Бесплатная библиотека законов онлайн
Загрузить Adobe Flash Player

  Главная

  Право Украины

  Конституция

  Кодексы

  Законы

  Указы

  Постановления

  Приказы

  Письма

  Законы других стран

  Законодательство РБ

  Законодательство РФ

  Новости

  Полезные ресурсы

  Контакты

  Новости сайта

  Поиск документа


Полезные ресурсы

- Таможенный кодекс таможенного союза

- Каталог предприятий и организаций СНГ

- Законодательство Республики Беларусь по темам

- Законодательство Республики Беларусь по дате принятия

- Законодательство Республики Беларусь по органу принятия

- Законы Республики Беларусь

- Новости законодательства Беларуси

- Тюрьмы Беларуси

- Законодательство России

- Деловая Украина

- Автомобильный портал

- The legislation of the Great Britain


Правовые новости







НАЙТИ ДОКУМЕНТ


Наказ № 11/33/24/53 від 29.01.2009

Про затвердження Змін до Порядку надання та розгляду узагальнених матеріалів


Текст документа по состоянию на 2 июля 2009 года

<< Назад | <<< Главная страница





               МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

                            Н А К А З
 
                        06.05.2008  N 377
 
 
        Про проведення конкурсних відбірково-тренувальних
            зборів до міжнародних учнівських олімпіад
            2008 року та призначення керівників команд
 
 
     З метою  якісної  підготовки  команд  школярів   України   до
міжнародних   учнівських   олімпіад   2008  року,  ґрунтуючись  на
результатах IV   етапу   Всеукраїнських    учнівських    олімпіад,
Н А К А З У Ю:
 
     1. Затвердити   список  учнів-учасників  весняних  конкурсних
відбірково-тренувальних зборів з формування та  підготовки  команд
України до цьогорічних міжнародних олімпіад (додаток 1).
 
     2. Провести  весняні конкурсні відбірково-тренувальні збори з
формування та підготовки команд школярів  України  до  міжнародних
учнівських олімпіад:
     - з математики,  інформатики (з 12.05 по 21.05),  екології (з
12.05  по  16.05) - на базі Національного еколого-натуралістичного
центру учнівської молоді;
     - з   фізики   (з  12.05  по  21.05)  -  на  базі  Київського
національного університету імені Тараса Шевченка;
     - з  біології  (з 17.05 по 26.05) - на базі управління освіти
Голосіївської  районної  в  м.   Києві   державної   адміністрації
(школа-інтернат N 9 м. Києва);
     - з хімії (з 19.05 по 28.05) - на базі Харківського обласного
науково-методичного   інституту  безперервної  освіти  (спеціальна
загальноосвітня школа-інтернат   I-II   ступенів   для   дітей   з
наслідками поліомієліту та церебральними паралічами N 8 м. Харкова
комунальної власності);
 
     3. Директорам Національного  еколого-натуралістичного  центру
учнівської молоді (Вербицький В.В.), спеціальної загальноосвітньої
школи-інтернату I-II ступенів для дітей з наслідками  поліомієліту
та  церебральними паралічами N 8 м.  Харкова комунальної власності
(Ялова О.В.),  школи-інтернату N 9  м.  Києва  (Остафійчук  Т.О.);
в.о. ректора  Київського  національного  університету імені Тараса
Шевченка   (Литвин   В.М.),   ректору    Харківського    обласного
науково-методичного інституту безперервної освіти (Покроєва Л.Д.),
начальнику управління освіти Голосіївської  районної  в  м.  Києві
державної  адміністрації  (Телевний  В.І.)  забезпечити  необхідні
умови для проведення  конкурсних  відбірково-тренувальних  зборів,
збереження   здоров'я   і   життя   учасників,  їх  проживання  та
харчування, оплату праці за проведення зборів.
 
     4. Затвердити  склад  викладачів  для  проведення  конкурсних
відбірково-тренувальних зборів (додаток 2).
 
     5. Призначити   відповідальними   за  організаційно-методичне
забезпечення конкурсних відбірково-тренувальних зборів:
 
------------------------------------------------------------------
|з математики    |Прокопенко Н.С., головного спеціаліста         |
|                |Міністерства освіти і науки України;           |
|----------------+-----------------------------------------------|
|з фізики        |Кремінського Б.Г., старшого наукового          |
|                |співробітника Інституту інноваційних технологій|
|                |і змісту освіти;                               |
|----------------+-----------------------------------------------|
|з хімії         |Мальченко Г.І., методиста Інституту            |
|                |інноваційних технологій і змісту освіти;       |
|----------------+-----------------------------------------------|
|з біології      |Єреська О.В., директора департаменту           |
|                |Міністерства освіти і науки України;           |
|----------------+-----------------------------------------------|
|з інформатики   |Потапову Ж.В., методиста Інституту інноваційних|
|                |технологій і змісту освіти;                    |
|----------------+-----------------------------------------------|
|з екології      |Мистюк С.П., методиста Інституту інноваційних  |
|                |технологій і змісту освіти.                    |
------------------------------------------------------------------
 
     6. Призначити      науковими      керівниками      конкурсних
відбірково-тренувальних зборів (головами журі конкурсу-відбору):
 
------------------------------------------------------------------
|з математики    |Рубльова Б.В., професора Київського            |
|                |національного університету імені Тараса        |
|                |Шевченка, доктора фізико-математичних наук;    |
|----------------+-----------------------------------------------|
|з фізики        |Анісімова І.О., декана Київського національного|
|                |університету імені Тараса Шевченка, професора, |
|                |доктора фізико-математичних наук;              |
|----------------+-----------------------------------------------|
|з хімії         |Холіна Ю.В., проректора Харківського           |
|                |національного університету ім. В.Н.Каразіна,   |
|                |професора, доктора хімічних наук;              |
|----------------+-----------------------------------------------|
|з біології      |Скрипник Н.В., доцента Київського національного|
|                |університету імені Тараса Шевченка, кандидата  |
|                |біологічних наук;                              |
|----------------+-----------------------------------------------|
|з інформатики   |Бондаренка В.В., асистента Київського          |
|                |Національного університету імені Тараса        |
|                |Шевченка;                                      |
|----------------+-----------------------------------------------|
|з екології      |Безрукова В.Ф., доцента Київського             |
|                |національного університету імені Тараса        |
|                |Шевченка, кандидата біологічних наук.          |
------------------------------------------------------------------
 
     7. Оплату роботи наукових керівників, вихователів, викладачів
конкурсних   відбірково-тренувальних  зборів  провести  згідно  із
затвердженим кошторисом.
 
     8. Департаменту  економіки  та  фінансування  (Куліков  П.М.)
забезпечити фінансування конкурсних відбірково-тренувальних зборів
згідно із затвердженим кошторисом.
 
     9. Начальникам управлінь освіти і  науки  обласних  державних
адміністрацій,   ректорам   вищих  навчальних  закладів  відрядити
викладачів  (додаток  2)  для  проведення  відповідних  конкурсних
відбірково-тренувальних  зборів згідно з термінами,  зазначеними у
п. 2 наказу.
 
     10. Оплату       відряджень       викладачам       конкурсних
відбірково-тренувальних зборів провести за рахунок установ, у яких
вони працюють.
 
     11. Управлінням   освіти   і   науки   обласних,   Київської,
Севастопольської міських державних адміністрацій:
     - відрядити  школярів  згідно  з  додатком  1  для  участі  у
конкурсних  відбірково-тренувальних зборах відповідно до термінів,
зазначених в п.  2 та забезпечити їх супровід у дорозі; витрати на
відрядження  учасників  зборів  і  супроводжуючих їх осіб до місця
проведення  зборів  й  на  зворотний  шлях  віднести  за   рахунок
відповідних   управлінь  освіти  і  науки  обласних,  Київської  й
Севастопольської міських державних адміністрацій;
     - звільнити  учасників  зборів  від  занять  після  5  травня
2008 р., звільнити від державної підсумкової атестації у 2007/2008
навчальному році,  видати випускникам атестати про середню освіту,
нагородити тих, що заслуговують, золотою (срібною) медалями.
 
     12. Контроль  за  виконанням   цього   наказу   покласти   на
заступника міністра Полянського П.Б.
 
 Міністр                                              І.О.Вакарчук
 
 
                                      Додаток 1
                                      до наказу Міністерства
                                      освіти і науки України
                                      06.05.2008  N 377
 
 
                              СПИСОК
           учасників конкурсних відбірково-тренувальних
             зборів з формування та підготовки команд
        школярів України до міжнародних олімпіад 2008 року
 
 
     з математики
 
------------------------------------------------------------------
|Сердюк Назар     |учень 10 класу ліцею N 208 м. Києва           |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Міщенко Павло    |учень 11 класу Донецького загальноосвітнього  |
|                 |спеціалізованого санаторного інтернатного     |
|                 |закладу II-III ступенів для обдарованих       |
|                 |дітей-ліцей "Ерудит"                          |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Шишацький Юрій   |учень 11 класу Києво-Печерського ліцею "Лідер"|
|                 |N 171 м. Києва                                |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Мельник Володимир|учень 11 класу Києво-Печерського ліцею "Лідер"|
|                 |N 171 м. Києва                                |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Семікіна Юлія    |учениця 11 класу Києво-Печерського ліцею      |
|                 |"Лідер" N 171 м. Києва                        |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Сенін Віталій    |учень 10 класу ліцею N 208 м. Києва           |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Толмачов         |учень 11 класу Києво-Печерського ліцею "Лідер"|
|Костянтин        |N 171 м. Києва                                |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Павлик Богдан    |учень 10 класу ліцею N 208 м. Києва           |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Соболєв Дмитро   |учень 10 класу Харківської гімназії N 47      |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Кирилюк Володимир|учень 11 класу Миколаївського муніципального  |
|                 |колегіуму                                     |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Пугач Ілля       |учень 11 класу гімназії N 1 ім. О.С.Пушкіна   |
|                 |м. Севастополя                                |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Добосевич Олесь  |учень 11 класу Львівського                    |
|                 |фізико-математичного ліцею при Львівському    |
|                 |національному університеті ім. Івана Франка   |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Семенова Віра    |учениця 11 класу Українського                 |
|                 |фізико-математичного ліцею Київського         |
|                 |національного університету імені Тараса       |
|                 |Шевченка                                      |
------------------------------------------------------------------
 
     з фізики
 
------------------------------------------------------------------
|Волошин Андрій   |учень 11 класу фізико-математичної гімназії   |
|                 |N 17 м. Вінниці                               |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Патлатюк Тарас   |учень 11 класу Львівського                    |
|                 |фізико-математичного ліцею при Львівському    |
|                 |національному університеті ім. Івана Франка   |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Фрей Дмитро      |учень 11 класу гімназії ім. О.С.Пушкіна       |
|                 |м. Севастополя                                |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Гаврилко Максим  |учень 11 класу технічного ліцею м. Вінниці    |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Мухін Олексій    |учень 11 класу Маріупольського міського ліцею |
|                 |Донецької області                             |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Савицький Михайло|учень 11 класу Львівського                    |
|                 |фізико-математичного ліцею при Львівському    |
|                 |національному університеті ім. Івана Франка   |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Божко Андрій     |учень 11 класу Харківського                   |
|                 |фізико-математичного ліцею N 27               |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Жернов Антон     |учень 11 класу Харківського                   |
|                 |фізико-математичного ліцею N 27               |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Лисюк Олександр  |учень 11 класу Українського                   |
|                 |фізико-математичного ліцею Київського         |
|                 |національного університету імені Тараса       |
|                 |Шевченка                                      |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Гавриленко Павло |учень 11 класу природничо-наукового ліцею     |
|                 |N 145 м. Києва                                |
------------------------------------------------------------------
 
     з хімії
 
------------------------------------------------------------------
|Степаненко Ігор  |учень 11 класу Львівського                    |
|                 |фізико-математичного ліцею при Львівському    |
|                 |національному університеті ім. Івана Франка   |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Червак Остап     |учень 11 класу Львівського                    |
|                 |фізико-математичного ліцею при Львівському    |
|                 |національному університеті ім. Івана Франка   |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Колесніков Кирило|учень 11 класу ліцею при Донецькому           |
|                 |національному університеті                    |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Забільська       |учениця 11 класу ліцею при Донецькому         |
|Анастасія        |національному університеті                    |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Бахтін Станіслав |учень 11 класу Донецького загальноосвітнього  |
|                 |спеціалізованого санаторного інтернатного     |
|                 |закладу II-III ступенів "Ерудит" для          |
|                 |обдарованих дітей                             |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Притуляк Роман   |учень 11 класу спеціалізованої ЗОШ I-III      |
|                 |ступенів з поглибленим вивченням математики і |
|                 |фізики N 34 м. Вінниці                        |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Бандак Дмитро    |учень 11 класу ЗОШ I-III ступенів N 4         |
|                 |м. Вінниці                                    |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Федорищак Роман  |учень 11 класу Донецького загальноосвітнього  |
|                 |спеціалізованого санаторного інтернатного     |
|                 |закладу II-III ступенів "Ерудит" для          |
|                 |обдарованих дітей                             |
------------------------------------------------------------------
 
     з біології
 
------------------------------------------------------------------
|Жиленко Андрій   |учень 11 класу комунального закладу           |
|                 |"Навчально-виховне об'єднання:                |
|                 |природничо-економіко-правовий                 |
|                 |ліцей-спеціалізована школа I-III ступенів N 8 |
|                 |"позашкільний центр Кіровоградської міської   |
|                 |ради Кіровоградської області"                 |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Ашпін Микола     |учень 11 класу Каховської спеціалізованої ЗОШ |
|                 |I-III ступенів N 2 Каховської міської ради    |
|                 |Херсонської області                           |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Ягенський        |учень 11 класу Луцької гімназії N 21 імені    |
|Олександр        |М.Кравчука Волинської області                 |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Бондарєва        |учениця 11 класу Харківської гімназії N 47    |
|Анастасія        |Харківської міської ради Харківської області  |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Куров Артем      |учень 11 класу ЗОШ I-III ступенів N 126       |
|                 |Харківської міської ради Харківської області  |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Лотоцький Сергій |учень 11 класу Донецького загальноосвітнього  |
|                 |спеціалізованого санаторного інтернатного     |
|                 |закладу II-III ступенів "Ерудит" для          |
|                 |обдарованих дітей                             |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Рубаник Кирилл   |учень 11 класу Херсонського Академічного ліцею|
|                 |при Херсонському державному університеті      |
|                 |Херсонської міської ради                      |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Вірич Павло      |учень 11 класу Володарської ЗОШ I-III ступенів|
|                 |N 1 Київської області                         |
------------------------------------------------------------------
 
     з екології
 
------------------------------------------------------------------
|Серебрєнніков    |учень 11 класу гімназії N 11 м. Білої Церкви  |
|Богдан           |Київської області                             |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Яручик Анна      |учениця 11 класу гімназії N 21 ім. М.Кравчука |
|                 |м. Луцька                                     |
------------------------------------------------------------------
 
     з інформатики
 
------------------------------------------------------------------
|Джуманіязов      |учень 11 класу ліцею інформаційних технологій |
|Рустам           |Олександрійської міської ради Кіровоградської |
|                 |області                                       |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Чернов Дмитро    |учень 11 класу ЗОШ I-III ступенів N 5         |
|                 |м. Маріуполя Донецької області                |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Могильний Сергій |учень 11 класу Києво-Печерського ліцею N 171  |
|                 |"Лідер" м. Києва                              |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Сімоненко Руслан |учень 11 класу ліцею інформаційних технологій |
|                 |Олександрійської міської ради Кіровоградської |
|                 |області                                       |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Янушкевич Вадим  |учень 10 класу Донецького загальноосвітнього  |
|                 |спеціалізованого санаторного інтернатного     |
|                 |закладу II-III ступенів "Ерудит" для          |
|                 |обдарованих дітей                             |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Жернов Антон     |учень 11 класу Харківського                   |
|                 |фізико-математичного ліцею N 27               |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Танцюра Богдан   |учень 10 класу Українського                   |
|                 |фізико-математичного ліцею Київського         |
|                 |національного університету імені Тараса       |
|                 |Шевченка                                      |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Дорошенко Михайло|учень 11 класу Українського                   |
|                 |фізико-математичного ліцею Київського         |
|                 |національного університету імені Тараса       |
|                 |Шевченка                                      |
------------------------------------------------------------------
 
 
                                      Додаток 2
                                      до наказу Міністерства
                                      освіти і науки України
                                      06.05.2008 N 377
 
 
                              СПИСОК
          викладачів конкурсних відбірково-тренувальних
           зборів з підготовки до міжнародних олімпіад
             2008 року (члени журі конкурсу-відбору)
 
 
     з математики
 
------------------------------------------------------------------
|Рубльов Б.В.     |професор Київського національного університету|
|                 |імені Тараса Шевченка, доктор                 |
|                 |фізико-математичних наук                      |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Торба С.М.       |науковий співробітник Інституту математики НАН|
|                 |України, кандидат фізико-математичних наук    |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Анікушин А.В.    |аспірант Київського національного університету|
|                 |імені Тараса Шевченка                         |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Атамась В.В.     |завідувач кафедри Черкаського національного   |
|                 |університету ім. Богдана Хмельницького,       |
|                 |доцент, кандидат фізико-математичних наук     |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Крюкова Г.О.     |аспірант Інституту кібернетики                |
|                 |ім. В.М.Глушкова НАН України                  |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Никифорчин О.Р.  |завідувач кафедри Прикарпатського             |
|                 |національного університету імені Василя       |
|                 |Стефаника Івано-Франківської області, доцент, |
|                 |кандидат фізико-математичних наук             |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Номеровський Д.А.|доцент Київського національного університету  |
|                 |імені Тараса Шевченка, доктор                 |
|                 |фізико-математичних наук                      |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Поляков О.В.     |доцент Дніпропетровського національного       |
|                 |університету, кандидат фізико-математичних    |
|                 |наук                                          |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Сарана О.А.      |доцент Житомирського державного університету  |
|                 |ім. І.Франка, кандидат фізико-математичних    |
|                 |наук                                          |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Скороходов Д.С.  |студент Дніпропетровського національного      |
|                 |університету                                  |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Усольцева О.С.   |аспірант Київського національного університету|
|                 |імені Тараса Шевченка                         |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Шепельська В.Д.  |студент Харківського національного            |
|                 |університету ім. В.Н.Каразіна                 |
------------------------------------------------------------------
 
     з фізики
 
------------------------------------------------------------------
|Анісімов І.О.    |декан Київського національного університету   |
|                 |імені Тараса Шевченка, професор, доктор       |
|                 |фізико-математичних наук                      |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Вільчинський С.Й.|завідуючий кафедрою Київського національного  |
|                 |університету імені Тараса Шевченка, професор, |
|                 |доктор фізико-математичних наук               |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Кельник О.І.     |доцент Київського національного університету  |
|                 |імені Тараса Шевченка, кандидат               |
|                 |фізико-математичних наук                      |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Коваленко В.Ф.   |завідуючий кафедрою Київського національного  |
|                 |університету імені Тараса Шевченка, професор, |
|                 |доктор фізико-математичних наук               |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Колебошин В.Я.   |доцент Одеського національного університету   |
|                 |ім. І.І.Мечникова, кандидат                   |
|                 |фізико-математичних наук                      |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Королюк А.П.     |студентка Київського національного            |
|                 |університету імені Тараса Шевченка            |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Кремінський Б.Г. |старший науковий співробітник Інституту       |
|                 |інноваційних технологій і змісту освіти,      |
|                 |доцент, кандидат педагогічних наук            |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Летяго В.О.      |доцент Харківського національного університету|
|                 |ім. В.Н.Каразіна, кандидат                    |
|                 |фізико-математичних наук                      |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Манакін В.Л.     |старший викладач Одеського національного      |
|                 |університету ім. І.І.Мечникова                |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Орлянський О.Ю.  |доцент Дніпропетровського національного       |
|                 |університету, кандидат фізико-математичних    |
|                 |наук                                          |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Сохацький В.П.   |доцент Київського національного університету  |
|                 |імені Тараса Шевченка, кандидат               |
|                 |фізико-математичних наук                      |
------------------------------------------------------------------
 
     з хімії
 
------------------------------------------------------------------
|Холін Ю.В.       |проректор Харківського національного          |
|                 |університету ім. В.Н.Каразіна, професор,      |
|                 |доктор хімічних наук                          |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Волочнюк Д.М.    |науковий співробітник Інституту органічної    |
|                 |хімії НАН України, кандидат хімічних наук     |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Жикол О.А.       |науковий співробітник НТК "Інститут           |
|                 |монокристалів" НАН України, кандидат хімічних |
|                 |наук                                          |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Колосов М.О.     |доцент Харківського національного університету|
|                 |ім. В.Н.Каразіна, кандидат хімічних наук      |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Коробов О.І.     |професор Харківського національного           |
|                 |університету ім. В.Н.Каразіна, доктор         |
|                 |хімічних наук                                 |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Логінова Л.П.    |завідувач кафедри Харківського національного  |
|                 |університету ім. В.Н.Каразіна, професор,      |
|                 |доктор хімічних наук                          |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Мальченко Г.І.   |методист Інституту інноваційних технологій і  |
|                 |змісту освіти Міністерства освіти і науки     |
|                 |України                                       |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Нікітіна Н.О.    |доцент Харківського національного університету|
|                 |ім. В.Н.Каразіна, кандидат хімічних наук      |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Чуйко Ю.І.       |методист Харківського обласного               |
|                 |науково-методичного інституту безперервної    |
|                 |освіти                                        |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Шкумат А.П.      |доцент Харківського національного університету|
|                 |ім. В.Н.Каразіна, кандидат хімічних наук      |
------------------------------------------------------------------
 
     з біології
 
------------------------------------------------------------------
|Скрипник Н.В.    |доцент Київського національного університету  |
|                 |імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних   |
|                 |наук                                          |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Афанасьєва К.С.  |асистент Київського національного університету|
|                 |імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних   |
|                 |наук                                          |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Горобець Л.В.    |асистент Київського національного університету|
|                 |імені Тараса Шевченка                         |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Горобчишин В.А.  |асистент Київського національного університету|
|                 |імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних   |
|                 |наук                                          |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Гребінник Д.М.   |асистент Київського національного університету|
|                 |імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних   |
|                 |наук                                          |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Капустян А.В.    |доцент Київського національного університету  |
|                 |імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних   |
|                 |наук                                          |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Комаренко В.І.   |доцент Київського національного університету  |
|                 |імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних   |
|                 |наук                                          |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Компанець Т.А.   |доцент Київського національного університету  |
|                 |імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних   |
|                 |наук                                          |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Костіков І.Ю.    |завідуючий кафедрою ботаніки Київського       |
|                 |національного університету імені Тараса       |
|                 |Шевченка, професор, доктор біологічних наук   |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Костильов О.В.   |доцент Київського національного медичного     |
|                 |університету ім. О.О.Богомольця, кандидат     |
|                 |біологічних наук                              |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Путніков А.В.    |інженер Київського національного університету |
|                 |імені Тараса Шевченка                         |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Тищенко О.В.     |доцент Київського національного університету  |
|                 |імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних   |
|                 |наук                                          |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Чернінський А.О. |молодший науковий співробітник Київського     |
|                 |національного університету імені Тараса       |
|                 |Шевченка, кандидат біологічних наук           |
------------------------------------------------------------------
 
     з екології
 
------------------------------------------------------------------
|Безруков В.Ф.    |доцент Київського національного університету  |
|                 |імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних   |
|                 |наук                                          |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Чернінський А.О. |молодший науковий співробітник Київського     |
|                 |національного університету імені Тараса       |
|                 |Шевченка, кандидат біологічних наук           |
------------------------------------------------------------------
 
     з інформатики
 
------------------------------------------------------------------
|Бондаренко В.В.  |асистент Київського національного університету|
|                 |імені Тараса Шевченка                         |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Галковський Т.О. |студент Київського національного університету |
|                 |імені Тараса Шевченка                         |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Мельник В.І.     |вчитель ЗОШ I-III ступенів N 17 м. Олександрії|
|                 |Кіровоградської області                       |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Міца О.В.        |доцент Ужгородського національного            |
|                 |університету, кандидат технічних наук         |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Нейтер Д.Ю.      |студент Київського національного університету |
|                 |імені Тараса Шевченка                         |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Савчук С.В.      |вчитель ліцею "Антей" м. Кам'янця-Подільського|
|                 |Хмельницької області                          |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Хижа О.Л.        |доцент Дніпропетровського національного       |
|                 |університету, кандидат фізико-математичних    |
|                 |наук (за згодою)                              |
|-----------------+----------------------------------------------|
|Ягіяєв Ш.І.      |менеджер проектів компанії "Flextronics Design|
|                 |Ukraine" (за згодою)                          |
------------------------------------------------------------------




<< Назад | <<< Главная страница

Разное

При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка на pravo.levonevsky.org обязательна

© 2006-2017г. www.levonevsky.org

TopList

Законодательство Беларуси и других стран

Законодательство России кодексы, законы, указы (избранное), постановления, архив

Законодательство Украины кодексы, законы, указы, постановления, приказы, письма


Законодательство Республики Беларусь по дате принятия:

2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 до 2000 года

Защита прав потребителя
ЗОНА - специальный проект

Бюллетень "ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ" - о предпринимателях.



Новые документы




NewsBY.org - News of Belarus

UK Laws - Legal Portal

Legal portal of Belarus

Valery Levaneuski. Personal website of the Belarus politician, the former political prisoner