НАЙТИ ДОКУМЕНТ
Постанова № 2 від 11.01.2008Про відзначення Подякою Центральної виборчої комісії
Текст документа по состоянию на 2 июля 2009 года
<< Назад |
<<< Главная страница
Стр. 6
СУМИЧ - члена окружної виборчої комісії
Стеллу Степанівну територіального виборчого округу N 95,
Кіровоградська область;
СУПОКІНА - члена окружної виборчої комісії
Миколу Івановича територіального виборчого округу
N 142, Полтавська область;
СУСЛОВА - системного адміністратора окружної
Василя Васильовича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 179, Харківська
область;
ТАВРІНУ - члена дільничної виборчої комісії
Олександру Володимирівну виборчої дільниці N 25 територіального
виборчого округу N 174, Харківська
область;
ТАНАСОВА - голову окружної виборчої комісії
Миколу Семеновича територіального виборчого округу N 34,
Дніпропетровська область;
ТАРАСОВА - члена окружної виборчої комісії
Анатолія Вікторовича територіального виборчого округу N 28,
Дніпропетровська область;
ТЕЛІГУ - системного адміністратора окружної
Андрія Миколайовича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 98, Кіровоградська
область;
ТЕНЬТЮКА - голову дільничної виборчої комісії
Олега Миколайовича виборчої дільниці N 105
територіального виборчого округу
N 174, Харківська область;
ТЕРНОВСЬКУ - члена окружної виборчої комісії
Наталю Леонідівну територіального виборчого округу
N 173, Харківська область;
ТИМЧЕНКА - члена дільничної виборчої комісії
Миколу Тихоновича виборчої дільниці N 146
територіального виборчого округу
N 162, Сумська область;
ТІТОВА - голову дільничної виборчої комісії
Ігоря Володимировича виборчої дільниці N 84 територіального
виборчого округу N 179, Харківська
область;
ТІТОВУ - голову дільничної виборчої комісії
Людмилу Артемівну виборчої дільниці N 3 територіального
виборчого округу N 31,
Дніпропетровська область;
ТІЩЕНКО - члена окружної виборчої комісії
Інну Олександрівну територіального виборчого округу
N 177, Харківська область;
ТКАЛЕНКА - члена окружної виборчої комісії
Василя Даниловича територіального виборчого округу
N 181, Харківська область;
ТКАЧЕНКО - члена окружної виборчої комісії
Віолетту Анатоліївну територіального виборчого округу
N 178, Харківська область;
ТКАЧЕНКО - члена окружної виборчої комісії
Тетяну Іванівну територіального виборчого округу N 99,
Кіровоградська область;
ТОРОХТІЯ - члена окружної виборчої комісії
Олександра Івановича територіального виборчого округу N 99,
Кіровоградська область;
ТОФАН - заступника голови дільничної виборчої
Олену Іванівну комісії виборчої дільниці N 54
територіального виборчого округу N 98,
Кіровоградська область;
ТРОПІНА - системного адміністратора окружної
Сергія Миколайовича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 161, Сумська
область;
ТРОФІМОВА - члена окружної виборчої комісії
Родіона Олександровича територіального виборчого округу N 30,
Дніпропетровська область;
ТРОЦЬКУ - голову окружної виборчої комісії
Ларису Петрівну територіального виборчого округу
N 143, Полтавська область;
ТУРОВСЬКУ - голову дільничної виборчої комісії
Ганну Андріївну виборчої дільниці N 147
територіального виборчого округу
N 181, Харківська область;
ТУРОВЧИК - члена окружної виборчої комісії
Ольгу Миколаївну територіального виборчого округу
N 164, Сумська область;
ФАБРИКАНТОВА - голову дільничної виборчої комісії
Лева Рубеновича виборчої дільниці N 92 територіального
виборчого округу N 225, місто
Севастополь;
ФАДЄЄВА - члена окружної виборчої комісії
Олександра Олександровича територіального виборчого округу
N 176, Харківська область;
ФЕДОРОВУ - голову дільничної виборчої комісії
Аллу Павлівну виборчої дільниці N 1 територіального
виборчого округу N 27,
Дніпропетровська область;
ФЕДЧЕНКО - члена окружної виборчої комісії
Галину Степанівну територіального виборчого округу
N 161, Сумська область;
ФЕНДРИКОВУ - голову дільничної виборчої комісії
Аллу Володимирівну виборчої дільниці N 153
територіального виборчого округу
N 178, Харківська область;
ФІЛОНИЧ - голову дільничної виборчої комісії
Валентину Миколаївну виборчої дільниці N 120
територіального виборчого округу
N 143, Полтавська область;
ФІНАЄВА - члена окружної виборчої комісії
Віктора Петровича територіального виборчого округу
N 173, Харківська область;
ФОМЕНКА - голову дільничної виборчої комісії
Віктора Миколайовича виборчої дільниці N 79 територіального
виборчого округу N 179, Харківська
область;
ФРОСІНЯКА - члена окружної виборчої комісії
Віталія Вікторовича територіального виборчого округу N 95,
Кіровоградська область;
ФУНІКА - члена окружної виборчої комісії
Василя Івановича територіального виборчого округу
N 135, Одеська область;
ФУСАРЯ - секретаря окружної виборчої комісії
Юрія Івановича територіального виборчого округу N 97,
Кіровоградська область;
ХАЛІЛОВА - голову дільничної виборчої комісії
Аблятіфа Халіловича виборчої дільниці N 160
територіального виборчого округу N 7,
Автономна Республіка Крим;
ХАРЗЄЄВУ - члена дільничної виборчої комісії
Тетяну Пантеліївну виборчої дільниці N 75 територіального
виборчого округу N 34,
Дніпропетровська область;
ХАРИТОНОВА - заступника голови дільничної виборчої
Ігоря Борисовича комісії виборчої дільниці N 149
територіального виборчого округу N 33,
Дніпропетровська область;
ХАРІНУ - голову дільничної виборчої комісії
Тетяну Григорівну виборчої дільниці N 82 територіального
виборчого округу N 174, Харківська
область;
ХАРЬКОВУ - заступника голови окружної виборчої
Тетяну Іванівну комісії територіального виборчого
округу N 97, Кіровоградська область;
ХЕРАМ - голову дільничної виборчої комісії
Наталію Іванівну виборчої дільниці N 2 територіального
виборчого округу N 162, Сумська
область;
ХОДАРЬОВУ - голову дільничної виборчої комісії
Тетяну Іванівну виборчої дільниці N 97 територіального
виборчого округу N 99, Кіровоградська
область;
ХОЛОДНУ - голову дільничної виборчої комісії
Олену Олексіївну виборчої дільниці N 21 територіального
виборчого округу N 33,
Дніпропетровська область;
ХОМЕНКА - голову дільничної виборчої комісії
Миколу Ілліча виборчої дільниці N 32 територіального
виборчого округу N 100, Кіровоградська
область;
ЦИГРИКА - голову дільничної виборчої комісії
Івана Даниловича виборчої дільниці N 22 територіального
виборчого округу N 143, Полтавська
область;
ЦИМБАЛЮКА - голову дільничної виборчої комісії
Сергія Ілліча виборчої дільниці N 1 територіального
виборчого округу N 183, Харківська
область;
ЧАБАНЕНКО - секретаря дільничної виборчої комісії
Валентину Миколаївну виборчої дільниці N 1 територіального
виборчого округу N 37,
Дніпропетровська область;
ЧАЙКУ - голову дільничної виборчої комісії
Валентину Павлівну виборчої дільниці N 28 територіального
виборчого округу N 174, Харківська
область;
ЧВАНЬ - секретаря окружної виборчої комісії
Світлану Вікторівну територіального виборчого округу N 95,
Кіровоградська область;
ЧЕЛАУЗОВУ - секретаря дільничної виборчої комісії
Наталію Іванівну виборчої дільниці N 1 територіального
виборчого округу N 99, Кіровоградська
область;
ЧЕРЕДНИКА - голову дільничної виборчої комісії
Ігоря Петровича виборчої дільниці N 36 територіального
виборчого округу N 179, Харківська
область;
ЧЕРЕДНІЧЕНКА - голову окружної виборчої комісії
Івана Григоровича територіального виборчого округу
N 145, Полтавська область;
ЧЕРНИШОВУ - головного бухгалтера окружної виборчої
Тетяну Василівну комісії територіального виборчого
округу N 161, Сумська область;
ЧЕРНОВА - голову дільничної виборчої комісії
Геннадія Олексійовича виборчої дільниці N 1 територіального
виборчого округу N 181, Харківська
область;
ЧЕРНОВУ - голову дільничної виборчої комісії
Ангеліну Євгеніївну виборчої дільниці N 33 територіального
виборчого округу N 161, Сумська
область;
ЧЕЧЬОТКІНУ - голову дільничної виборчої комісії
Тетяну Василівну виборчої дільниці N 120
територіального виборчого округу
N 182, Харківська область;
ЧМІЛЬ - голову дільничної виборчої комісії
Наталю Семенівну виборчої дільниці N 15 територіального
виборчого округу N 33,
Дніпропетровська область;
ЧОЛІЙ - голову дільничної виборчої комісії
Світлану Григорівну виборчої дільниці N 18 територіального
виборчого округу N 100, Кіровоградська
область;
ЧОРНОЙВАНА - секретаря окружної виборчої комісії
Олександра Миколайовича територіального виборчого округу N 33,
Дніпропетровська область;
ЧОРНОЙВАН - члена окружної виборчої комісії
Олену Іванівну територіального виборчого округу
N 180, Харківська область;
ЧУБУН - оператора програмного-технічного
Тетяну Миколаївну комплексу окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 164, Сумська область;
ЧУМАЧЕНКО - секретаря окружної виборчої комісії
Аллу Олександрівну територіального виборчого округу
N 164, Сумська область;
ЧУПОВУ - голову дільничної виборчої комісії
Валентину Володимирівну виборчої дільниці N 43 територіального
виборчого округу N 179, Харківська
область;
ЧУЧАЄВУ - секретаря дільничної виборчої комісії
Світлану Федорівну виборчої дільниці N 21 територіального
виборчого округу N 98, Кіровоградська
область;
ШАМАРІНА - системного адміністратора окружної
Володимира Вікторовича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 180, Харківська
область;
ШВЕД - головного бухгалтера окружної виборчої
Зою Миколаївну комісії територіального виборчого
округу N 181, Харківська область;
ШЕВЧЕНКА - голову дільничної виборчої комісії
Володимира Олександровича виборчої дільниці N 81 територіального
виборчого округу N 31,
Дніпропетровська область;
ШЕВЧЕНКО - члена окружної виборчої комісії
Любов Михайлівну територіального виборчого округу
N 183, Харківська область;
ШЕВЧЕНКО - голову окружної виборчої комісії
Людмилу Миколаївну територіального виборчого округу
N 180, Харківська область;
ШИП - голову дільничної виборчої комісії
Тетяну Іванівну виборчої дільниці N 137
територіального виборчого округу
N 179, Харківська область;
ШИРОКУ - секретаря окружної виборчої комісії
Таїсію Олександрівну територіального виборчого округу
N 178, Харківська область;
ШКАРУПІНУ - голову дільничної виборчої комісії
Зінаїду Володимирівну виборчої дільниці N 58 територіального
виборчого округу N 7, Автономна
Республіка Крим;
ШКУРІЯ - члена окружної виборчої комісії
Анатолія Дмитровича територіального виборчого округу
N 101, Кіровоградська область;
ШОСТАК - секретаря окружної виборчої комісії
Зінаїду Андріївну територіального виборчого округу
N 181, Харківська область;
ШРАМКО - заступника голови окружної виборчої
Валентину Євгенівну комісії територіального виборчого
округу N 181, Харківська область;
ШУЛЬГУ - члена окружної виборчої комісії
Тетяну Феодосіївну територіального виборчого округу N 95,
Кіровоградська область;
ШУТАРУ - голову дільничної виборчої комісії
Валентину Іванівну виборчої дільниці N 4 територіального
виборчого округу N 161, Сумська
область;
ЩЕБЕТУН - голову дільничної виборчої комісії
Клавдію Василівну виборчої дільниці N 99 територіального
виборчого округу N 162, Сумська
область;
| Стр.1 | Стр.2 | Стр.3 | Стр.4 | Стр.5 | Стр.6 | Стр.7 |
<< Назад |
<<< Главная страница
|