Бесплатная библиотека законов онлайн
Загрузить Adobe Flash Player

  Главная

  Право Украины

  Конституция

  Кодексы

  Законы

  Указы

  Постановления

  Приказы

  Письма

  Законы других стран

  Законодательство РБ

  Законодательство РФ

  Новости

  Полезные ресурсы

  Контакты

  Новости сайта

  Поиск документа


Полезные ресурсы

- Таможенный кодекс таможенного союза

- Каталог предприятий и организаций СНГ

- Законодательство Республики Беларусь по темам

- Законодательство Республики Беларусь по дате принятия

- Законодательство Республики Беларусь по органу принятия

- Законы Республики Беларусь

- Новости законодательства Беларуси

- Тюрьмы Беларуси

- Законодательство России

- Деловая Украина

- Автомобильный портал

- The legislation of the Great Britain


Правовые новости







НАЙТИ ДОКУМЕНТ


Постанова № 164 від 28.07.1990

Про підбиття підсумків Всесоюзного соціалістичного змагання за успішне виконання завдань 1989 року


Текст документа по состоянию на 2 июля 2009 года

<< Назад | <<< Главная страница





                  РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
                І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА
                        ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК
 
                        П О С Т А Н О В А
                    від 28 липня 1990 р. N 164
                               Київ
 
        Про підбиття підсумків Всесоюзного соціалістичного
         змагання за успішне виконання завдань 1989 року
 
 
     У зв'язку з розподілом повноважень Союзу РСР  і  республік  у
економічній  сфері,  розширенням  прав  союзних республік ЦК КПРС,
Рада Міністрів СРСР,  ВЦРПС і  ЦК  ВЛКСМ  вважають  за  недоцільне
підбиття підсумків Всесоюзного соціалістичного змагання за успішне
виконання завдань дванадцятої п'ятирічки на рівні  ЦК  КПРС,  Ради
Міністрів СРСР, ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ.
 
     Радам Міністрів  союзних  республік  і  радам  профспілок  за
підсумками  Всесоюзного  соціалістичного   змагання   за   успішне
виконання  Державного  плану  економічного  і соціального розвитку
СРСР на 1989 рік дозволено присуджувати перехідні Червоні  прапори
ЦК КПРС, Ради Міністрів СРСР, ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ та інші передбачені
в зв'язку з цим нагороди трудовим колективам і регіонам відповідно
до   поданих   Раді   Міністрів   СРСР   і  ВЦРПС  пропозицій  про
нагородження.
 
     Відповідно до постанови ЦК КПРС, Ради Міністрів СРСР, ВЦРПС і
ЦК ВЛКСМ від 27 червня 1990 р. N 627 "Про внесення змін до порядку
проведення  Всесоюзного  соціалістичного   змагання   за   успішне
виконання   завдань   дванадцятої   п'ятирічки"   Рада   Міністрів
Української РСР  і  Українська  республіканська  рада  професійних
спілок  п о с т а н о в л я ю т ь:
 
     1. Від імені ЦК КПРС,  Ради Міністрів СРСР,  ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ
нагородити:
 
     перехідними Червоними прапорами ЦК КПРС, Ради Міністрів СРСР,
ВЦРПС  і  ЦК  ВЛКСМ  міста,  міські  і сільські райони,  колективи
колгоспів  і  радгоспів,  об'єднань,  підприємств  і   організацій
міністерств   і   відомств   УРСР   за   успішне  виконання  плану
економічного і соціального розвитку на  1989  рік  і  залишити  ці
прапори на вічне зберігання згідно з додатком N 1;
 
     перехідними Червоними прапорами ЦК КПРС, Ради Міністрів СРСР,
ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ за успішне виконання завдань комплексних  програм
по   вирішенню   важливих  науково-технічних   проблем   колективи
науково-дослідних  інститутів  та  міжгалузевих  науково-технічних
комплексів  Академії  наук  УРСР  і  залишити  ці прапори на вічне
зберігання згідно з додатком N 2;
 
     Почесними грамотами Ради Міністрів СРСР, ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ "За
високі   досягнення   в   економії  і  раціональному  використанні
матеріальних і паливно-енергетичних ресурсів у 1989 році" міста  і
міські райони згідно з додатком N 3.
 
     2. Визначити містам,  міським і сільським районам,  колгоспам
розміри грошових премій згідно з додатком N 4.
 
     3. Довести   до   відома    міністерств,    відомств    УРСР,
облвиконкомів,  Київського  і  Севастопольського  міськвиконкомів,
республіканських  комітетів,  обласних  і  Київської  міської  рад
профспілок,  що  ЦК  КПРС,  Рада Міністрів СРСР,  ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ
постановою від 27 червня 1990 р. N 627:
 
     1) Встановили,  що перехідні Червоні прапори  ЦК  КПРС,  Ради
Міністрів  СРСР,  ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ,  Пам'ятні знаки ЦК КПРС,  Ради
Міністрів СРСР, ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ "За досягнення високих показників
на  основі науково-технічного прогресу в дванадцятій п'ятирічці" і
Почесні грамоти Ради Міністрів СРСР,  ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ  за  високі
досягнення  в економії і раціональному використанні матеріальних і
паливно-енергетичних ресурсів за 1990 рік і дванадцяту  п'ятирічку
не присуджуються.
 
     2) Визнали  такими,  що  втратили  чинність,  абзаци  п'ятий,
шостий,  сьомий,  десятий,  дванадцятий пункту 5  і  абзац  третій
пункту 6 постанови ЦК КПРС,  Ради Міністрів СРСР, ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ
від 18 червня 1986 р.  N 735 (абзаци другий і одинадцятий пункту 3
постанови ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і
ЦК ЛКСМ України від 22 липня 1986 р. N 258 ( 258-86-п ) - ЗП УРСР,
1986 р., N 10, ст. 50).
 
     4. Визнати такими, що втратили чинність:
 
     підпункти 2  і  9  пункту 1,  пункти 2,  3 і 4 постанови Ради
Міністрів  УРСР  і  Укрпрофради  від  16  вересня  1986  р.  N 335
(   335-86-п   )   "Про  порядок  підбиття  підсумків  Всесоюзного
соціалістичного  змагання за успішне виконання завдань дванадцятої
п'ятирічки";
 
     постанову Ради Міністрів УРСР,  Укрпрофради і ЦК ЛКСМ України
від   20  жовтня  1986  р.  N  374  "Про  умови  республіканського
соціалістичного  змагання   колективів   об'єднань,   підприємств,
організацій,  міністерств  і  відомств,  районів,  міст,  областей
республіки  за  високі  досягнення  в  економії  та  раціональному
використанні  матеріальних  і  паливно-енергетичних  ресурсів" (ЗП
УРСР, 1986 р., N 10, ст. 53).
 
 
                 Голова
     Ради Міністрів Української РСР                        В.МАСОЛ
 
       Голова Української
     республіканської ради
       професійних спілок                           А.КОВАЛЕВСЬКИЙ
 
     Інд. 18
 
 
                                            Додаток N 1
                                  до постанови Ради Міністрів УРСР
                                           і Укрпрофради
                                     від 28 липня 1990 р. N 164
 
                             ПЕРЕЛІК
          міст, міських і сільських районів, колгоспів і
         радгоспів, об'єднань, підприємств і організацій
           міністерств і відомств УРСР, колективи яких
          нагороджуються перехідними Червоними прапорами
          ЦК КПРС, Ради Міністрів СРСР, ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ
            за успішне виконання плану економічного і
                 соціального розвитку на 1989 рік
 
 
                      Міста і міські райони
 
     м. Ізюм Харківської області
 
     м. Куп'янськ Харківської області
 
     м. Марганець Дніпропетровської області
 
     м. Новомосковськ Дніпропетровської області
 
     м. Тернопіль
 
     Бабушкінський район м. Дніпропетровська
 
     Жовтневий район м. Кривого Рога Дніпропетровської області
 
     Корабельний район м. Миколаєва
 
     Ленінградський район м. Києва
 
     Ленінський район м. Києва
 
     Ленінський район м. Луганська
 
     Ленінський район м. Львова
 
     Нахімовський район м. Севастополя
 
     Радянський район м. Львова
 
     Шевченківський район м. Львова
 
                         Сільські райони
 
     Тульчинський район Вінницької області
 
     Камінь-Каширський район Волинської області
 
     Магдалинівський район Дніпропетровської області
 
     Покровський район Дніпропетровської області
 
     Мар'їнський район Донецької області
 
     Ясинуватський район Донецької області
 
     Пологівський район Запорізької області
 
     Куйбишевський район Запорізької області
 
     Миронівський район Київської області
 
     Онуфріївський район Кіровоградської області
 
     Сокальський район Львівської області
 
     Антрацитівський район Луганської області
 
     Казанківський район Миколаївської області
 
     Червоноармійський район Ровенської області
 
     Прилуцький район Чернігівської області
 
              Промисловість, будівництво, транспорт,
            житлово-комунальне господарство і побутове
                     обслуговування населення
 
     виробниче об'єднання      "Дніпробудтранс"       Міністерства
будівництва УРСР
 
     виробничо-торговельне об'єднання     "Українські    промисли"
Міністерства місцевої промисловості УРСР
 
     виробниче об'єднання   газового   господарства    "Харківгаз"
Міністерства житлово-комунального господарства УРСР
 
     Волинське територіально-транспортне об'єднання автомобільного
транспорту Міністерства транспорту УРСР
 
     Дніпропетровське обласне  виробниче  об'єднання  будівництва,
ремонту   і   експлуатації   автомобільних   шляхів   Міністерства
будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР
 
     Запорізький домобудівний  комбінат  імені  60-річчя   Великої
Жовтневої  соціалістичної  революції  територіального будівельного
об'єднання "Запоріжбуд" Міністерства будівництва УРСР
 
     Запорізький райпобуткомбінат Запорізького  облпобутуправління
Міністерства побутового обслуговування населення УРСР
 
     Запорізький суднобудівний-судноремонтний  завод міжгалузевого
державного об'єднання річкового флоту "Головрічфлот"
 
     Київський ордена Трудового Червоного Прапора завод художнього
скла Міністерства промисловості будівельних матеріалів УРСР
 
     Київське територіально-виробниче   об'єднання  автомобільного
транспорту Міністерства транспорту УРСР
 
     Криворізьке об'єднання по  індпошиву  і  ремонту  трикотажних
виробів    Дніпропетровського    облпобутуправління   Міністерства
побутового обслуговування населення УРСР
 
     Кримське виробниче об'єднання  "Скіф"  Міністерства  місцевої
промисловості УРСР, м. Сімферополь
 
     ордена "Знак        Пошани"        виробниче       управління
водопровідно-каналізаційного господарства  м.  Києва  Міністерства
житлово-комунального господарства УРСР
 
     ордена Леніна  будівельно-монтажний  трест  N  1 Міністерства
будівництва УРСР, м. Київ
 
     Сумський завод  силікатної   цегли   виробничого   об'єднання
"Сумбудматеріали"     Міністерства    промисловості    будівельних
матеріалів УРСР
 
     славутський завод   "Будфарфор"   імені   XXV   з'їзду   КПРС
Міністерства    промисловості    будівельних    матеріалів   УРСР,
Хмельницька область
 
     трест "Донбасспецекскавація"                      виробничого
проектно-будівельно-монтажного    об'єднання   "Укрмонолітспецбуд"
Міністерства будівництва УРСР, м. Донецьк
 
     трест "Криворіжаглобуд"     Головкривбасбуду     Міністерства
будівництва УРСР
 
     трест "Севастопольбуд"      територіального      будівельного
об'єднання "Кримбуд" Міністерства будівництва УРСР
 
     трест "Укрпромспецбуд" Міністерства будівництва УРСР, м. Київ
 
     фабрика художньої    галантереї    київського     виробничого
об'єднання "Славутич" Міністерства місцевої промисловості УРСР
 
     фабрика "Веселка"  вінницького  виробничого об'єднання "Зоря"
Міністерства місцевої промисловості УРСР, м. Немирів
 
     Хмельницьке обласне    виробниче    об'єднання    будівельних
матеріалів Міністерства промисловості будівельних матеріалів УРСР
 
     черкаська фабрика    "Ремвзуття"    Міністерства   побутового
обслуговування населення УРСР.
 
                     Агропромисловий комплекс
 
                        Вінницька область
 
     колгосп "Дружба", Бершадський район
 
     колгосп "Родина", Калинівський район
 
     колгосп "Росія", Калинівський район
 
     колгосп імені С.М. Кірова, Літинський район
 
     колгосп "Зоря", Немирівський район
 
     колгосп "Україна", Тростянецький район
 
     колгосп імені І.В. Мічуріна, Хмільницький район
 
     колгосп "Прогрес", Шаргородський район
 
     колгосп імені М.І. Калініна, Шаргородський район
 
     бурякорадгосп Юзефо-Миколаївського    цукрового    комбінату,
Козятинський район
 
     дослідне господарство     вінницького     науково-виробничого
об'єднання "Еліта", Вінницький район
 
                        Волинська область
 
     колгосп імені XXII з'їзду КПРС, Володимир-Волинський район
 
     колгосп імені Карла Маркса, Горохівський район
 
     колгосп "Ленінський шлях", Іваничівський район
 
     колгосп "Перемога", Камінь-Каширський район
 
     колгосп імені О.В. Суворова, Луцький район
 
                     Дніпропетровська область
 
     Апостолівський експериментальний комбікормовий завод
 
     колгосп "Червоний партизан", Верхньодніпровський район
 
     колгосп "Прогрес", Криничанський район
 
     колгосп "Україна", Магдалинівський район
 
     ордена Трудового     Червоного    Прапора    колгосп    імені
М.І. Калініна, Новомосковський район
 
     ордена Трудового   Червоного   Прапора   колгосп    "Победа",
Покровський район
 
     Верхньодніпровський крохмале-патоковий     комбінат     імені
60-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції
 
                         Донецька область
 
     колгосп "Росія", Володарський район
 
     колгосп "Путь Ильича", Красноармійський район
 
     колгосп "Червоний Жовтень", Мар'їнський район
 
     ордена Леніна колгосп "Жовтень", Мар'їнський район
 
     колгосп "Зоря комунізму", Шахтарський район
 
     колгосп "Победа", Новоазовський район
 
     ордена Трудового  Червоного  Прапора   виробниче   об'єднання
"Артемсіль"
 
                       Житомирська область
 
     колгосп імені С.М. Кірова, Дзержинський район
 
     колгосп імені В.В. Куйбишева, Житомирський район
 
     колгосп імені В.І. Леніна, Ружинський район
 
     хмелерадгосп "Топільнянський", Луганський район
 
     дослідне господарство     "Нова    перемога"    житомирського
науково-виробничого об'єднання "Еліта", Любарський район
 
     коростенське виробниче об'єднання "Граніт"
 
                       Закарпатська область
 
     колгосп імені В.І. Леніна, Великоберезнянський район
 
     колгосп "Радянська Верховина", Міжгірський район
 
     колгосп імені XXIII з'їзду КПРС, Свалявський район
 
     колгосп "Радянські Карпати", Тячівський район
 
                        Запорізька область
 
     колгосп імені 30-річчя ВЛКСМ, Бердянський район
 
     колгосп "Нива", Бердянський район
 
     колгосп імені М.В. Фрунзе, Запорізький район
 
     колгосп "Таврія", Куйбишевський район
 
     колгосп імені Т.Г. Шевченка, Пологівський район
 
     дослідне господарство      "Мелітопольське"      Українського
науково-дослідного      інституту     зрошуваного     садівництва,
Мелітопольський район
 
     Пологівський райагробуд
 
                    Івано-Франківська область
 
     колгосп імені В.І. Леніна, Богородчанський район
 
     колгосп імені В.І. Леніна, Галицький район
 
     колгосп "Ленінським шляхом", Городенківський район
 
     агрофірма "Прут", Коломийський район
 
     ордена "Знак Пошани"  колгосп  імені  Я.  Галана,  Косівський
район
 
                         Київська область
 
     колгосп імені В.І. Леніна, Бородянський район
 
     колгосп "Комунар", Кагарлицький район
 
     колгосп імені Т.Г. Шевченка, Миронівський район
 
     колгосп імені С.М. Кірова, Рокитнянський район
 
     колгосп імені М.І. Калініна, Тетіївський район
 
     ордена Трудового     Червоного    Прапора    радгосп-комбінат
"Калитянський" імені 50-річчя СРСР, Броварський район
 
     Маслівський радгосп-технікум, Миронівський район
 
     птахорадгосп "Семиполківський", Броварський район
 
     державний племінний птахозавод "Кучаківський", Бориспільський
район
 
     трест "Укрсільенергомонтаж"           кооперативно-державного
виробничого об'єднання "Агробудмонтаж"
 
                      Кіровоградська область
 
     колгосп імені О.В. Суворова, Бобринецький район
 
     колгосп імені XXII з'їзду КПРС, Добровеличківський район
 
     колгосп імені Комінтерну, Онуфріївський район
 
     колгосп імені Т.Г. Шевченка, Ульяновський район
 
     радгосп "Маріампільський", Петрівський район
 
                         Кримська область
 
     колгосп "Победа", Бахчисарайський район
 
     колгосп імені В.П. Чкалова, Красногвардійський район
 
     радгосп "Северный", Красноперекопський район
 
     радгосп "Присивашний", Кіровський район
 
     радгосп "Сінокосний", Роздольненський район
 
     племінний птахорадгосп "Партизан", Сімферопольський район
 
     ордена Трудового Червоного Прапора  дослідне  господарство  -
радгосп імені  Ф.Е.  Дзержинського  науково-виробничого об'єднання
"Крос", Сімферопольський район
 
                        Луганська область
 
     колгосп "Победа", Біловодський район
 
     колгосп імені Артема, Кремінський район
 
     колгосп "Радянська Україна", Марківський район
 
     колгосп "Заповіти Леніна", Свердловський район
 
     Луганський комбінат хлібопродуктів
 
     ордена Трудового Червоного Прапора племінний завод  імені  М.
М. Литвинова, Слов'яносербський район
 
                        Львівська область
 
     колгосп "Авангард", Буський район
 
     колгосп імені В.І. Чапаєва, Городоцький район
 
     колгосп імені Б. Хмельницького, Кам'янсько-Бузький район
 
     ордена Трудового   Червоного   Прапора   колгосп   "Прогрес",
Нестеровський район
 
     колгосп імені Т.Г. Шевченка, Старосамбірський район
 
     колгосп імені С.М. Кірова, Радехівський район
 
     Радехівський цукровий завод
 
     Самбірський хлібокомбінат
 
                       Миколаївська область
 
     колгосп "Шлях до комунізму", Казанківський район
 
     колгосп "Росія", Первомайський район
 
     радгосп "Комунар", Снігурівський район
 
                         Одеська область
 
     колгосп "Победа", Ананьївський район
 
     ордена Леніна колгосп "Зоря комунізму", Любашівський район
 
     колгосп "Прикордонник", Ренійський район
 
     радгосп "Росія", Великомихайлівський район
 
     Одеське виробниче об'єднання м'ясної промисловості
 
                        Полтавська область
 
     колгосп імені В.І. Леніна, Великобагачанський район
 
     колгосп "Червона Україна", Гадяцький район
 
     ордена Трудового Червоного Прапора колгосп імені М. Горького,
Глобинський район
 
     колгосп "Україна", Гребінківський район
 
     колгосп "Маяк", Котелевський район
 
     колгосп "Маяк комунізму", Семенівський район
 
     колгосп імені С. Орджонікідзе, Шишацький район
 
     головне підприємство    обласного    виробничого   об'єднання
матеріально-технічного забезпечення
 
     Глобинське ремонтно-транспортне підприємство
 
                        Ровенська область
 
     колгосп "30 років Жовтня", Володимирецький район
 
     колгосп "Шлях до комунізму", Млинівський район
 
     колгосп "Горинь", Гощанський район
 
     ордена "Знак Пошани" колгосп імені  В.І.  Леніна,  Ровенський
район
 
     колгосп "Дружба", Червоноармійський район
 
     елітно-насінницький радгосп імені XXV з'їзду КПРС ровенського
науково-виробничого об'єднання "Еліта", Гощанський район
 
                         Сумська область
 
     колгосп "Червоний лан", Буринський район
 
     колгосп "Комуніст", Конотопський район
 
     колгосп імені С.М. Кірова, Лебединський район
 
     елітно-насінницький радгосп "Вирівський", Конотопський район
 
                      Тернопільська область
 
     колгосп імені Ілліча, Гусятинський район
 
     колгосп "Іскра", Заліщицький район
 
     колгосп імені Б. Хмельницького, Збаразький район
 
     колгосп імені О. Матросова, Лановецький район
 
     колгосп імені М.І. Калініна, Теребовлянський район
 
     колгосп імені Г.І. Петровського, Тернопільський район
 
     Тернопільське виробниче об'єднання  по  випуску  продовольчих
товарів
 
                        Харківська область
 
     колгосп "Росія", Великобурлуцький район
 
     колгосп "Комінтерн", Зачепилівський район
 
     колгосп імені Г.І. Петровського, Куп'янський район
 
     ордена "Знак    Пошани"    колгосп   імені   М.І.   Калініна,
Первомайський район
 
     бурякорадгосп цукрового   комбінату   імені   В.І.    Леніна,
Кегичівський район
 
     Балаклійське проектно-промислово-будівельне        об'єднання
облагробуду
 
                        Херсонська область
 
     ордена Леніна колгосп імені С.М. Кірова, Білозерський район
 
     ордена Трудового Червоного Прапора колгосп імені В.І. Леніна,
Нововоронцовський район
 
     ордена Трудового  Червоного  Прапора  колгосп-племзавод імені
С.М. Кірова, Скадовський район
 
     колгосп імені С.М. Кірова, Чаплинський район
 
     агрофірма-радгосп "Білозерський", Білозерський район
 
                       Хмельницька область
 
     ордена Леніна агрофірма "Україна", Городоцький район
 
     колгосп імені В.П. Чкалова, Городоцький район
 
     колгосп імені 40-річчя Жовтня, Кам'янець-Подільський район
 
     колгосп імені Г.І. Котовського, Красилівський район
 
     колгосп "Труд", Теофіпольський район
 
     колгосп імені ленінської "Правди", Ярмолинецький район
 
     Старокостянтинівський завод сухого знежиреного молока
 
                        Черкаська область
 
     колгосп імені П.П. Постишева, Золотоніський район
 
     колгосп імені В.І. Леніна, Монастирищенський район
 
     колгосп "Перемога", Смілянський район
 
     ордена Леніна колгосп "Росія", Христинівський район
 
     колгосп імені Червоної Армії, Черкаський район
 
     птахофабрика "Перемога", Черкаський район
 
                       Чернівецька область
 
     колгосп імені Т.Г. Шевченка, Вижницький район
 
     колгосп імені Ф.Е. Дзержинського, Заставнівський район
 
     колгосп "Перемога", Кіцманський район
 
     радгосп імені Ф.Е. Дзержинського, Сокирянський район
 
                       Чернігівська область
 
     колгосп "13-річчя Жовтня", Борзнянський район
 
     колгосп "Правда", Коропський район
 
     колгосп "Ленінський шлях", Ніжинський район
 
     колгосп імені М.О. Щорса, Новгород-Сіверський район
 
     колгосп "Дружба", Талалаївський район
 
     колгосп "Прогрес", Чернігівський район
 
     ордена Трудового  Червоного  Прапора  радгосп   "Журавський",
Варвинський район
 
     Бобровицький радгосп-технікум, Бобровицький район
 
     чернігівське районне підприємство "Агропромтехніка"
 
     чернігівське об'єднання "Райагробуд"
 
                             м. Київ
 
     хлібокомбінат N    2    Київського   виробничого   об'єднання
хлібопекарської промисловості.
 
 
                                            Додаток N 2
                                  до постанови Ради Міністрів УРСР
                                           і Укрпрофради
                                     від 28 липня 1990 р. N 164
 
                             ПЕРЕЛІК
           науково-дослідних інститутів та міжгалузевих
         науково-технічних комплексів Академії наук УРСР,
       колективи яких нагороджуються перехідними Червоними
         прапорами ЦК КПРС, Ради Міністрів СРСР, ВЦРПС і
        ЦК ВЛКСМ за успішне виконання завдань комплексних
         програм по вирішенню важливих науково-технічних
                             проблем
 
 
     ордена  Леніна  інститут  кібернетики  імені  В.М.  Глушкова,
м. Київ
 
     міжгалузевий науково-технічний       комплекс       "інститут
електрозварювання імені Є. Патона", м. Київ
 
     міжгалузевий науково-технічний      комплекс       "Порошкова
металургія", м. Київ
 
 
                                            Додаток N 3
                                  до постанови Ради Міністрів УРСР
                                           і Укрпрофради
                                     від 28 липня 1990 р. N 164
 
                             ПЕРЕЛІК
        міст і міських районів та підприємств і об'єднань,
        колективи яких нагороджуються Почесними грамотами
         Ради Міністрів СРСР, ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ "За високі
        досягнення в економії і раціональному використанні
               матеріальних і паливно-енергетичних
                      ресурсів у 1989 році"
 
 
     м. Марганець Дніпропетровської області
 
     Ленінградський район м. Києва
 
     Київське виробниче об'єднання  хлібопекарської  промисловості
Міністерства хлібопродуктів УРСР
 
     Київський завод газового устаткування і приладів Міністерства
житлово-комунального господарства УРСР
 
     Львівське обласне виробниче об'єднання будівництва, ремонту і
експлуатації   автомобільних  шляхів  Міністерства  будівництва  і
експлуатації автомобільних шляхів УРСР
 
     Управління по     виробництву     будівельних      матеріалів
Сторожинецького   міжгосподарського   комбінату   по   виробництву
будівельних матеріалів і будівництву  агропромислового  формування
Чернівецької області Держагропрому УРСР
 
     Харківське автотранспортне  підприємство  16363  Харківського
територіально-виробничого  об'єднання  автомобільного   транспорту
Міністерства транспорту УРСР
 
 
                                            Додаток N 4
                                  до постанови Ради Міністрів УРСР
                                           і Укрпрофради
                                     від 28 липня 1990 р. N 164
 
                             РОЗМІРИ
                  грошових премій, що визначені
 
 
     I. Містам,    міським   і   сільським   районам,   колгоспам,
нагородженим  перехідними  Червоними  прапорами  ЦК   КПРС,   Ради
Міністрів СРСР, ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ
 
------------------------------------------------------------------
                                                     |   Розмір
                                                     |  грошової
                                                     |   премії
                                                     |   (тис.
                                                     |карбованців)
------------------------------------------------------------------
                      Міста і міські райони
 
м. Ізюм Харківської області                                10
 
м. Куп'янськ Харківської області                           10
 
м. Марганець Дніпропетровської області                     10
 
м. Новомосковськ Дніпропетровської області                 10
 
м. Тернопіль                                               20
 
Бабушкінський район м. Дніпропетровська                    20
 
Жовтневий район м. Кривого Рога Дніпропетровської
області                                                    20
 
Корабельний район м. Миколаєва                             10
 
Ленінградський район м. Києва                              30
 
Ленінський район м. Києва                                  10
 
Ленінський район м. Луганська                              20
 
Ленінський район м. Львова                                 20
 
Нахімовський район м. Севастополя                          20
 
Радянський район м. Львова                                 20
 
Шевченківський район м. Львова                             20
 
                         Сільські райони
 
Тульчинський район Вінницької області                      10
 
Камінь-Каширський район Волинської області                  9
 
Магдалинівський район Дніпропетровської області            10
 
Покровський район Дніпропетровської області                 9
 
Мар'їнський район Донецької області                        13
 
Ясинуватський район Донецької області                       9
 
Пологівський район Запорізької області                     10
 
Куйбишевський район Запорізької області                    10
 
Миронівський район Київської області                        9
 
Онуфріївський район Кіровоградської області                 6
 
Сокальський район Львівської області                       14
 
Антрацитівський район Луганської області                    9
 
Казанківський район Миколаївської області                   7
 
Червоноармійський район Ровенської області                 11
 
Прилуцький район Чернігівської області                     14
 
                             Колгоспи
 
                      по Вінницькій області
 
колгосп "Дружба", Бершадський район                      8630
 
колгосп "Родина", Калинівський район                     5620
 
колгосп "Росія", Калинівський район                      6290
 
колгосп імені С.М. Кірова, Літинський район              3980
 
колгосп "Зоря", Немирівський район                       2470
 
колгосп "Україна", Тростянецький район                   4510
 
колгосп імені І.В. Мічуріна, Хмільницький район          9550
 
колгосп "Прогрес", Шаргородський район                   7780
 
колгосп імені М.І. Калініна, Шаргородський район         7660
 
                      по Волинській області
 
колгосп імені XXII з'їзду КПРС,
Володимир-Волинський район                               4080
 
колгосп імені Карла Маркса, Горохівський район           3480
 
колгосп "Ленінський шлях", іваничівський район           6640
 
колгосп "Перемога", Камінь-Каширський район              4810
 
колгосп імені О.В. Суворова, Луцький район               6890
 
                   по Дніпропетровській області
 
колгосп "Червоний партизан", Верхньодніпровський
район                                                    5580
 
колгосп "Прогрес", Криничанський район                   7650
 
колгосп "Україна", Магдалинівський район                 3340
 
ордена Трудового Червоного Прапора колгосп імені
М.І. Калініна, Новомосковський район                     9090
 
ордена Трудового Червоного Прапора колгосп
 
"Победа", Покровський район                             17070
 
                       по Донецькій області
 
колгосп "Росія", Володарський район                      4630
 
колгосп "Путь Ильича", Красноармійський район            7810
 
колгосп "Червоний Жовтень", Мар'їнський район            7230
 
ордена Леніна колгосп "Жовтень", Мар'їнський район       8340
 
колгосп "Победа", Новоазовський район                    6590
 
колгосп "Зоря комунізму", Шахтарський район              4390
 
                     по Житомирській області
 
колгосп імені С.М. Кірова, Дзержинський район            2580
 
колгосп імені В.В. Куйбишева, Житомирський район         4160
 
колгосп імені В.І. Леніна, Ружинський район              7440
 
                     по Закарпатській області
 
колгосп імені В.І. Леніна, Великоберезнянський район     6350
 
колгосп "Радянська Верховина", Міжгірський район         7520
 
колгосп імені XXIII з'їзду КПРС, Свалявський район       3900
 
колгосп "Радянські Карпати", Тячівський район            7760
 
                      по Запорізькій області
 
колгосп імені 30-річчя ВЛКСМ, Бердянський район          4700
 
колгосп "Нива", Бердянський район                        3490
 
колгосп імені М.В. Фрунзе, Запорізький район             5300
 
колгосп "Таврія", Куйбишевський район                    4680
 
колгосп імені Т.Г. Шевченка, Пологівський район          4980
 
                  по Івано-Франківській області
 
колгосп імені В.І. Леніна, Богородчанський район         9540
 
колгосп імені В.І. Леніна, Галицький район               4940
 
колгосп "Ленінським шляхом", Городенківський район      15670
 
агрофірма "Прут", Коломийський район                    46890
 
ордена "Знак Пошани" колгосп імені Я. Галана,
Косівський район                                        16270
 
                       по Київській області
 
колгосп імені В.І. Леніна, Бородянський район            6960
 
колгосп "Комунар", Кагарлицький район                    5820
 
колгосп імені Т.Г. Шевченка, Миронівський район          5380
 
колгосп імені С.М. Кірова, Рокитнянський район           6040
 
колгосп імені М.І. Калініна, Тетіївський район           4180
 
                    по Кіровоградській області
 
колгосп імені О.В. Суворова, Бобринецький район          5800
 
колгосп імені XXII з'їзду КПРС, Добровеличківський
район                                                    8360
 
колгосп імені Комінтерна, Онуфріївський район            9100
 
колгосп імені Т.Г. Шевченка, Ульяновський район          6190
 
                       по Кримській області
 
колгосп "Победа", Бахчисарайський район                 12020
 
колгосп імені В.П. Чкалова, Красногвардійський район     7860
 
                      по Луганській області
 
колгосп "Победа", Біловодський район                     2960
 
колгосп імені Артема, Кремінський район                  3240
 
колгосп "Радянська Україна", Марківський район           8110
 
колгосп "Заповіти Леніна", Свердловський район           5660
 
                      по Львівській області
 
колгосп "Авангард", Буський район                        5280
 
колгосп імені В.І. Чапаєва, Городоцький район            5690
 
колгосп імені Б. Хмельницького,
Кам'янсько-Бузький район                                13300
 
ордена Трудового Червоного Прапора колгосп
"Прогрес", Нестеровський район                          13820
 
колгосп імені Т.Г. Шевченка, Старосамбірський район      5340
 
колгосп імені С.М. Кірова, Радехівський район            6700
 
                     по Миколаївській області
 
колгосп "Шлях до комунізму", Казанківський район         8480
 
колгосп "Росія", Первомайський район                     6290
 
                       по Одеській області
 
колгосп "Победа", Ананьївський район                     5640
 
ордена Леніна колгосп "Зоря комунізму",
Любашівський район                                       6080
 
колгосп "Прикордонник", Ренійський район                12830
 
                      по Полтавській області
 
колгосп імені В.І. Леніна, Великобагачанський район     18160
 
колгосп "Червона Україна", Гадяцький район               7020
 
ордена Трудового Червоного Прапора колгосп
імені М. Горького, Глобинський район                     5620
 
колгосп "Україна", Гребінківський район                  5830
 
колгосп "Маяк", Котелевський район                       4420
 
колгосп "Маяк комунізму", Семенівський район             4760
 
колгосп імені С. Орджонікідзе, Шишацький район           5760
 
                      по Ровенській області
колгосп "30 років Жовтня", Володимирецький район         4190
 
колгосп "Шлях до комунізму", Млинівський район           4560
 
колгосп "Горинь", Гощанський район                       2890
 
ордена "Знак Пошани" колгосп імені В.І. Леніна,
Ровенський район                                         6820
 
колгосп "Дружба", Червоноармійський район                6620
 
                       по Сумській області
 
колгосп "Червоний лан", Буринський район                 4560
 
колгосп "Комуніст", Конотопський район                   3340
 
колгосп імені С.М. Кірова, Лебединський район            6910
 
                    по Тернопільській області
 
колгосп імені Ілліча, Гусятинський район                 5930
 
колгосп "Іскра", Заліщицький район                       7520
 
колгосп імені Б. Хмельницького, Збаразький район         4560
 
колгосп імені О. Матросова, Лановецький район            6470
 
колгосп імені М.І. Калініна, Теребовлянський район       5160
 
колгосп імені Г.І. Петровського, Тернопільський
район                                                    5530
 
                      по Харківській області
 
колгосп "Росія", Великобурлуцький район                  6670
 
колгосп "Комінтерн", Зачепилівський район                7290
 
колгосп імені Г.І. Петровського, Куп'янський район       4280
 
ордена "Знак Пошани" колгосп імені М.І. Калініна,
Первомайський район                                      4280
 
                      по Херсонській області
 
ордена Леніна колгосп імені С.М. Кірова,
Білозерський район                                      19000
 
ордена Трудового Червоного Прапора колгосп імені
В.І. Леніна, Нововоронцовський район                     6330
 
ордена Трудового Червоного Прапора колгосп-племзавод
імені С.М. Кірова, Скадовський район                    13240
 
колгосп імені С.М. Кірова, Чаплинський район             7990
 
                     по Хмельницькій області
 
ордена Леніна агрофірма "Україна", Городоцький район    13040
 
колгосп мені В.П. Чкалова, Городоцький район             6090
 
колгосп імені 40-річчя Жовтня, Кам'янець-Подільський
район                                                    4100
 
колгосп імені Г.І. Котовського, Красилівський район      9610
 
колгосп "Труд", Теофіпольський район                     6680
 
колгосп імені ленінської "Правди", Ярмолинецький
район                                                    5580
 
                      по Черкаській області
 
колгосп імені П.П. Постишева, Золотоніський район        6590
 
колгосп імені В.І. Леніна, Монастирищенський район       3370
 
колгосп "Перемога", Смілянський район                    4420
 
ордена Леніна колгосп "Росія", Христинівський район      9080
 
колгосп імені Червоної Армії, Черкаський район           3580
 
                     по Чернівецькій області
 
колгосп імені Т.Г. Шевченка, Вижницький район           10810
 
колгосп імені Ф.Е. Дзержинського, Заставнівський
район                                                    6940
 
колгосп "Перемога", Кіцманський район                    3300
 
                     по Чернігівській області
 
колгосп "13-річчя Жовтня", Борзнянський район            4730
 
колгосп "Правда", Коропський район                       8810
 
колгосп "Ленінський шлях", Ніжинський район             11100
 
колгосп імені М.О. Щорса, Новгород-Сіверський район      5340
 
колгосп "Дружба", Талалаївський район                    5650
 
колгосп "Прогрес", Чернігівський район                   6820
 
     II. Містам   і  міським  районам,  що  нагороджені  Почесними
грамотами Ради Міністрів СРСР, ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ
------------------------------------------------------------------
                                                     |   Розмір
                                                     |  грошової
                                                     |   премії
                                                     |   (тис.
                                                     |карбованців)
------------------------------------------------------------------
м. Марганець Дніпропетровської області                      7,5
 
Ленінградський район м. Києва                              15,0



<< Назад | <<< Главная страница

Разное

При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка на pravo.levonevsky.org обязательна

© 2006-2017г. www.levonevsky.org

TopList

Законодательство Беларуси и других стран

Законодательство России кодексы, законы, указы (избранное), постановления, архив

Законодательство Украины кодексы, законы, указы, постановления, приказы, письма


Законодательство Республики Беларусь по дате принятия:

2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 до 2000 года

Защита прав потребителя
ЗОНА - специальный проект

Бюллетень "ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ" - о предпринимателях.



Новые документы




NewsBY.org - News of Belarus

UK Laws - Legal Portal

Legal portal of Belarus

Valery Levaneuski. Personal website of the Belarus politician, the former political prisoner