МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
10.01.2009 N 10
Про підсумки проведення
Всеукраїнського конкурсу майстерності
педагогічних працівників позашкільних
навчальних закладів "Джерело творчості"
у номінації "Методист-2008"
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України
від 26.01.2008 N 38 ( v0038290-08 ) у листопаді 2008 року
проведено Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних
працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у
номінації "Методист-2008".
За результатами заочного туру III етапу конкурсу було
визначено 40 учасників завершального туру. Учасники конкурсу
виявили високий рівень науково-теоретичної та методичної
підготовки, застосування інноваційних знань у процесі розв'язання
конкретних педагогічних ситуацій.
На підставі рішення журі конкурсу Н А К А З У Ю:
1. Затвердити список переможців, що додається.
2. За вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти, активну
участь в організації навчальної та методичної роботи і з
урахуванням подання Міністерства освіти і науки Автономної
Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та
Севастопольської міських державних адміністрацій нагородити:
Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України
------------------------------------------------------------------
|1. |Авраменко |- методиста Каланчацького районного |
| |Людмилу Сергіївну |дитячо-юнацького центру Херсонської |
| | |області |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|2. |Арчибасову |- методиста Смілянського будинку дитячої|
| |Тетяну Юріївну |та юнацької творчості Черкаської області|
|---+-------------------+----------------------------------------|
|3. |Кіндзерську |- методиста Івано-Франківського |
| |Світлану Григорівну|обласного відділення Малої академії наук|
| | |України |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|4. |Королькову |- методиста Шепетівського міського |
| |Галину Андріївну |центру дитячої та юнацької творчості |
| | |Хмельницької області |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|5. |Маркелову |- заступника директора з навчально- |
| |Ірину Миколаївну |виховної роботи Євпаторійського |
| | |центру дитячої та юнацької творчості |
| | |"Ровесник" Автономної Республіки Крим |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|6. |Мельник |- методиста Києво-Святошинського |
| |Аллу Володимирівну |районного центру науково-технічної |
| | |творчості учнівської молоді "Шанс" |
| | |Київської області |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|7. |Моругіна |- методиста Краматорського центру |
| |Сергія Вікторовича |позашкільної роботи Донецької області |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|8. |Никифорчук-Падуру |- методиста Чернівецького міського |
| |Ілону Анатоліївну |палацу дітей та юнацтва |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|9. |Осипчук |- методиста центру творчості дітей та |
| |Людмилу Василівну |юнацтва Кам'янка-Бузького району |
| | |Львівської області |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|10.|Петлицьку |- методиста Київського палацу дітей та |
| |Наталію Миколаївну |юнацтва |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|11.|Приходько |- методиста Чемеровецького районного |
| |Руслану Вікторівну |будинку школярів Хмельницької області |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|12.|Протасову |- методиста Балаклавського будинку |
| |Надію Анатоліївну |дитячої та юнацької творчості |
| | |м. Севастополя |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|13.|Романцова |- методиста Шосткинського центру |
| |Сергія Васильовича |естетичного виховання дітей та юнацтва |
| | |Сумської області |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|14.|Салтикову |методиста Кіровоградського обласного |
| |Ольгу Володимирівну|центру дитячої та юнацької творчості |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|15.|Собіль |- методиста Теребовлянського районного |
| |Оксану Мефодіївну |центру позашкільної роботи дітей та |
| | |юнацтва Тернопільської області |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|16.|Сороку |- методиста Лановецького районного |
| |Ольгу Степанівну |комунального будинку дитячої та юнацької|
| | |творчості Тернопільської області |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|17.|Циганкову |- методиста Дитячого |
| |Валентину Іванівну |оздоровчо-екологічного центру |
| | |Оболонського району м. Києва |
------------------------------------------------------------------
Знаком "Відмінник освіти України"
------------------------------------------------------------------
|1. |Бабулу |- методиста Волинського обласного центру|
| |Ірину Ігорівну |науково-технічної творчості учнівської |
| | |молоді управління освіти і науки |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|2. |Беркань |- методиста Арбузинського районного |
| |Поліну |будинку творчості школярів Миколаївської|
| |Володимирівну |області |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|3. |Бицько |- методиста комунального закладу |
| |Тетяну Миколаївну |"Чернігівська обласна станція юних |
| | |натуралістів" |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|4. |Грачову |- методиста Херсонського обласного |
| |Олену Михайлівну |центру туристсько-краєзнавчої творчості |
| | |учнівської молоді |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|5. |Павлову-Сисюк |- методиста Херсонського Палацу дитячої |
| |Тетяну Вікторівну |та юнацької творчості |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|6. |Сарвірова |- методиста Ізмаїльського міського |
| |Ігора Генійовича |центру позашкільної роботи та дитячої |
| | |творчості ім. А.Гайдара Одеської області|
|---+-------------------+----------------------------------------|
|7. |Ушак |- методиста Чернігівського обласного |
| |Світлану Григорівну|центру дитячого та юнацького туризму і |
| | |екскурсій |
------------------------------------------------------------------
Знаком "А.С.Макаренко"
------------------------------------------------------------------
|1. |Зотову |- методиста Хмельницького обласного |
| |Олену Василівну |еколого-натуралістичного центру |
| | |учнівської молоді |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|2. |Коломієць |- методиста Миколаївського обласного |
| |Раїсу Федорівну |центру туризму, краєзнавства та |
| | |екскурсій учнівської молоді |
------------------------------------------------------------------
Знаком "Софія Русова"
------------------------------------------------------------------
|1. |Білецьку |- методиста Миколаївського обласного |
| |Людмилу Михайлівну |центру науково-технічної творчості |
| | |учнівської молоді |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|2. |Глея |- методиста Броварського районного |
| |Валерія Івановича |центру туризму Київської області |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|3. |Священко |- методист Татарбунарського районного |
| |Галину Павлівну |будинку дитячої творчості Одеської |
| | |області |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|4. |Трощенка |- методиста Миколаївського обласного |
| |Володимира |центру туризму, краєзнавства та |
| |Олександровича |екскурсій учнівської молоді |
------------------------------------------------------------------
Оголосити подяку:
------------------------------------------------------------------
|1. |Головатюк |- методисту Ставищанського районного |
| |Інні Яківні |центру дитячої та юнацької творчості |
| | |Київської області |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|2. |Горбенко |- методисту Немирівського будинку |
| |Любові Петрівні |дитячої та юнацької творчості |
| | |Вінницької області |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|3. |Горбенко |- методисту Енергодарського будинку |
| |Світлані Іванівні |дитячої та юнацької творчості |
| | |Запорізької області |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|4. |Горшковій |- методисту Центру дитячої та юнацької |
| |Олені Григорівні |творчості Залізничного району м. Львова |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|5. |Демчук |- методисту Вінницької обласної станції |
| |Олені Олександрівні|юних натуралістів |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|6. |Макаренко |- методисту Антрацитівської міської |
| |Людмилі Іванівні |станції юних техніків Луганської області|
|---+-------------------+----------------------------------------|
|7. |Медніковій |- методисту Красноградського районного |
| |Людмилі Петрівні |центру дитячої та юнацької творчості |
| | |Харківської області |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|8. |Пінчук |- методисту Кримського республіканського|
| |Ганні Валентинівні |позашкільного навчального закладу "Центр|
| | |дитячої та юнацької творчості" |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|9. |Спіжевій |- методисту Центру позашкільної роботи |
| |Дарії Василівні |Святошинського району м. Києва |
|---+-------------------+----------------------------------------|
|10.|Тараненко |- методисту Каховської районної станції |
| |Олександрі |юних техніків Херсонської області |
| |Олександрівні | |
------------------------------------------------------------------
3. Наказ надрукувати в "Інформаційному збірнику Міністерства
освіти і науки України".
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника
Міністра Полянського П.Б.
Міністр І.О.Вакарчук