рабоце
Аляксея Аляксеевіча       авіяцыйнай эскадрыллі 927-й знішчальнай
                          авіяцыйнай базы Паўночна-заходняга
                          аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-
                          паветраных сіл і войскаў супрацьпаветранай
                          абароны Узброеных Сіл, маёра

Благуна                 - намесніка камандзіра батальёна тэхнічнага
Алега Гар’евіча           забеспячэння - начальніка тэхнічна-
                          эксплуатацыйнай часткі 181-й баявой
                          верталётнай базы Ваенна-паветраных сіл і
                          войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных
                          Сіл, маёра

Бойку                   - намесніка камандзіра 382-га асобнага
Сяргея Генадзьевіча       гвардзейскага мабільнага батальёна 38-й
                          асобнай гвардзейскай мабільнай брыгады
                          Узброеных Сіл, маёра

Болтышава               - камандзіра разведвальнай групы 5-й асобнай
Аляксандра Іванавіча      брыгады спецыяльнага прызначэння Узброеных
                          Сіл, маёра

Брахуна                 - галоўнага інспектара аддзела мытнага
Віктара Іосіфавіча        афармлення і кантролю № 4 мытнага паста
                          «Полацк» Полацкай мытні

Булая                   - начальніка штаба - першага намесніка
Аляксандра Міхайлавіча    камандзіра кадра 189-га пантонна-маставога
                          палка Узброеных Сіл, пад-палкоўніка

Бязмена                 - старшага інспектара-рэвізора фінансавага
Юрыя Леанідавіча          аддзела галоўнага разведвальнага ўпраўлення
                          Генеральнага штаба Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Валадзько               - начальніка аддзялення кадраў і страявога
Мікалая Леанідавіча       штаба 65-й аўтамабільнай брыгады
                          транспартных войскаў, маёра

Васільеву               - фельчара вучэбнага батальёна курсантаў
Таццяну Уладзіміраўну     ваенна-тэхнічнага факультэта Беларускага
                          нацыянальнага тэхнічнага універсітэта,
                          старшага прапаршчыка

Васільцова              - намесніка камандзіра - начальніка
Аляксандра Ігаравіча      аператыўнага аддзялення вайсковай часці
                          14860 Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Васілюка                - намесніка начальніка вузла па тылу -
Уладзіміра Аляксеевіча    начальніка тылу 1-га рэгіянальнага вузла
                          радыёэлектроннай разведкі 153-й асобнай
                          радыётэхнічнай брыгады Узброеных Сіл, маёра

Ваўрынюка               - начальніка службы бяспекі палётаў -
Алега Мікалаевіча         намесніка камандзіра 206-й штурмавой
                          авіяцыйнай базы Ваенна-паветраных сіл і
                          войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных
                          Сіл, падпалкоўніка

Войну                   - намесніка камандзіра - галоўнага інжынера
Мікалая Паўлавіча         30-й асобнай чыгуначнай брыгады
                          транспартных войскаў, падпалкоўніка

Войчанку                - камандзіра групы зенітных ракетных
Алега Іванавіча           дывізіёнаў - намесніка камандзіра 15-й
                          зенітнай ракетнай брыгады Паўночна-
                          заходняга аператыўна-тактычнага
                          камандавання Ваенна-паветраных сіл і
                          войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных
                          Сіл, падпалкоўніка

Гайдука                 - намесніка камандзіра па тылу - начальніка
Юрыя Пятровіча            тылу 841-й гвардзейскай групы артылерыі 11-
                          й асобнай гвардзейскай механізаванай
                          брыгады Заходняга аператыўнага камандавання
                          Сухапутных войскаў Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Гайдукевіча             - старшага інспектара-рэвізора кантрольна-
Аляксандра Уладзіміравіча рэвізійнага аддзела Ваенна-паветраных сіл і
                          войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных
                          Сіл, падпалкоўніка

Ганчарова               - старшага інжынера службы ракетна-
Уладзіслава Усеваладавіча артылерыйскага ўзбраення тэхнічнай часткі
                          15-й зенітнай ракетнай брыгады Паўночна-
                          заходняга аператыўна-тактычнага
                          камандавання Ваенна-паветраных сіл і
                          войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных
                          Сіл, маёра

Грачанкова              - начальніка радыёлакацыйнага вузла 243-га
Сяргея Уладзіміравіча     радыётэхнічнага батальёна 49-га
                          радыётэхнічнага палка Паўночна-заходняга
                          аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-
                          паветраных сіл і войскаў супрацьпаветранай
                          абароны Узброеных Сіл, маёра

Грэчку                  - начальніка метралагічнай службы тэхнічнай
Алега Пятровіча           часткі 115-й зенітнай ракетнай брыгады
                          Заходняга аператыўна-тактычнага
                          камандавання Ваенна-паветраных сіл і
                          войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных
                          Сіл, маёра

Дразда                  - намесніка камандзіра па тылу - начальніка
Аляксандра Васільевіча    тылу 61-й знішчальнай авіяцыйнай базы
                          Заходняга аператыўна-тактычнага
                          камандавання Ваенна-паветраных сіл і
                          войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных
                          Сіл, падпалкоўніка

Ермалаева               - камандзіра рэактыўнага артылерыйскага
Сяргея Уладзіміравіча     дывізіёна 231-й змешанай артылерыйскай
                          брыгады Паўночна-заходняга аператыўнага
                          камандавання Сухапутных войскаў Узброеных
                          Сіл, падпалкоўніка

Жука                    - старшага тэхніка вытворча-тэхнічнага
Аляксандра Яўгеньевіча    аддзела дзяржаўнай установы «Тэлекампанія
                          «ВаенТБ» Міністэрства абароны Рэспублікі
                          Беларусь», старшага прапаршчыка

Жука                    - намесніка камандзіра дысцыплінарнай роты 8-
Андрэя Васільевіча        га асобнага дысцыплінарнага батальёна
                          Узброеных Сіл, капітана

Жураўлёва               - камандзіра роты 197-га асобнага батальёна
Ігара Паўлавіча           аховы і абслугоўвання 72-га гвардзейскага
                          аб’яднанага вучэбнага цэнтра падрыхтоўкі
                          прапаршчыкаў і малодшых спецыялістаў
                          Сухапутных войскаў Узброеных Сіл, старшага
                          прапаршчыка

Заблоцкага              - начальніка аддзялення баявой падрыхтоўкі
Алега Леанідавіча         Заходняга аператыўна-тактычнага
                          камандавання Ваенна-паветраных сіл і
                          войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных
                          Сіл, падпалкоўніка

Каваленку               - камандзіра авіяцыйнай эскадрыллі 927-й
Сяргея Мікалаевіча        знішчальнай авіяцыйнай базы Паўночна-
                          заходняга аператыўна-тактычнага
                          камандавання Ваенна-паветраных сіл і
                          войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных
                          Сіл, падпалкоўніка

Кавалева                - старшага афіцэра 1-га аддзела рэчавага
Генадзія Аляксандравіча   ўпраўлення Міністэрства абароны,
                          падпалкоўніка

Казанцава               - начальніка 2-га аддзялення 570-га цэнтра
Анатолія Германавіча      арганізацыі паветранага руху Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Казлова                 - намесніка камандзіра 120-й асобнай
Ігара Міхайлавіча         гвардзейскай механізаванай брыгады Паўночна-
                          заходняга аператыўнага камандавання
                          Сухапутных войскаў Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Казлоўскага             - юрысконсульта ўпраўлення адміністрацыйна-
Алега Генадзьевіча        гаспадарчага забеспячэння Узброеных Сіл,
                          маёра юстыцыі

Калашніка               - старшага афіцэра 2-га аддзела галоўнага
Рамана Мікалаевіча        ўпраўлення планавання і каардынацыі
                          тылавога забеспячэння Міністэрства абароны,
                          падпалкоўніка

Капрана                 - камандзіра авіяцыйнай эскадрыллі 50-й
Сяргея Аляксандравіча     змешанай авіяцыйнай базы Ваенна-паветраных
                          сіл і войскаў супрацьпаветранай абароны
                          Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Карнеенкава             - старшага афіцэра 1-га аддзела аператыўнага
Вячаслава Вітальевіча     ўпраўлення Галоўнага штаба Ваенна-
                          паветраных сіл і войскаў супрацьпаветранай
                          абароны Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Карпава                 - старшага інспектара-рэвізора фінансавай
Уладзіслава Рамуальдавіча інспекцыі Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Каўрэдава               - намесніка начальніка штаба 1405-й
Уладзіміра Вітальевіча    артылерыйскай базы боепрыпасаў Узброеных
                          Сіл, капітана

Каюка                   - камандзіра вайсковай часці 97010 Узброеных
Андрэя Міхайлавіча        Сіл, палкоўніка

Кірэйчука               - намесніка начальніка штаба па
Ігара Іванавіча           мабілізацыйнай рабоце 15-й зенітнай
                          ракетнай брыгады Паўночна-заходняга
                          аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-
                          паветраных сіл і войскаў супрацьпаветранай
                          абароны Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Кісялёва                - начальніка 4-га аддзялення вучэбна-
Аляксандра Васільевіча    метадычнага аддзела ўстановы адукацыі
                          «Ваенная акадэмія Рэспублікі Беларусь»,
                          падпалкоўніка

Клімовіча               - старшага афіцэра 3-га аддзела ўпраўлення
Аляксандра Уладзіміравіча радыёэлектроннай барацьбы Генеральнага
                          штаба Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Корзуна                 - начальніка спецыяльнага аддзялення
Аляксандра Рафаілавіча    ўпраўлення адміністрацыйна-гаспадарчага
                          забеспячэння Узброеных Сіл, старшага
                          прапаршчыка

Костылева               - старшага афіцэра 2-га аддзела Нацыянальнага
Сяргея Артуравіча         агенцтва па кантролю і інспекцыях -
                          дэпартамента Міністэрства абароны,
                          падпалкоўніка

Краўчука                - старшага тэхніка тэлеграфнага аддзялення
Мікалая Мікалаевіча       тэлеграфна-тэлефоннага цэнтра вузла сувязі
                          вайсковай часці 01266 Узброеных Сіл,
                          старшага прапаршчыка

Кругліка                - начальніка штаба - першага намесніка
Андрэя Ераняўшавіча       начальніка 77-й базы захоўвання і разборкі
                          аўтамабільнай тэхнікі і электрагазавага
                          абсталявання Узброеных Сіл, маёра

Крыўко                  - намесніка начальніка па мабілізацыйнай
Яўгенія Іванавіча         рабоце - начальніка мабілізацыйнай групы
                          288-й базы рэзерву аўтамабіляў Узброеных
                          Сіл, падпалкоўніка

Куксава                 - начальніка 2-га аддзела галоўнай ваеннай
Андрэя Аляксандравіча     камендатуры Узброеных Сіл, капітана юстыцыі

Кулікова                - ваеннага камісара Бераставіцкага раённага
Юрыя Васільевіча          ваеннага камісарыята Гродзенскай вобласці,
                          падпалкоўніка

Кулініча                - намесніка начальніка аддзела штаба
Мікалая Міхайлавіча       Заходняга аператыўна-тактычнага
                          камандавання Ваенна-паветраных сіл і
                          войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных
                          Сіл, падпалкоўніка

Кульчанку               - намесніка начальніка 3-га аддзела -
Уладзіслава Вітальевіча   старшыню ваеннай кваліфікацыйнай камісіі
                          галоўнай ваеннай камендатуры Узброеных Сіл,
                          маёра

Куляшова                - начальніка аддзялення кадраў 51-й
Пятра Адамавіча           гвардзейскай змешанай артылерыйскай групы
                          Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Курду                   - намесніка начальніка дзяржаўнай культурна-
Валерыя Уладзіміравіча    дасугавай установы «Цэнтральны Дом афіцэраў
                          Узброеных Сіл Рэспублікі Беларусь»,
                          падпалкоўніка

Лася                    - начальніка фінансавай службы Паўночна-
Ігара Іванавіча           заходняга аператыўнага камандавання
                          Сухапутных войскаў Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Лешчанка                - камандзіра звяна авіяцыйнай эскадрыллі 116-
Аляксандра Аляксандравіча й гвардзейскай бамбардзіровачна-
                          разведвальнай авіяцыйнай базы Ваенна-
                          паветраных сіл і войскаў супрацьпаветранай
                          абароны Узброеных Сіл, маёра

Лукоўскага              - намесніка камандзіра па ўзбраенню -
Валерыя Мечыслававіча     начальніка тэхнічнай часткі 120-й зенітнай
                          ракетнай брыгады Заходняга аператыўна-
                          тактычнага камандавання Ваенна-паветраных
                          сіл і войскаў супрацьпаветранай абароны
                          Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Луцкевіча               - намесніка камандзіра па тылу - начальніка
Сяргея Васільевіча        тылу 181-й баявой верталётнай базы Ваенна-
                          паветраных сіл і войскаў супрацьпаветранай
                          абароны Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Любачку                 - начальніка навукова-даследчага аддзела
Алега Мікалаевіча         дзяржаўнай установы «Навукова-даследчы
                          інстытут Узброеных Сіл Рэспублікі
                          Беларусь», падпалкоўніка

Мажэйку                 - старшага афіцэра 3-га аддзела ўпраўлення
Аляксандра Георгіевіча    ракетна-артылерыйскага ўзбраення
                          Міністэрства абароны, падпалкоўніка

Малькевіча              - намесніка камандзіра па ўзбраенню -
Аляксандра Ціханавіча     начальніка тэхнічнай часткі вайсковай часці
                          07147 Ваенна-паветраных сіл і войскаў
                          супрацьпаветранай абароны Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Малько                  - намесніка начальніка 2-га аддзела
Алега Анатольевіча        дзяржаўнай установы «Спартыўны камітэт
                          Узброеных Сіл Рэспублікі Беларусь»,
                          падпалкоўніка

Мандрыка                - начальніка апаратнага аддзялення 354-й
Ігара Анатольевіча        радыёнавігацыйнай часці Узброеных Сіл,
                          маёра

Мароза                  - камандзіра аўтамабільнага ўзвода 361-й базы
Івана Леанідавіча         аховы і абслугоўвання Узброеных Сіл,
                          старшага прапаршчыка

Марозава                - штурмана-лётчыка верталётнай эскадрыллі 50-
Андрэя Вітальевіча        й змешанай авіяцыйнай базы Ваенна-
                          паветраных сіл і войскаў супрацьпаветранай
                          абароны Узброеных Сіл, маёра

Марціновіча             - намесніка камандзіра па ўзбраенню -
Івана Уладзіміравіча      начальніка тэхнічнай часткі 56-га асобнага
                          палка сувязі Ваенна-паветраных сіл і
                          войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных
                          Сіл, маёра

Марчанку                - камандзіра 120-й зенітнай ракетнай брыгады
Дзмітрыя Аляксандравіча   Заходняга аператыўна-тактычнага
                          камандавання Ваенна-паветраных сіл і
                          войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных
                          Сіл, палкоўніка

Маторына                - старшага інжынера інжынерна-авіяцыйнай
Сяргея Анатольевіча       службы 927-й знішчальнай авіяцыйнай базы
                          Паўночна-заходняга аператыўна-тактычнага
                          камандавання Ваенна-паветраных сіл і
                          войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных
                          Сіл, маёра

Махаліка                - камандзіра рамонтна-аднаўленчага батальёна
Сяргея Антонавіча         28-й базы захоўвання ўзбраення і тэхнікі
                          Заходняга аператыўнага камандавання
                          Сухапутных войскаў Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Машэру                  - старшага памочніка начальніка аператыўнага
Сяргея Аркадзьевіча       аддзялення штаба 103-й асобнай гвардзейскай
                          мабільнай брыгады Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Медушэўскага            - начальніка аддзела жыллёвай палітыкі
Ігара Аляксандравіча      галоўнага ўпраўлення будаўніцтва і
                          эксплуатацыі Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Мельніка                - ваеннага дырыжора - начальніка аркестра 197-
Ігара Юр’евіча            га асобнага батальёна аховы і абслугоўвання
                          72-га гвардзейскага аб’яднанага вучэбнага
                          цэнтра падрыхтоўкі прапаршчыкаў і малодшых
                          спецыялістаў Сухапутных войскаў Узброеных
                          Сіл, маёра

Меха                    - начальніка групы навукова-даследчага
Сяргея Іванавіча          аддзела дзяржаўнай установы «Навукова-
                          даследчы інстытут Узброеных Сіл Рэспублікі
                          Беларусь», падпалкоўніка

Місюка                  - вядучага інжынера 112-га ваеннага
Андрэя Рыгоравіча         прадстаўніцтва Міністэрства абароны, маёра

Міхайлоўскага           - старшага інспектара 2-га інспектарскага
Леаніда Рыгоравіча        аддзела галоўнай ваеннай інспекцыі
                          Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Міхалапа                - старшага афіцэра аператыўнага аддзела штаба
Дзмітрыя Анатольевіча     Заходняга аператыўна-тактычнага
                          камандавання Ваенна-паветраных сіл і
                          войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных
                          Сіл, маёра

Мосіна                  - начальніка групы кантролю і фінансавага
Яўгена Валер’евіча        планавання ўпраўлення гаручага і змазачных
                          матэрыялаў Міністэрства абароны,
                          падпалкоўніка

Некрасаву               - начальніка аддзела мытнага афармлення і
Наталлю Мікалаеўну        кантролю № 2 Мінскай рэгіянальнай мытні

Нікадона                - начальніка дзяржаўнай установы «Мінскае
Алега Зігмундавіча        эксплуатацыйнае ўпраўленне Узброеных Сіл
                          Рэспублікі Беларусь», падпалкоўніка

Нікіфарава              - начальніка аддзела захоўвання ўзбраення і
Віктара Віктаравіча       тэхнікі 969-й цэнтральнай базы рэзерву
                          танкаў Узброеных Сіл, маёра

Нясмачнага              - старшага афіцэра ўпраўлення гаручага і
Андрэя Алегавіча          змазачных матэрыялаў Міністэрства абароны,
                          падпалкоўніка

Палубінскага            - начальніка склада ўзвода забеспячэння 7-га
Вячаслава Уладзіслававіча інжынернага палка Паўночна-заходняга
                          аператыўнага камандавання Сухапутных
                          войскаў Узброеных Сіл, старшага прапаршчыка

Паўлюця                 - намесніка начальніка 1-га аддзела -
Аляксандра Аляксандравіча начальніка інфармацыйнага аддзялення цэнтра
                          забеспячэння бяспекі інфармацыйных
                          тэхналогій Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Перавышку               - начальніка ўлікова-аперацыйнага аддзела 602-
Яўгена Дзмітрыевіча       й базы рамонту і захоўвання Узброеных Сіл,
                          капітана

Пілюка                  - намесніка начальніка штаба - начальніка
Ігара Міхайлавіча         аператыўнага аддзялення 115-й зенітнай
                          ракетнай брыгады Заходняга аператыўна-
                          тактычнага камандавання Ваенна-паветраных
                          сіл і войскаў супрацьпаветранай абароны
                          Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Планіна                 - намесніка начальніка ўпраўлення арганізацыі
Андрэя Аляксандравіча     мытнага кантролю Дзяржаўнага мытнага
                          камітэта

Плаўсюка                - намесніка камандзіра па ўзбраенню -
Андрэя Іосіфавіча         начальніка ўзбраення 61-й знішчальнай
                          авіяцыйнай базы Заходняга аператыўна-
                          тактычнага камандавання Ваенна-паветраных
                          сіл і войскаў супрацьпаветранай абароны
                          Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Пракаповіча             - начальніка харчовай службы ўпраўлення тылу
Аляксандра Уладзіміравіча Ваенна-паветраных сіл і войскаў
                          супрацьпаветранай абароны Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Прасмыцкага             - камандзіра 40-й асобнай гвардзейскай
Алега Уладзіміравіча      механізаванай групы 11-й асобнай
                          гвардзейскай механізаванай брыгады
                          Заходняга аператыўнага камандавання
                          Сухапутных войскаў Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Пуцятава                - старшага выкладчыка - камандзіра роты
Юрыя Уладзіміравіча       сувораўцаў установы адукацыі «Мінскае
                          сувораўскае ваеннае вучылішча»,
                          падпалкоўніка

Пучкова                 - начальніка Віцебскай мытні
Генадзія Міхайлавіча  

Раманоўскага            - начальніка штаба - першага намесніка
Аляксандра                камандзіра батальёна сувязі і
Уладзіміравіча            радыётэхнічнага забеспячэння 206-й
                          штурмавой авіяцыйнай базы Ваенна-паветраных
                          сіл і войскаў супрацьпаветранай абароны
                          Узброеных Сіл, маёра

Рамашова                - аператыўнага дзяжурнага разведвальна-
Аляксандра Яўгеньевіча    інфармацыйнага цэнтра 1074-га каманднага
                          пункта Паўночна-заходняга аператыўна-
                          тактычнага камандавання Ваенна-паветраных
                          сіл і войскаў супрацьпаветранай абароны
                          Узброеных Сіл, маёра

Рымашэўскага            - начальніка штаба - першага намесніка
Анатоля Аляксандравіча    начальніка 188-й гвардзейскай цэнтральнай
                          базы разгортвання інжынерных войскаў
                          Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Рэгіню                  - вядучага навуковага супрацоўніка 3-й секцыі
Андрэя Леанідавіча        навукова-тэхнічнага камітэта Узброеных Сіл,
                          маёра

Рэйшэля                 - старшага афіцэра 1-га аддзела галоўнага
Валерыя Казіміравіча      аператыўнага ўпраўлення Генеральнага штаба
                          Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Рэкуця                  - старшага інжынера тэхнічнай часткі 74-га
Аляксандра Іванавіча      асобнага палка сувязі Заходняга
                          аператыўнага камандавання Сухапутных
                          войскаў Узброеных Сіл, маёра

Сайфетдзінава           - старшага афіцэра штаба ўпраўлення авіяцыі
Ільдуса Хамзеевіча        Ваенна-паветраных сіл і войскаў
                          супрацьпаветранай абароны Узброеных Сіл,
                          падпалкоўніка

Севасцея                - начальніка палявога вузла сувязі 86-й
Алега Канстанцінавіча     брыгады сувязі Узброеных Сіл, маёра

Сёмушкіна               - старшага афіцэра аператыўнага аддзела штаба
Ігара Мікалаевіча         Паўночна-заходняга аператыўнага
                          камандавання Сухапутных войскаў Узброеных
                          Сіл, падпалкоўніка

Смірнова                - вядучага інжынера 115-га ваеннага
Ігара Анатольевіча        прадстаўніцтва Міністэрства абароны, маёра

Смольскага              - старшага выкладчыка ваенна-тэхнічнага
Сяргея Мікалаевіча        факультэта Беларускага нацыянальнага
                          тэхнічнага універсітэта, падпалкоўніка

Соху                    - начальніка канцылярыі штаба Заходняга
Рамуальда Рышардавіча     аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-
                          паветраных сіл і войскаў супрацьпаветранай
                          абароны Узброеных Сіл, маёра

Стукача                 - начальніка аўтамабільнай службы тэхнічнай
Алега Фёдаравіча          часткі 228-га асобнага палка
                          радыёэлектроннай барацьбы Узброеных Сіл,
                          маёра

Сцяпанцова              - начальніка аддзялення кадраў 72-га
Генадзія Іванавіча        гвардзейскага аб’яднанага вучэбнага цэнтра
                          падрыхтоўкі прапаршчыкаў і малодшых
                          спецыялістаў Сухапутных войскаў Узброеных
                          Сіл, падпалкоўніка

Тамковіча               - начальніка штаба - першага намесніка
Міхаіла Іванавіча         начальніка палявога вузла сувязі 60-га
                          асобнага палка сувязі Паўночна-заходняга
                          аператыўнага камандавання Сухапутных
                          войскаў Узброеных Сіл, маёра

Ткачэнку                - намесніка начальніка штаба - начальніка
Дзмітрыя Юр’евіча         аператыўнага аддзялення 740-й зенітнай
                          ракетнай брыгады Паўночна-заходняга
                          аператыўнага камандавання Сухапутных
                          войскаў Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Філіп                   - галоўнага інспектара Жлобінскага мытнага
Алену Іванаўну            паста Гомельскай мытні

Фядзько                 - начальніка 1-га аддзела ваенна-медыцынскага
Мікалая Мікалаевіча       ўпраўлення Міністэрства абароны,
                          падпалкоўніка медыцынскай службы

Харламенкаву            - намесніка начальніка ўпраўлення тарыфнага
Іну Феліксаўну            рэгулявання і мытных плацяжоў Дзяржаўнага
                          мытнага камітэта

Хоміна                  - начальніка групы 4296-га ваеннага
Аляксандра Сяргеевіча     прадстаўніцтва Міністэрства абароны, маёра

Царука                  - намесніка камандзіра па ўзбраенню -
Эдуарда Максімавіча       начальніка тэхнічнай часткі 49-га
                          радыётэхнічнага палка Паўночна-заходняга
                          аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-
                          паветраных сіл і войскаў супрацьпаветранай
                          абароны Узброеных Сіл, маёра

Целяшынскага            - начальніка аддзела мытнага афармлення і
Івана Рышардавіча         кантролю № 2 Гродзенскай рэгіянальнай мытні

Цімафеева               - старшага афіцэра аддзялення 581-га
Сяргея Алегавіча          галоўнага цэнтра аналізу і прагнозу
                          Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Цітова                  - намесніка начальніка па тэхнічнай частцы -
Канстанціна Міхайлавіча   начальніка тэхнічнай групы 2657-й базы
                          гаручага Узброеных Сіл, маёра

Чаплінскага             - камандзіра групы спецыяльнага прызначэння
Канстанціна Васільевіча   33-га асобнага гвардзейскага атрада
                          спецыяльнага прызначэння Узброеных Сіл,
                          маёра

Чарнабрыўчанку          - камандзіра інжынерна-сапёрнага батальёна
Эдуарда Генадзьевіча      557-га інжынернага палка Заходняга
                          аператыўнага камандавання Сухапутных
                          войскаў Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Чупрыса                 - начальніка арганізацыйнага аддзела
Кірыла Леанідавіча        дзяржаўнай установы «Спартыўны камітэт
                          Узброеных Сіл Рэспублікі Беларусь», маёра

Чырыча                  - намесніка камандзіра па ідэалагічнай рабоце
Мікалая Мікалаевіча       259-га асобнага мабільна-аднаўленчага
                          чыгуначнага батальёна 307-й асобнай
                          чыгуначнай брыгады транспартных войскаў,
                          маёра

Шагалеева               - намесніка камандзіра па ўзбраенню -
Раміля Габдрахманавіча    начальніка тэхнічнай часткі 147-й зенітнай
                          ракетнай брыгады Заходняга аператыўна-
                          тактычнага камандавання Ваенна-паветраных
                          сіл і войскаў супрацьпаветранай абароны
                          Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Шніпава                 - намесніка начальніка па тэхнічнай частцы -
Ігара Аркадзьевіча        начальніка тэхнічнага аддзялення 2766-й
                          базы гаручага Узброеных Сіл, падпалкоўніка

Юшчанку                 - начальніка штаба - першага намесніка
Уладзіміра Іванавіча      камандзіра 310-й гвардзейскай групы
                          артылерыі 120-й асобнай гвардзейскай
                          механізаванай брыгады Паўночна-заходняга
                          аператыўнага камандавання Сухапутных
                          войскаў Узброеных Сіл, падпалкоўніка
     
Прэзідэнт Рэспублікі Беларусь                            А.Лукашэнка




<< Навигация | <<< Главная страница

карта новых документов

Разное

При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка на pravo.levonevsky.org обязательна

© 2006-2017г. www.levonevsky.org

TopList

Законодательство Беларуси и других стран

Законодательство России кодексы, законы, указы (изьранное), постановления, архив


Законодательство Республики Беларусь по дате принятия:

2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 до 2000 года

Защита прав потребителя
ЗОНА - специальный проект

Бюллетень "ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ" - о предпринимателях.



Новые документы




NewsBY.org. News of Belarus

UK Laws - Legal Portal

Legal portal of Belarus

Russian Business

The real estate of Russia

Valery Levaneuski. Personal website of the Belarus politician, the former political prisoner