НАЙТИ ДОКУМЕНТ
Наказ № 1240 від 31.10.1984Про затвердження галузевих правил внутрішнього трудового розпорядку для робітників і службовців установ, організацій, підприємств системи Міністерства охорони здоров'я СРСР
Текст документа по состоянию на 2 июля 2009 года
<< Назад |
<<< Главная страница
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
20.06.2008 N 566
Про підведення підсумків II етапу та проведення
III етапу Всеукраїнської студентської
олімпіади з програмування
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від
28.12.2007 р. N 1202 "Про проведення Всеукраїнської студентської
олімпіади з програмування 2007/2008 навчального року було
проведено Всеукраїнську студентську олімпіаду з програмування
(далі - олімпіада).
Перший етап олімпіади пройшов у межах кожного вищого
навчального закладу серед студентів, які в ньому навчаються,
другий етап (регіональний) проводився серед переможців першого
етапу 15-19 квітня 2008 року в Таврійському національному
університеті ім. В.І.Вернадського, Харківському національному
університеті радіоелектроніки, Сумському державному університеті,
Львівському національному університеті імені Івана Франка, які
визначені базовими вищими навчальними закладами з проведення
олімпіади. В олімпіаді брали участь 372 студенти (127 команд) з
76 вищих навчальних закладів України.
На підставі рішень оргкомітетів базових вищих навчальних
закладів з проведення II етапу Всеукраїнської студентської
олімпіади з програмування 2007/2008 навчального року
Н А К А З У Ю:
1. Затвердити підсумки II етапу Всеукраїнської студентської
олімпіади з програмування 2007/2008 н.р. та нагородити дипломами
I, II, III ступенів і заохочувальними дипломами Міністерства
освіти і науки України студентів-переможців (додаток 1).
2. Вінницькому національному технічному університету
(Мокін Б.І.):
2.1 Провести 10-13 вересня 2008 року III (фінальний) етап
олімпіади.
2.2 Забезпечити проведення III (фінального) етапу олімпіади
відповідно до Положення "Про Всеукраїнську студентську олімпіаду з
програмування", затвердженого наказом Міністерства освіти і науки
України від 26.02.2002 р N 147 ( v0147290-02 ).
2.3. До 20 вересня 2008 року подати до Інституту інноваційних
технологій і змісту освіти звіт про підсумки проведення III етапу
олімпіади.
3. Ректорам вищих навчальних закладів відрядити команди
студентів та керівників команд до Вінницького національного
технічного університету для участі в III етапі олімпіади у терміни
визначені п. 2.1 наказу (додаток 2).
Оплату відряджень учасників III етапу олімпіади, керівників
команд, членів журі та Всеукраїнського оргкомітету здійснити за
рахунок навчальних закладів, в яких вони відповідно навчаються або
працюють.
4. До 20 червня 2008 року керівникам команд, які братимуть
участь у III етапі олімпіади, надіслати електронною поштою
(contest@vstu.vinnica.ua) на адресу базового вищого навчального
закладу анкети учасників та олімпіадні завдання.
5. Витрати на організацію і проведення III етапу олімпіади,
нагородження Його переможців здійснюються за рахунок коштів
базового вищого навчального закладу, вищих навчальних закладів,
які беруть в ньому участь та коштів з інших джерел.
6. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти
Міністерства освіти і науки України (Завалевський Ю.І.) спільно з
Вінницьким національним технічним університетом (Мокін Б.І.):
6.1. Забезпечити організаційне та науково-методичне
керівництво III етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.
6.2. Визначити 4 команди студентів-переможців III етапу (по
три студенти в кожній команді) для участі в 33-й Міжнародній
олімпіаді з програмування.
6.3. Призначити відповідальними за проведення III етапу
олімпіади, підготовку студентів до 3-ї Міжнародної олімпіади з
програмування та участь у ній Журавльову Н.В., завідувачку сектора
Інституту інноваційних технологій і, змісту освіти (керівник
команди), Месюру В.І., доцента Вінницького національного
технічного університету та Медведева М.Г., доцента Київського
національного університету імені Тараса Шевченка (члени
міжнародного журі).
7. Департаменту економіки та фінансування (Куліков П.М.)
здійснити витрати на організацію та участь студентів-переможців
III етапу олімпіади в 33-й Міжнародній олімпіаді з програмування
згідно з затвердженим кошторисом.
8. Всеукраїнському оргкомітету студентської олімпіади з
програмування (Шинкарук В.Д.) спільно з департаментом вищої освіти
(Болюбаш Я.Я.), Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти
(Завалевський Ю.І.) проаналізувати підсумки олімпіади та довести
їх до відома вищих навчальних закладів.
9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника
Міністра Шинкарука В.Д.
Міністр І.О.Вакарчук
Додаток 1
до наказу Міністерства
освіти і науки України
20.06.2008 N 566
СПИСОК
переможців Всеукраїнської студентської
олімпіади з програмування 2007/2008 н.р.,
які нагороджуються дипломами I, II, III ступеня
та заохочувальними дипломами Міністерства
освіти і науки України
Диплом I ступеня
------------------------------------------------------------------
| N |Прізвище, ім'я, по батькові | Назва вищого навчального |
| п/п | | закладу |
|------+----------------------------+----------------------------|
| 1 | 2 | 3 |
|------+----------------------------+----------------------------|
|1. |Барінов Віктор Сергійович |Таврійський національний |
| |Канищев Сергій Андрійович |університет |
| |Штука Олександр Юрійович |ім. В.І.Вернадського |
|------+----------------------------+----------------------------|
|2. |Джулгаков Олексій |Національний технічний |
| |Анатолійович |університет "Харківський |
| |Полосухін Ілля Дмитрович |політехнічний інститут" |
| |Замесов Костянтин Сергійович| |
|------+----------------------------+----------------------------|
|3. |Гриненко Андрій Андрійович |Київський національний |
| |Сімоненко Владислав |університет імені Тараса |
| |Євгенович |Шевченка |
| |Нейтер Даніїл Юліанович | |
|------+----------------------------+----------------------------|
|4. |Білецький Василь Миколайович|Львівський національний |
| |Коркуна Остап Олегович |університет імені Івана |
| |Бабіля Руслан Васильович |Франка |
------------------------------------------------------------------
Диплом II ступеня
------------------------------------------------------------------
| N |Прізвище, ім'я, по батькові | Назва вищого навчального |
| п/п | | закладу |
|------+----------------------------+----------------------------|
| 1. | 2 | 3 |
|------+----------------------------+----------------------------|
|1. |Лобур Мар'ян Михайлович |Національний університет |
| |Засоба Євген Олександрович |"Львівська політехніка" |
| |Медвідь Андрій Ярославович | |
|------+----------------------------+----------------------------|
|2. |Євчинець Ігор Петрович |Львівський національний |
| |Дзюма Дмитро Володимирович |університет імені Івана |
| |Воєца Олександр |Франка |
| |Олександрович | |
|------+----------------------------+----------------------------|
|3. |Кувшинов Олександр Євгенович|Харківський національний |
| |Ляпота Віталій Миколайович |університет |
| |Скрипачова Маргарита |радіоелектроніки |
| |Андріївна | |
|------+----------------------------+----------------------------|
|4. |Кордубан Дмитро Олексійович |Інститут прикладного |
| |Слюсаренко Олексій |системного аналізу |
| |Олександрович |Національний технічний |
| |Касіцький Олексій Вікторович|університет України |
| | |"Київський політехнічний |
| | |інститут" |
|------+----------------------------+----------------------------|
|5. |Міланін Олександр |Таврійський національний |
| |Альбертович |університет |
| |Вінц Олександр Борисович |ім. В.І.Вернадського |
| |Мангільов Олександр Юрійович| |
|------+----------------------------+----------------------------|
|6. |Левенець Кирило |Одеський національний |
| |Анатолійович |політехнічний університет |
| |Ніколов Ернест | |
| |Олександрович | |
| |Яценко Кирило Володимировичч| |
|------+----------------------------+----------------------------|
|7. |Райчук Антон Володимирович |Київський національний |
| |Різванов Роман Рафаельович |університет імені Тараса |
| |Знов'як Юрій Володимирович |Шевченка |
|------+----------------------------+----------------------------|
|8. |Смєлов Валерій Вікторович |Київський національний |
| |Бачеріков Олександр |університет імені Тараса |
| |Іванович |Шевченка |
| |Коротков Андрій Сергійович | |
------------------------------------------------------------------
Диплом III ступеня
------------------------------------------------------------------
| N |Прізвище, ім'я, по батькові| Назва вищого навчального |
| п/п | | закладу |
|------+---------------------------+-----------------------------|
| 1 | 2 | 3 |
|------+---------------------------+-----------------------------|
|1. |Куп'як Ярослав Юрійович |Львівський національний |
| |Кушнір Павло Вікторович |університет імені Івана |
| |Шпот Тарас Юрійович |Франка |
|------+---------------------------+-----------------------------|
|2. |Михайлевський Євген |Вінницький національний |
| |Валерійович |технічний університет |
| |Мисак Ігор Миколайович | |
| |Стах Олексій Сергійович | |
|------+---------------------------+-----------------------------|
|3. |Обухівський Роман |Львівський національний |
| |Накрийко Андрій |університет імені Івана |
| |Володимирович |Франка |
| |Бардаков Сергій | |
| |Олександрович | |
|------+---------------------------+-----------------------------|
|4. |Батиєв Андрій Володимирович|Харківський національний |
| |Катаргін Борис Олегович |університет ім. В.Н.Каразіна |
| |Ковтуненко Ярослав | |
| |Олександрович | |
|------+---------------------------+-----------------------------|
|5. |Нейман Євген Вікторович |Донецький національний |
| |Кусков Іван Вячеславович |університет |
| |Корольов В'ячеслав | |
| |Олександрович | |
|------+---------------------------+-----------------------------|
|6. |Кузовков Максим Сергійович |Донецький національний |
| |Тимчук Олег Сергійович |університет |
| |Ломонос Антон Геннадійович | |
|------+---------------------------+-----------------------------|
|7. |Ходак Максим Олегович |Чорноморська філія |
| |Бурдаков Данило Олегович |Московського державного |
| | |університету |
|------+---------------------------+-----------------------------|
|8. |Одайський Роман |Запорізький національний |
| |Вячеславович |технічний університет |
| |Іспірянц Володимир | |
| |Рубенович | |
| |Невежко Дмитро Юрійович | |
|------+---------------------------+-----------------------------|
|9. |Чеканов Кирило |Одеський національний |
| |Володимирович |університет ім. І.І.Мечникова|
| |Петров Олег Олександрович | |
| |Бурдейний Віктор Вікторович| |
|------+---------------------------+-----------------------------|
|10. |Печений Олександр |Київський національний |
| |Михайлович |університет імені Тараса |
| |Муравщик Євген Олексійович |Шевченка |
| |Цепа Віталій Сергійович | |
|------+---------------------------+-----------------------------|
|11. |Іващенко Віталій |Сумський державний |
| |Анатолійович |університет |
| |Руденко Олександр | |
| |Геннадійович | |
| |Дібров Борис Олександрович | |
------------------------------------------------------------------
Додаток 2
до наказу Міністерства
освіти і науки України
20.06.2008 N 566
СПИСОК
команд за регіонами України, які братимуть
участь у III (фінальному) етапі Всеукраїнської
студентської олімпіади з програмування 2007/2008 н.р.
Північний регіон
------------------------------------------------------------------
| N |Прізвище, ім'я, по батькові | Назва вищого навчального |
| п/п | | закладу |
|------+----------------------------+----------------------------|
| 1 | 2 | 3 |
|------+----------------------------+----------------------------|
|1. |Гріненко Андрій |Київський національний |
| |Володимирович Нейтер Даніїл |університет імені Тараса |
| |Юліанович Симоненко |Шевченка |
| |Владислав | |
|------+----------------------------+----------------------------|
|2. |Райчук Антон Володимирович |Київський національний |
| |Різванов Роман Рафаелович |університет імені Тараса |
| |Знов'як Юрій Володимирович |Шевченка |
|------+----------------------------+----------------------------|
|3. |Смєлов Валерій Вікторович |Київський національний |
| |Бачеріков Олександр Ігорович|університет імені Тараса |
| |Коротков Андрій Сергійович |Шевченка |
|------+----------------------------+----------------------------|
|4. |Кірієнко Євген Іванович |Кременчуцький державний |
| |Закіпний Юрій Миколайович |політехнічний університет |
| |Петрусь Андрій Сергійович |ім. Михайла Остроградського |
|------+----------------------------+----------------------------|
|5. |Сташук Олександр Миколайович|Національний університет |
| |Пеньковський Богдан |"Києво-Могилянська академія"|
| |Андрійович Ольшевський Роман| |
| |Ярославович | |
|------+----------------------------+----------------------------|
|6. |Іващенко Віталій |Сумський державний |
| |Анатолійович Руденко |університет |
| |Олександр Геннадійович | |
| |Дібров Борис Олександрович | |
|------+----------------------------+----------------------------|
|7. |Стрельчук Сергій |Національний технічний |
| |Володимирович Карбачевський |університет України |
| |Олексій Ілліч |"Київський політехнічний |
| |Огнєв Павло Ігорович |інститут" |
|------+----------------------------+----------------------------|
|8. |Черненко Роман В'ячеславович|Черкаський національний |
| |Регент Костянтинович |університет |
| |Валерійович |ім. Б.Хмельницького |
------------------------------------------------------------------
Заохочувальними дипломами
------------------------------------------------------------------
|1.|Бовкун Олександр Сергійович |Дніпропетровський національний|
| |Лиска Антон В'ячеславович |університет |
| |Міхальов Олексій Олександрович| |
|--+------------------------------+------------------------------|
|2.|Мельников Ігор Володимирович |Львівський фізмат ліцей |
| |Бойко Тарас Миколайович | |
|--+------------------------------+------------------------------|
|3.|Чорномаз Віталій Васильович |Ужгородський національний |
| |Палінкаш Олексій Юрійович |університет |
| |Іваниш Дмитро Дмитрович | |
|--+------------------------------+------------------------------|
|4.|Чернеко Роман Вячеславович |Черкаський національний |
| |Регент Костянтин Валерійович |університет |
| | |ім. Б.Хмельницького |
|--+------------------------------+------------------------------|
|5.|Кірієнко Євген Іванович |Кременчуцький державний |
| |Закіпний Юрій Миколайович |політехнічний університет |
| |Петрусь Андрій Сергійович |ім. Михайла Остроградського |
|--+------------------------------+------------------------------|
|6.|Сташук Олександр Миколайович |Національний університет |
| |Пеньковський Богдан Андрійович|"Києво-Могилянська академія" |
| |Ольшевський Роман Ярославович | |
------------------------------------------------------------------
Південний регіон
------------------------------------------------------------------
| N |Прізвище, ім'я, по батькові | Назва вищого навчального |
| п/п | | закладу |
|-----+-----------------------------+----------------------------|
| 1 | 2 | 3 |
|-----+-----------------------------+----------------------------|
|1. |Ходак Максим Олегович |Чорноморська філія |
| |Бурдаков Данило Олегович |Московського державного |
| | |університету |
|-----+-----------------------------+----------------------------|
|2. |Одайський Роман Вячеславович |Запорізький національний |
| |Іспірянц Володимир Рубенович |технічний університет |
| |Невежко Дмитро Юрійович | |
|-----+-----------------------------+----------------------------|
|3. |Барінов Віктор Сергійович |Таврійський національний |
| |Санищев Сергій Андрійович |університет імені |
| |Птука Олександр Юрійовмч |В.І.Вернадського |
|-----+-----------------------------+----------------------------|
|4. |Левенець Кирило Анатолійович |Одеський національний |
| |Ніконов Ернест Олександрович |політехнічний університет |
| |Яценко Кирило Володимирович | |
|-----+-----------------------------+----------------------------|
|5. |Вінц Олександр Борисович |Таврійський національний |
| |Мангільов Олександр Юрійович |університет імені |
| |Планін Олександр Альбертович |В.І.Вернадського |
|-----+-----------------------------+----------------------------|
|6. |Чеканов Кирило Володимирович |Одеський національний |
| |Петров Олег Олександрович |університет |
| |Бурдейний Віктор Вікторович |ім. І.І.Мечникова |
------------------------------------------------------------------
Західний регіон
------------------------------------------------------------------
|1. |Білецький Василь Миколайович |Львівський національний |
| |Коркуна Остап Олегович |університет імені Івана |
| |Бабіля Руслан Васильович |Франка |
|-----+-----------------------------+----------------------------|
|2. |Лобур Мар'ян Михайлович |Національний університет |
| |Засоба Євген Олександрович |"Львівська політехніка" |
| |Медвідь Андрій Ярославович | |
|-----+-----------------------------+----------------------------|
|3. |Євчинець Ігор Петрович |Львівський національний |
| |Дзюма Дмитро Володимирович |університет імені Івана |
| |Воєца Олександр Олександрович|Франка |
|-----+-----------------------------+----------------------------|
|4. |Куп'як Ярослав Юрійович |Львівський національний |
| |Кушнір Павло Вікторович |університет імені Івана |
| |Шпот Тарас Юрійович |Франка |
|-----+-----------------------------+----------------------------|
|5. |Михайлевський Євгеній |Вінницький національний |
| |Валерійович Мисак Ігор |технічний університет |
| |Миколайович | |
| |Стах Олексій Сергійович | |
|-----+-----------------------------+----------------------------|
|6. |Обухівський Роман |Львівський національний |
| |Накрийко Андрій Володимирович|університет імені Івана |
| |Бардаков Сергій Олександрович|Франка |
|-----+-----------------------------+----------------------------|
|7. |Гайдін Віктор Анатолійович |Національний університет |
| |Пшеничний Олександр Юрійович |"Львівська політехніка" |
| |Мельник Антоній Сергійович | |
|-----+-----------------------------+----------------------------|
|8. |Мельников Ігор Володимирович |Львівський фізмат ліцей |
| |Бойко Тарас Миколайович | |
|-----+-----------------------------+----------------------------|
|9. |Чорномаз Віталій Васильович |Ужгородський національний |
| |Палінкаш Олексій Юрійович |університет |
| |Іваниш Дмитро Дмитрович | |
|-----+-----------------------------+----------------------------|
|10. |Козачук Андрій Валерійович |Вінницький національний |
| |Невідомий Віталій Павлович |технічний університет |
| |Подольський Андрій Олегович | |
------------------------------------------------------------------
Східний регіон
------------------------------------------------------------------
|1. |Цжулгаков Олексій |Національний технічний |
| |Анатолійович Толосухін Ілля |університет "Харківський |
| |Дмитрович |політехнічний інститут" |
| |Замесов Костянтин Сергійович| |
|------+----------------------------+----------------------------|
|2. |Кувшинов Олександр Євгенович|Харківський національний |
| |Ляпота Віталій Миколайович |університет радіоелектроніки|
| |Зкрипачова Маргарита | |
| |Андріївна | |
|------+----------------------------+----------------------------|
|3. |Батиєв Андрій Володимирович |Харківський національний |
| |Катаргін Борис Олегович |університет ім. В.Н.Каразіна|
| |Совтуненко Ярослав | |
| |Олександрович | |
|------+----------------------------+----------------------------|
|4. |Нейман Євген Вікторович |Донецький національний |
| |Кусков Іван Вячеславович |університет |
| |Корольов | |
| |В'ячеслав Олександрович | |
|------+----------------------------+----------------------------|
|5. |Кузовков Максим Сергійович |Донецький національний |
| |Гимчук Олег Сергійович |університет |
| |Ломонос Антон Геннадійович | |
|------+----------------------------+----------------------------|
|6. |Кордубан Дмитро Олексійович |Інститут прикладного |
| |Злюсаренко Олексій |системного аналізу |
| |Олександрович |Національний технічний |
| |Касіцький Олексій Вікторович|університет України |
| | |"Київський політехнічний |
| | |інститут" |
------------------------------------------------------------------
<< Назад |
<<< Главная страница
|