Бесплатная библиотека законов онлайн
Загрузить Adobe Flash Player

  Главная

  Право Украины

  Конституция

  Кодексы

  Законы

  Указы

  Постановления

  Приказы

  Письма

  Законы других стран

  Законодательство РБ

  Законодательство РФ

  Новости

  Полезные ресурсы

  Контакты

  Новости сайта

  Поиск документа


Полезные ресурсы

- Таможенный кодекс таможенного союза

- Каталог предприятий и организаций СНГ

- Законодательство Республики Беларусь по темам

- Законодательство Республики Беларусь по дате принятия

- Законодательство Республики Беларусь по органу принятия

- Законы Республики Беларусь

- Новости законодательства Беларуси

- Тюрьмы Беларуси

- Законодательство России

- Деловая Украина

- Автомобильный портал

- The legislation of the Great Britain


Правовые новости







НАЙТИ ДОКУМЕНТ


Постанова № 18 від 15.04.2008

Про відзначення Подякою Центральної виборчої комісії


Текст документа по состоянию на 2 июля 2009 года

<< Назад | <<< Главная страница





                    ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

                        П О С Т А Н О В А
 
                         15.04.2008  N 18
 
       Про відзначення Подякою Центральної виборчої комісії
 
 
     За сумлінне   виконання   своїх  обов'язків,  організацію  на
високому  якісному  рівні  підготовки  і  проведення  позачергових
виборів   народних   депутатів   України  30  вересня  2007  року,
забезпечення дотримання принципів виборчого процесу та  реалізації
виборчих прав громадян України,  керуючись статтею 12,  пунктом 10
частини другої статті 26, частиною другою статті 27 Закону України
"Про Центральну  виборчу  комісію"  (  1932-15  ),  Положенням про
заохочувальну  відзнаку  Центральної  виборчої   комісії   "Подяка
Центральної виборчої комісії", затвердженим постановою Центральної
виборчої комісії від 15 березня 2005 року N 58  (  v0058359-05  ),
Центральна виборча комісія  п о с т а н о в л я є:
 
     Відзначити Подякою Центральної виборчої комісії:
 
     АВАНЕСОВУ            - члена окружної виборчої комісії
Людмилу Францівну           територіального виборчого округу
                            N 194, Хмельницька область;
 
     АНДРЕЄВА             - системного адміністратора
Вячеслава Васильовича       окружної виборчої комісії
                            територіального виборчого
                            округу N 146, Полтавська
                            область;
 
     АНДРУЩЕНКА           - члена окружної виборчої комісії
Олександра Олександровича   територіального виборчого округу
                            N 214, Чернігівська область;
 
     АРТЮХОВА             - голову дільничної виборчої
Дмитра Миколайовича         комісії виборчої дільниці N 4
                            територіального виборчого
                            округу N 147, Полтавська
                            область;
 
     БАКАЙ                - заступника керівника апарату,
Раїсу Ростиславівну         начальника відділу
                            організаційно-кадрової роботи
                            апарату Новоушицької районної
                            державної адміністрації
                            Хмельницької області;
 
     БАЛАБАН              - секретаря дільничної виборчої
Галину Петрівну             комісії виборчої дільниці N 41
                            територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     БАРАНОВА             - члена окружної виборчої комісії
Миколу Івановича            територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     БАШКІНЦЕВА           - голову дільничної виборчої
Сергія Івановича            комісії виборчої дільниці N 33
                            територіального виборчого округу
                            N 131, Миколаївська область;
 
     БЕРДЮГІНУ            - члена окружної виборчої комісії
Лідію Петрівну              територіального виборчого
                            округу N 146, Полтавська
                            область;
 
     БЄЛОГО               - члена окружної виборчої комісії
Олександра Олександровича   територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     БІЛОКІНЬ             - члена окружної виборчої комісії
Галину Олексіївну           територіального виборчого
                            округу N 144, Полтавська
                            область;
 
     БЛОЗВУ               - члена окружної виборчої комісії
Ольгу Андріївну             територіального виборчого округу
                            N 172, Тернопільська область;
 
     БОНДАРЕНКА           - заступника начальника відділу,
Євгена Семеновича           начальника міліції громадської
                            безпеки районного відділу
                            управління Міністерства
                            внутрішніх справ України в
                            Полтавській області;
 
     БОНДАРЯ              - члена окружної виборчої комісії
Максима Мироновича          територіального виборчого округу
                            N 172, Тернопільська область;
 
     БОРОВСЬКОГО          - секретаря окружної виборчої
Дмитра Вячеславовича        комісії територіального
                            виборчого округу N 144,
                            Полтавська область;
 
     БУГАЯ                - голову дільничної виборчої
Миколу Семеновича           комісії виборчої дільниці N 33
                            територіального виборчого
                            округу N 145, Полтавська
                            область;
 
     БУЛАВКІНА            - юриста окружної виборчої комісії
Анатолія Федоровича         територіального виборчого
                            округу N 131, Миколаївська
                            область;
 
     ВАНЖУЛУ              - голову дільничної виборчої
Світлану Борисівну          комісії виборчої дільниці N 37
                            територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     ВЕКЛИЧА              - голову дільничної виборчої
Володимира Григоровича      комісії виборчої дільниці N 115
                            територіального виборчого
                            округу N 147, Полтавська
                            область;
 
     ВЖЕЩА                - заступника голови дільничної
Сергія Миколайовича         виборчої комісії виборчої
                            дільниці N 81 територіального
                            виборчого округу N 129,
                            Миколаївська область;
 
     ВОЛОЩУКА             - члена окружної виборчої комісії
Юрія Петровича              територіального виборчого округу
                            N 172, Тернопільська область;
 
     ВОРОБЕЯ              - старшого прапорщика 29-ПДПЧ
Віктора Васильовича         управління з організації
                            пожежно-профілактичної
                            діяльності в державних установах
                            ГУ МНС України в місті Києві;
 
     ГРАБОВСЬКОГО         - члена окружної виборчої комісії
Болеслава Францовича        територіального виборчого
                            округу N 144, Полтавська
                            область;
 
     ГРЕЧКУ               - керівника апарату Шишацької
Івана Івановича             районної державної адміністрації
                            Полтавської області;
 
     ГРИГОРЕНКО           - голову дільничної виборчої
Любов Костянтинівну         комісії виборчої дільниці N 63
                            територіального виборчого
                            округу N 147, Полтавська
                            область;
 
     ГРИЦАК               - голову дільничної виборчої
Любов Дмитрівну             комісії виборчої дільниці N 153
                            територіального виборчого округу
                            N 144, Полтавська область;
 
     ГРОХОЛЬСЬКУ          - заступника голови, керівника
Галину Василівну            апарату Старосинявської районної
                            державної адміністрації
                            Хмельницької області;
 
     ГУНЧЕНКО             - секретаря окружної виборчої
Ольгу Василівну             комісії територіального
                            виборчого округу N 137, Одеська
                            область;
 
     ГУРІНУ               - члена окружної виборчої комісії
Наталію Григорівну          територіального виборчого
                            округу N 150, Полтавська
                            область;
 
     ДАЦЕНКО              - завідуючу методичним кабінетом
Тетяну Іванівну             відділу освіти Миргородської
                            міської ради Полтавської
                            області;
 
     ДЕНИСЕНКО            - члена окружної виборчої комісії
Олену Миколаївну            територіального виборчого
                            округу N 149, Полтавська
                            область;
 
     ДЕРІЙ                - члена окружної виборчої комісії
Любов Володимирівну         територіального виборчого округу
                            N 172, Тернопільська область;
 
     ДЗЯВОРУК             - члена окружної виборчої комісії
Світлану Петрівну           територіального виборчого округу
                            N 194, Хмельницька область;
 
     ДМИТРЕНКА              члена окружної виборчої комісії
Віктора Павловича           територіального виборчого округу
                            N 137, Одеська область;
 
     ДОЛГІЯ               - члена окружної виборчої комісії
Сергія Леонідовича          територіального виборчого округу
                            N 137, Одеська область;
 
     ДУТКУ                - голову дільничної виборчої
Лідію Дмитрівну             комісії виборчої дільниці N 24
                            територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     ДЯЧЕНКО              - голову дільничної виборчої
Тетяну Петрівну             комісії виборчої дільниці N 29
                            територіального виборчого
                            округу N 147, Полтавська
                            область;
 
     ЄЖОВА                - заступника голови окружної
Анатолія Миколайовича       виборчої комісії територіального
                            виборчого округу N 150,
                            Полтавська область;
 
     ЄФРЕМОВУ             - члена окружної виборчої комісії
Наталію Борисівну           територіального виборчого округу
                            N 194, Хмельницька область;
 
     ЖУКА                 - члена окружної виборчої комісії
Володимира Миколайовича     територіального виборчого округу
                            N 214, Чернігівська область;
 
     ЗАМОЗДРУ             - завідуючу Хвощівським сільським
Аллу Василівну              клубом Шишацького району
                            Полтавської області;
 
     ЗІЛІНСЬКОГО          - члена окружної виборчої комісії
Юрія Владиславовича         територіального виборчого
                            округу N 146, Полтавська
                            область;
 
     ЗОРКУ                - заступника голови окружної
Ніну Вікторівну             виборчої комісії територіального
                            виборчого округу N 214,
                            Чернігівська область;
 
     ЗОЦЯ                 - заступника голови дільничної
Олексія Марковича           виборчої комісії виборчої
                            дільниці N 71 територіального
                            виборчого округу N 214,
                            Чернігівська область;
 
     ІЛЛЮЩЕНКА            - голову дільничної виборчої
Миколу Андрійовича          комісії виборчої дільниці N 65
                            територіального виборчого округу
                            N 145, Полтавська область;
 
     ІОНЕНКО              - головного бухгалтера окружної
Оксану Іванівну             виборчої комісії територіального
                            виборчого округу N 144,
                            Полтавська область;
 
     КАНДЗЮБУ             - голову дільничної виборчої
Оксану Миколаївну           комісії виборчої дільниці N 113
                            територіального виборчого
                            округу N 145, Полтавська
                            область;
 
     КАНОНІК              - головного бухгалтера окружної
Аллу Анатоліївну            виборчої комісії територіального
                            виборчого округу N 147,
                            Полтавська область;
 
     КАНОНІКА             - водія окружної виборчої комісії
Олександра Володимировича   територіального виборчого
                            округу N 147, Полтавська
                            область;
 
     КАРАСТАНА            - системного адміністратора
Дмитра Михайловича          окружної виборчої комісії
                            територіального виборчого
                            округу N 145, Полтавська
                            область;
 
     КІНДЗЕРСЬКУ          - секретаря окружної виборчої
Надію Борисівну             комісії територіального
                            виборчого округу N 172,
                            Тернопільська область;
 
     КЛИМЕНКА             - завідуючого організаційно-
Валерія Сергійовича         контрольним відділом Кам'янець-
                            Подільської міської ради
                            Хмельницької області;
 
     КЛИМЕНКА             - члена окружної виборчої комісії
Віктора Васильовича         територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     КЛИМЕНКО             - секретаря окружної виборчої
Світлану Миколаївну         комісії територіального
                            виборчого округу N 145,
                            Полтавська область;
 
     КОВАЛЕВСЬКОГО        - члена окружної виборчої комісії
Богдана Станіславовича      територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     КОВАЛЕНКА            - голову дільничної виборчої
Анатолія Миколайовича       комісії виборчої дільниці N 19
                            територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     КОВАЛЬЧУК            - секретаря дільничної виборчої
Людмилу Петрівну            комісії виборчої дільниці N 3
                            територіального виборчого
                            округу N 145, Полтавська
                            область;
 
     КОВАЛЬЧУКА           - системного адміністратора
Володимира Кузьмовича       окружної виборчої комісії
                            територіального виборчого округу
                            N 22, Волинська область;
 
     КОЗИРЕВУ             - члена окружної виборчої комісії
Марину Петрівну             територіального виборчого округу
                            N 214, Чернігівська область;
 
     КОМПАНІЄЦЬ           - голову дільничної виборчої
Віру Петрівну               комісії виборчої дільниці N 14
                            територіального виборчого округу
                            N 146, Полтавська область;
 
     КОРНІЄНКО            - голову дільничної виборчої
Любов Петрівну              комісії виборчої дільниці N 115
                            територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     КОРОЛЬ               - голову дільничної виборчої
Людмилу Володимирівну       комісії виборчої дільниці N 110
                            територіального виборчого
                            округу N 147, Полтавська
                            область;
 
     КОРОЛЬОВА            - члена окружної виборчої комісії
Володимира Анатолійовича    територіального виборчого
                            округу N 131, Миколаївська
                            область;
 
     КОСЕНКО              - методиста відділу освіти
Ніну Олексіївну             Миргородської міської ради
                            Полтавської області;
 
     КОСТРУБСЬКУ          - члена окружної виборчої комісії
Наталію Михайлівну          територіального виборчого округу
                            N 194, Хмельницька область;
 
     КРАВЧУК              - заступника голови Красилівської
Наталію Григорівну          районної державної адміністрації
                            Хмельницької області;
 
     КРАМАРЕНКО           - головного бухгалтера окружної
Оксану Миколаївну           виборчої комісії територіального
                            виборчого округу N 146,
                            Полтавська область;
 
     КРОЩЕНКО             - члена окружної виборчої комісії
Валентину Павлівну          територіального виборчого
                            округу N 131, Миколаївська
                            область;
 
     КРЮК                 - голову дільничної виборчої
Катерину Сергіївну          комісії виборчої дільниці N 109
                            територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     КУЛИК                - члена окружної виборчої комісії
Наталю Іванівну             територіального виборчого
                            округу N 144, Полтавська
                            область;
 
     КУЧЕРЕНКО            - члена окружної виборчої комісії
Марину Олександрівну        територіального виборчого
                            округу N 149, Полтавська
                            область;
 
     ЛАВРЕНКО             - члена окружної виборчої комісії
Ніну Іллівну                територіального виборчого
                            округу N 131, Миколаївська
                            область;
 
     ЛАЗОРЕНКА            - системного адміністратора
Валерія Олексійовича        окружної виборчої комісії
                            територіального виборчого округу
                            N 214, Чернігівська область;
 
     ЛАПЧУК               - члена окружної виборчої комісії
Орисю Григорівну            територіального виборчого округу
                            N 172, Тернопільська область;
 
     ЛАШКО                - члена окружної виборчої комісії
Валентину Петрівну          територіального виборчого
                            округу N 144, Полтавська
                            область;
 
     ЛАШКУЛ               - заступника голови окружної
Любов Володимирівну         виборчої комісії територіального
                            виборчого округу N 36,
                            Дніпропетровська область;
 
     ЛЕВЧЕНКО             - голову дільничної виборчої
Валентину Петрівну          комісії виборчої дільниці N 38
                            територіального виборчого
                            округу N 145, Полтавська
                            область;
 
     ЛИСЕНКА              - члена окружної виборчої комісії
Сергія Олександровича       територіального виборчого
                            округу N 144, Полтавська
                            область;
 
     ЛІСОВСЬКОГО          - секретаря окружної виборчої
Євгенія Миколайовича        комісії територіального
                            виборчого округу N 214,
                            Чернігівська область;
 
     ЛОБУРЕНКО            - голову дільничної виборчої
Ніну Олександрівну          комісії виборчої дільниці N 128
                            територіального виборчого округу
                            N 214, Чернігівська область;
 
     МАЗУНА               - заступника керівника апарату
Володимира Івановича        Ічнянської районної державної
                            адміністрації Чернігівської
                            області;
 
     МАЙБОРОДУ            - системного адміністратора
Дмитра Михайловича          окружної виборчої комісії
                            територіального виборчого
                            округу N 144, Полтавська
                            область;
 
     МАЛЬЦЕВУ             - діловода окружної виборчої
Марію Іванівну              комісії територіального
                            виборчого округу N 36,
                            Дніпропетровська область;
 
     МАНЗЮК               - головного спеціаліста відділу
Ольгу Петрівну              організаційно-кадрової роботи
                            апарату Ізяславської районної
                            державної адміністрації
                            Хмельницької області;
 
     МАРТУС               - заступника голови окружної
Валентину Петрівну          виборчої комісії територіального
                            виборчого округу N 145,
                            Полтавська область;
 
     МИРНОГО              - члена окружної виборчої комісії
Романа Федоровича           територіального виборчого округу
                            N 144, Полтавська область;
 
     МОРГУН               - начальника відділення зв'язку
Катерину Миколаївну         села Широка Долина
                            Великобагачанського району
                            Полтавської області;
 
     МУЦА                 - голову дільничної виборчої
Геннадія Миколайовича       комісії виборчої дільниці N 59
                            територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     НАКОНЕЧНОГО          - системного адміністратора
Анатолія Олександровича     окружної виборчої комісії
                            територіального виборчого
                            округу N 150, Полтавська
                            область;
 
     НАУМЕНКА             - керівника апарату Ніжинської
Миколу Миколайовича         районної державної адміністрації
                            Чернігівської області;
 
     НЕЧЕТА               - голову дільничної виборчої
Віктора Олексійовича        комісії виборчої дільниці N 46
                            територіального виборчого
                            округу N 131, Миколаївська
                            область;
 
     НІКІТІНА             - члена окружної виборчої комісії
Олександра Павловича        територіального виборчого округу
                            N 137, Одеська область;
 
     НІКОНОВУ             - головного бухгалтера окружної
Наталію Василівну           виборчої комісії територіального
                            виборчого округу N 145,
                            Полтавська область;
 
     ОЛІЙНИК              - директора Пирятинської філії
Лесю Володимирівну          полтавського вищого навчального
                            закладу "Європейський
                            університет";
 
     ОСМАНОВУ             - головного спеціаліста юридичного
Зарему Бахшиївну            відділу Білогірської районної
                            державної адміністрації
                            Автономної Республіки Крим;
 
     ОСТАПЧУК             - заступника керівника апарату,
Надію Валентинівну          начальника відділу
                            організаційно-кадрової роботи
                            апарату Волочиської районної
                            державної адміністрації
                            Хмельницької області;
 
     ПАЛАМАРЧУК           - секретаря окружної виборчої
Валентину Йосипівну         комісії територіального
                            виборчого округу N 194,
                            Хмельницька область;
 
     ПАСТУЩАКА            - члена окружної виборчої комісії
Сергія Мирославовича        територіального виборчого округу
                            N 172, Тернопільська область;
 
     ПЕТРОВНІНА           - керуючого справами Криворізької
Володимира Борисовича       міської ради Дніпропетровської
                            області;
 
     ПИВОВАРА             - секретаря окружної виборчої
Олексія Дмитровича          комісії територіального
                            виборчого округу N 146,
                            Полтавська область;
 
     ПИЛИПЕНКО            - голову дільничної виборчої
Світлану Василівну          комісії виборчої дільниці N 83
                            територіального виборчого
                            округу N 146, Полтавська
                            область;
 
     ПЛОТНІКОВА           - голову Цюрупинської районної
Василя Фадійовича           ради Херсонської області;
 
     ПЛЯШНИК              - заступника директора
Людмилу Сергіївну           Миргородської загальноосвітньої
                            школи N 1 ім. Панаса Мирного,
                            Полтавська область;
 
     ПОЛЯНСЬКУ            - члена окружної виборчої комісії
Людмилу Чеславівну          територіального виборчого округу
                            N 172, Тернопільська область;
 
     ПОНОЧЕНЮК            - голову дільничної виборчої
Павлину Семенівну           комісії виборчої дільниці N 30
                            територіального виборчого
                            округу N 131, Миколаївська
                            область;
 
     ПОПЧУКА              - члена окружної виборчої комісії
Віталія Миколайовича        територіального виборчого округу
                            N 194, Хмельницька область;
 
     ПРИЙМАК              - члена окружної виборчої комісії
Ганну Сергіївну             територіального виборчого округу
                            N 194, Хмельницька область;
 
     ПРОЦАКА              - члена окружної виборчої комісії
Олександра Володимировича   територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     РЕЗНІЧЕНКА           - системного адміністратора
Володимира Олександровича   окружної виборчої комісії
                            територіального виборчого округу
                            N 137, Одеська область;
 
     РЕЗНІЧЕНКА           - секретаря Роздільнянської
Олександра Івановича        міської ради Одеської області;
 
     РИБАКА               - члена окружної виборчої комісії
Ярослава Ярославовича       територіального виборчого округу
                            N 172, Тернопільська область;
 
     РІЗУК                - голову дільничної виборчої
Марію Григорівну            комісії виборчої дільниці N 46
                            територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     РАЗОНА               - голову окружної виборчої комісії
Віктора Миколайовича        територіального виборчого округу
                            N 214, Чернігівська область;
 
     РОМАНЕНКО            - голову дільничної виборчої
Ольгу Іванівну              комісії виборчої дільниці N 97
                            територіального виборчого
                            округу N 147, Полтавська
                            область;
 
     РЯБЕНКО              - головного бухгалтера окружної
Діну Олександрівну          виборчої комісії територіального
                            виборчого округу N 131,
                            Миколаївська область;
 
     РЯБЧУН               - члена окружної виборчої комісії
Інну Юріївну                територіального виборчого
                            округу N 148, Полтавська
                            область;
 
     САВЧЕНКО             - заступника голови окружної
Вікторію Вадимівну          виборчої комісії територіального
                            виборчого округу N 146,
                            Полтавська область;
 
     СВЕРЧКОВУ            - начальника відділу
Олену Валеріївну            організаційної та кадрової
                            роботи Білогірської районної
                            державної адміністрації
                            Автономної Республіки Крим;
 
     СВЄЧИНСЬКУ           - головного бухгалтера окружної
Катерину Іванівну           виборчої комісії територіального
                            виборчого округу N 129,
                            Миколаївська область;
 
     СЕРГІЄНКО            - члена окружної виборчої комісії
Тетяну Григорівну           територіального виборчого
                            округу N 146, Полтавська
                            область;
 
     СЕРЕДНЯК             - бухгалтера-касира окружної
Валентину Іванівну          виборчої комісії територіального
                            виборчого округу N 145,
                            Полтавська область;
 
     СИДОРЕНКА            - лейтенанта 29-ПДПЧ управління з
В'ячеслава Олександровича   організації пожежно-
                            профілактичної діяльності в
                            державних установах ГУ МНС
                            України в місті Києві;
 
     СИТАР                - заступника голови, керівника
Майю Павлівну               апарату Дунаєвецької районної
                            державної адміністрації
                            Хмельницької області;
 
     СІКОРСЬКОГО          - члена окружної виборчої комісії
Миколу Олексійовича         територіального виборчого
                            округу N 131, Миколаївська
                            область;
 
     СІТКОВУ              - члена окружної виборчої комісії
Вікторію Миколаївну         територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     СКИБУ                - голову дільничної виборчої
Людмилу Іванівну            комісії виборчої дільниці N 32
                            територіального виборчого
                            округу N 146, Полтавська
                            область;
 
     СКОТНІКОВА           - члена окружної виборчої комісії
Володимира Миколайовича     територіального виборчого
                            округу N 146, Полтавська
                            область;
 
     СКРИПНИК             - голову дільничної виборчої
Людмилу Борисівну           комісії виборчої дільниці N 1
                            територіального виборчого
                            округу N 131, Миколаївська
                            область;
 
     СЛІСАРЕНКА           - члена окружної виборчої комісії
Валерія Лукича              територіального виборчого
                            округу N 149, Полтавська
                            область;
 
     СОЛОМАХУ             - заступника Миргородського
Сергія Павловича            міського голови, Полтавська
                            область;
 
     СОНІНА               - члена окружної виборчої комісії
Ігоря Дмитровича            територіального виборчого
                            округу N 149, Полтавська
                            область;
 
     СТЕШЕНКА             - старшого прапорщика 29-ПДПЧ
Олександра Сергійовича      управління з організації
                            пожежно-профілактичної
                            діяльності в державних установах
                            ГУ МНС України в місті Києві;
 
     СТІНУ                - голову дільничної виборчої
Валентину Михайлівну        комісії виборчої дільниці N 28
                            територіального виборчого округу
                            N 214, Чернігівська область;
 
     СТОЯН                - голову дільничної виборчої
Ніну Юхимівну               комісії виборчої дільниці N 51
                            територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     СУПРУНА              - юриста окружної виборчої комісії
Сергія Леонідовича          територіального виборчого
                            округу N 146, Полтавська
                            область;
 
     СУПРУНЕНКА           - голову дільничної виборчої
Володимира Миколайовича     комісії виборчої дільниці N 42
                            територіального виборчого округу
                            N 146, Полтавська область;
 
     СЮТУ                 - системного адміністратора
Ярослава Ярославовича       окружної виборчої комісії
                            територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     ТЕРЕЩЕНКА            - секретаря окружної виборчої
Миколу Кузьмича             комісії територіального
                            виборчого округу N 131,
                            Миколаївська область;
 
     ТИМОШЕНКО            - секретаря дільничної виборчої
Тетяну Трохимівну           комісії виборчої дільниці N 5
                            територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     ТКАЧОВУ              -  члена дільничної виборчої
Килину Миколаївну           комісії виборчої дільниці N 1
                            територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     ТОДОРОВА             - члена окружної виборчої комісії
Прокопія Опанасовича        територіального виборчого округу
                            N 137, Одеська область;
 
     ТРЯНОВУ              - керуючу справами Первомайського
Валентину Миколаївну        міського виконкому Миколаївської
                            області;
 
     ТУРЧАНА              - члена окружної виборчої комісії
Віталія Євгенійовича        територіального виборчого
                            округу N 144, Полтавська
                            область;
 
     УЛІЗЬКО              - завідуючу Довгалівським
Ніну Григорівну             сільським клубом Миргородського
                            району Полтавської області;
 
     УЛЯНИЦЬКОГО            оператора комп'ютерного набору
Євгена Володимировича       окружної виборчої комісії
                            територіального виборчого
                            округу N 148, Полтавська
                            область;
 
     ФУРМАНА              - члена окружної виборчої комісії
Василя Петровича            територіального виборчого округу
                            N 194, Хмельницька область;
 
     ХАРИТОНА             - голову дільничної виборчої
Юрія Костянтиновича         комісії виборчої дільниці N 43
                            територіального виборчого округу
                            N 144, Полтавська область;
 
     ХОМЕНКО                голову дільничної виборчої
Ірину Іванівну              комісії виборчої дільниці N 43
                            територіального виборчого округу
                            N 131, Миколаївська область;
 
     ХОМЕНКО              - голову дільничної виборчої
Наталію Андріївну           комісії виборчої дільниці N 3
                            територіального виборчого
                            округу N 145, Полтавська
                            область;
 
     ЦАРЬКОВУ             - секретаря дільничної виборчої
Наталію Іванівну            комісії виборчої дільниці N 52
                            територіального виборчого
                            округу N 145, Полтавська
                            область;
 
     ЦИМБАЛА              - члена окружної виборчої комісії
Анатолія Федоровича         територіального виборчого
                            округу N 146, Полтавська
                            область;
 
     ЦИМБАЛЮКА            - члена окружної виборчої комісії
Олександра Вікторовича      територіального виборчого округу
                            N 172, Тернопільська область;
 
     ЧИГРИН               - члена окружної виборчої комісії
Віру Григорівну             територіального виборчого
                            округу N 149, Полтавська
                            область;
 
     ШВЕЦЬ                - секретаря дільничної виборчої
Лідію Геннадіївну           комісії виборчої дільниці N 15
                            територіального виборчого
                            округу N 131, Миколаївська
                            область;
 
     ШВЕЦЯ                - заступника голови окружної
Євгена Анатолійовича        виборчої комісії територіального
                            виборчого округу N 131,
                            Миколаївська область;
 
     ШЕВЧЕНКО             - члена окружної виборчої комісії
Галину Миколаївну           територіального виборчого
                            округу N 131, Миколаївська
                            область;
 
     ШИЛОВУ               - голову дільничної виборчої
Олену Олександрівну         комісії виборчої дільниці N 127
                            територіального виборчого округу
                            N 144, Полтавська область;
 
     ШОВКУН               - члена окружної виборчої комісії
Тетяну Миколаївну           територіального виборчого округу
                            N 214, Чернігівська область;
 
     ШРУБКОВСЬКОГО        - члена окружної виборчої комісії
Станіслава Івановича        територіального виборчого округу
                            N 194, Хмельницька область;
 
     ЮГЛІЧЕКА             - системного адміністратора
Олександра Володимировича   окружної виборчої комісії
                            територіального виборчого округу
                            N 194, Хмельницька область;
 
     ЮР'ЄВУ               - секретаря дільничної виборчої
Валентину Володимирівну     комісії виборчої дільниці N 15
                            територіального виборчого округу
                            N 129, Миколаївська область;
 
     ЮХНЕНКО              - заступника голови окружної
Світлану Валентинівну       виборчої комісії територіального
                            виборчого округу N 172,
                            Тернопільська область;
 
     ЯНКОВЕНКА            - завідуючого організаційно-
Петра Григоровича           контрольним відділом
                            Хмельницької міської ради;
 
     ЯЩЕНКО               - працівника патронатної служби
Вікторію Володимирівну      Секретаріату Центральної
                            виборчої комісії за угодою.
 
 Заступник Голови Центральної виборчої комісії            А.МАГЕРА
 
 
{ Текст взято з сайту Центральної виборчої комісії }




<< Назад | <<< Главная страница

Разное

При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка на pravo.levonevsky.org обязательна

© 2006-2017г. www.levonevsky.org

TopList

Законодательство Беларуси и других стран

Законодательство России кодексы, законы, указы (избранное), постановления, архив

Законодательство Украины кодексы, законы, указы, постановления, приказы, письма


Законодательство Республики Беларусь по дате принятия:

2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 до 2000 года

Защита прав потребителя
ЗОНА - специальный проект

Бюллетень "ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ" - о предпринимателях.



Новые документы




NewsBY.org - News of Belarus

UK Laws - Legal Portal

Legal portal of Belarus

Valery Levaneuski. Personal website of the Belarus politician, the former political prisoner